News

Nowa piosenka Jimina z BTS „Anytime you want me I’ll be here” dedykowana dla fanów

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska22.12.20235 min.
Nowa piosenka Jimina z BTS „Anytime you want me I’ll be here” dedykowana dla fanów

Jimin z popularnego boysbandu BTS wypuścił właśnie nową solową piosenkę zatytułowaną "Closer Than This", która jest hołdem dla jego oddanych fanów. W tekście utworu deklaruje, że "zawsze będzie przy nich", a teledysk przedstawia liczne spotkania zespołu z fanami podczas tras koncertowych. Piosenka ukazała się zaledwie tydzień po tym, jak Jimin rozpoczął obowiązkową służbę wojskową wraz z kolegą z zespołu Jungkookiem. Tym samym wszyscy członkowie BTS przebywają obecnie na wojskowych obozach szkoleniowych.

Jimin wypuścił nową piosenkę dla fanów

Jimin z popularnego boysbandu BTS wydał właśnie nowy solowy numer "Closer Than This", który jest prezentem dla jego oddanych fanów. Piosenka ukazała się 22 grudnia wraz z teledyskiem, który pokazuje kulisy powstawania utworu oraz liczne spotkania zespołu z fanami podczas koncertów.

Tekst utworu wyraża miłość i wdzięczność Jimina dla fanów, którzy wspierali go przez lata. W refrenie śpiewa m.in. "Zawsze będę przy tobie, kiedy mnie potrzebujesz". To wyznanie, że nigdy nie opuści tych, którzy są z nim na dobre i na złe.

Nowy singiel tuż przed pójściem do wojska

Wydanie piosenki "Closer Than This" nastąpiło zaledwie tydzień po tym, jak Jimin rozpoczął obowiązkową służbę wojskową. Towarzyszy mu w niej kolega z zespołu Jungkook. Tym samym wszyscy członkowie BTS przebywają obecnie w obozach szkoleniowych i odbywają służbę.

Singiel jest więc symbolicznym pożegnaniem Jimina z fanami na czas jego nieobecności. Deklaruje w nim, że zawsze będzie o nich pamiętać i pozostanie im blisko, nawet jeśli fizycznie jest z dala.

Debiut solowy Jimina

Choć "Closer Than This" to dopiero drugi solowy utwór Jimina, to jego debiut na solo nastąpił już w marcu tego roku. Wydał wówczas album "FACE", który zebrał fantastyczne recenzje za intymną atmosferę i mocny głos artysty.

Wcześniej Jimin koncentrował się na tworzeniu muzyki z BTS, z którym zdobył ogólnoświatową sławę. Grupa należy obecnie do największych gwiazd K-popu i cieszy się armią oddanych fanów. Jej singiel "Dynamite" pobił rekordy popularności, a ostatnio zespół został nawet wymieniony przez brytyjskiego króla Karola III podczas przemówienia w Korei Południowej.

Jimin udowodnił, że świetnie radzi sobie zarówno w boysbandzie, jak i solowo. Jego miłość do fanów pozostaje niezmienna bez względu na okoliczności.

Czytaj więcej: Nick Cave w hołdzie dla Sinead O'Connor i Shane'a MacGowana: dowiedz się więcej

Kariera Jimina

Pomimo młodego wieku Jimin ma już na koncie wiele osiągnięć. Dołączył do BTS w 2013 roku i przyczynił się do niesamowitego sukcesu grupy. Jest uważany za jednego z najlepszych tancerzy K-popu, a jego charyzma na scenie nie ma sobie równych.

  • Debiut z BTS w 2013 roku
  • Pierwszy solowy album "FACE" w 2022 roku
  • Niezliczone nagrody z zespołem, m.in. Billboard Music Award

Oprócz umiejętności tanecznych i wokalnych, Jimin zyskał popularność dzięki swojej skromności, ciepłu i troskliwości o fanów. Te cechy udowadnia ponownie w najnowszym singlu "Closer Than This", dedykowanym wszystkim, którzy go wspierają.

Debiut solowy: 2022
Debiut z BTS: 2013
Najnowszy singiel: "Closer Than This"

Przyszłość Jimina

Nowa piosenka Jimina z BTS „Anytime you want me I’ll be here” dedykowana dla fanów

Co przyniesie przyszłość dla Jimina? Najbliższe półtora roku spędzi na odbywaniu obowiązkowej służby wojskowej, podobnie jak pozostali członkowie BTS. Fani z niecierpliwością będą oczekiwać jego powrotu z wojska i dalszych solowych projektów.

Można się spodziewać, że po zakończeniu służby Jimin wróci do koncertowania i nagrywania zarówno grupowych, jak i solowych piosenek. Jego kariera nabrała rozpędu i z pewnością jeszcze wiele razy zaskoczy fanów swoim talentem i charyzmą. Jedno jest pewne - zawsze pozostanie im blisko.

Podsumowanie

W powyższym artykule omówiłem najnowszy singiel Jimina z zespołu BTS, zatytułowany "Closer Than This". Jest to piosenka dedykowana fanom, wyrażająca wdzięczność i miłość artysty do wszystkich, którzy go wspierają. Przedstawiłem okoliczności powstania utworu - został on nagrany tuż przed rozpoczęciem przez Jimina obowiązkowej służby wojskowej. To symboliczne pożegnanie z fanami na czas jego nieobecności.

Następnie omówiłem dotychczasową karierę Jimina, zarówno z zespołem BTS, jak i solową. Przypomniałem jego debiutancki album "FACE" z 2022 roku, który zebrał znakomite recenzje. Jimin udowodnił, że świetnie odnajduje się zarówno w boysbandzie, jak i w solowych projektach. Jego charyzma, skromność i troska o fanów przyniosły mu ogromną popularność.

Podsumowałem również najważniejsze dotychczasowe osiągnięcia Jimina - debiut z BTS w 2013 roku, solowy album w 2022 roku oraz liczne nagrody, w tym Billboard Music Award. To dopiero początek jego kariery, która z pewnością jeszcze wiele razy pozytywnie zaskoczy fanów.

Na koniec wspomniałem o najbliższej przyszłości Jimina. Jak wszyscy członkowie BTS, spędzi on najbliższe półtora roku na odbywaniu służby wojskowej. Nie ulega jednak wątpliwości, że po jej zakończeniu wróci do koncertowania i solowej działalności artystycznej. I z pewnością nadal pozostanie blisko fanów, którym dedykował swój najnowszy utwór.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 3.67 Liczba głosów: 3

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
  2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Olivia Rodrigo przyznaje, że pisanie Guts było prawdziwym wyzwaniem dla jej pewności siebie
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły