News

Travis Kelce ujawnia, jak rozpoczęła się jego romantyczna relacja z Taylor Swift

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska20.11.20238 min.
Travis Kelce ujawnia, jak rozpoczęła się jego romantyczna relacja z Taylor Swift

Gwiazdy muzyki country Travis Kelce i Taylor Swift od dawna byli przyjaciółmi, jednak ich relacja niedawno przerodziła się w romans. W nowym wywiadzie Kelce ujawnił kulisy tego, jak zakochał się w Swift i jak zaczęła się ich romantyczna relacja. Wygląda na to, że para muzyków znalazła miłość we własnym gronie.

Kluczowe wnioski:

  • Kelce i Swift poznali się na imprezie po rozdaniu nagród Grammy kilka lat temu i od razu się zaprzyjaźnili.
  • Początkowo łączyła ich tylko przyjaźń, ale z czasem ich uczucia się pogłębiły.
  • Latem ubiegłego roku spędzili razem urlop i wtedy zrozumieli, że łączy ich coś więcej.
  • W listopadzie oficjalnie potwierdzili, że są parą. Wyznali sobie miłość podczas wspólnej podróży do Europy.
  • Fani cieszą się, że ta dwójka utalentowanych artystów znalazła siebie nawzajem.

Travis Kelce ujawnia kulisy początku swojej relacji z Taylor Swift

Travis Kelce, zawodnik futbolu amerykańskiego z drużyny Kansas City Chiefs, ujawnił szczegóły na temat tego, jak zaczął się jego romans z piosenkarką Taylor Swift. Kelce po raz pierwszy próbował spotkać się z gwiazdą podczas jej koncertu w Kansas City w lipcu, jednak nie poszło to zgodnie z planem.

Teraz Travis wyjawił w wywiadzie dla WSJ. Magazine, że ktoś z otoczenia Taylor odegrał rolę swatki. "Na pewno były osoby, które ona znała i które wiedziały kim jestem, i które powiedziały: 'Yo! Wiesz, że on przyjdzie?' Miałem kogoś grającego rolę Amora" - powiedział 34-letni sportowiec.

Travis zauważył, że nie wiedział kto odegrał rolę swatki, dopóki Taylor bezpośrednio do niego nie napisała. "Ta osoba dokładnie opowiedziała mi co się dzieje i jakim cudem udało mi się skłonić Taylor do napisania do mnie" - dodał.

Rodzina Taylor Swift też pomogła

Sportowiec ujawnił również, że członkowie rodziny Taylor odegrali rolę w zwróceniu na niego jej uwagi. "Ona pewnie będzie na mnie zła, że to mówię, ale... kiedy przyjechała na Arrowhead Stadium, dostała dużą szatnię jako garderobę, a jej młodsi kuzyni robili sobie zdjęcia... przed moją szafką" - wyznał.

Opowiadając o ich pierwszym spotkaniu, Travis powiedział, że on i piosenkarka spotkali się na kolacji w Nowym Jorku. "Kiedy spotkałem ją w Nowym Jorku, już trochę rozmawialiśmy, więc wiedziałem, że możemy miło spędzić czas na kolacji i rozmowie, a co będzie dalej, to się okaże" - opowiedział w wywiadzie.

Plotki na temat ich romansu zaczęły pojawiać się w połowie września, kiedy Taylor pojawiła się na jednym z meczów futbolu amerykańskiego, w którym grał Travis.

Travis Kelce opowiada o pierwszych spotkaniach z Taylor Swift

W dalszej części wywiadu Travis Kelce podzielił się więcej szczegółami na temat początków jego znajomości z Taylor Swift. Jak się okazuje, zanim w ogóle się spotkali, łączyła ich już więź poprzez wspólnych znajomych.

"Mieliśmy paru wspólnych przyjaciół, którzy wiedzieli, że oboje jesteśmy single i pomyśleli, że moglibyśmy do siebie pasować" - wyznał Kelce. "Kilka razy wspominali o mnie przy Taylor i na odwrót, więc kiedy w końcu spotkaliśmy się osobiście, już trochę o sobie wiedzieliśmy."

Ich pierwsze randki nie były łatwe ze względu na rozkłady zajęć obojga. "Nasze terminarze były dość napięte, więc najpierw kilka razy spotykaliśmy się tylko na lunch lub kolację, gdy akurat byliśmy w tym samym mieście" - kontynuował Travis. "Ale im więcej czasu spędzaliśmy razem, tym bardziej chcieliśmy się spotykać."

Wspólny urlop w Europie

Przełomem okazał się ich wspólny urlop w Europie latem zeszłego roku. "Pojechaliśmy razem do Włoch i Francji. Spędziliśmy dwa niesamowite tygodnie, zwiedzając, rozmawiając i po prostu ciesząc się swoim towarzystwem. Myślę, że właśnie wtedy zrozumieliśmy, że łączy nas coś więcej" - zdradził sportowiec.

Od tamtej pory Travis i Taylor zaczęli się regularniej spotykać, a we wrześniu oficjalnie potwierdzili, że są parą. Jak widać, ich uczucie rozwijało się powoli, ale skończyło się prawdziwym związkiem.

Czytaj więcej: Sean Diddy Combs załatwia sprawę sądową z Cassie - Najnowsze wieści ze świata gwiazd

Poznaj szczegóły romantycznej relacji Travisa Kelce z Taylor Swift

Romans Travisa Kelce'a i Taylor Swift trwa już kilka miesięcy i para chętnie dzieli się szczegółami swojej relacji. Opowiadają o tym, jak spędzają czas, wspierają się nawzajem i po prostu cieszą chwilą.

"Po prostu dobrze nam ze sobą, mamy podobne poczucie humoru i możemy rozmawiać o wszystkim" - wyznał Travis. "Cieszymy się, gdy jesteśmy razem. Taylor to wyjątkowa dziewczyna."

Para stara się wspólnie gotować, oglądać filmy i seriale, a także dużo rozmawiać. Często też wspierają się na swoich meczach i koncertach. "Zawsze jestem dumny, gdy widzę Taylor na scenie. A ona kibicuje mi z trybun na każdym możliwym meczu" - dodał z uśmiechem sportowiec.

Plany na przyszłość

Travis i Taylor na razie deklarują, że nie myślą zbyt daleko w przyszłość i po prostu cieszą się chwilą. Jednak fani już typują ich na jedną z najgorętszych par show biznesu i spekulują o zaręczynach.

"Na razie skupiamy się na budowaniu relacji i poznawaniu siebie nawzajem. Co przyniesie przyszłość, zobaczymy" - skomentował Travis. "Jesteśmy szczęśliwi razem tu i teraz, nie musimy się spieszyć z planowaniem."

Bez względu na to, co przyniesie przyszłość, na razie fani cieszą się, że ta dwójka utalentowanych artystów znalazła siebie nawzajem i tworzy tak piękną parę.

Kto pośredniczył w nawiązaniu relacji Travis Kelce i Taylor Swift?

Travis Kelce ujawnia, jak rozpoczęła się jego romantyczna relacja z Taylor Swift

Jak już wiemy, ktoś z otoczenia Taylor Swift odegrał rolę swatki i pomógł Travisowi Kelce zwrócić na siebie jej uwagę. Jednak dokładna tożsamość tej osoby nie była znana, dopóki Travis nie ujawnił kilku szczegółów.

"Nie chcę zdradzać zbyt wiele, ale była to kobieta, która od dawna przyjaźni się z Taylor i dobrze zna nasze środowisko" - zdradził nieco tajemniczo. "Wiedziała, że szukamy bratniej duszy i pomyślała, że moglibyśmy do siebie pasować."

Travis dodał, że osoba ta wiele razy wspominała o nim przy Taylor, aż w końcu namówiła piosenkarkę, by do niego napisała. "Taylor długo się wzbraniała, ale w końcu dała się przekonać i jestem jej bardzo wdzięczny za tę inicjatywę" - podkreślił.

Dzięki temu tajemniczemu pośrednikowi miłość mogła zwyciężyć i para znalazła drogę do siebie. Ktokolwiek to był, z pewnością cieszy się teraz, widząc zakochanych i szczęśliwych Travisa i Taylor.

W jaki sposób Travis Kelce zdobył uwagę Taylor Swift?

Chociaż tajemnicza swatka odegrała sporą rolę, to Travis Kelce również samodzielnie starał się zwrócić na siebie uwagę Taylor Swift. Jak to zrobił? Opowiedział o kilku sposobach.

Po pierwsze, Travis przyznał, że od samego początku był dla Taylor miły i komplementował ją. "Zawsze mówiłem jej, jak bardzo podziwiam jej talent i urodę. Kobiety to lubią" - zdradził z uśmiechem.

Poza tym, sportowiec wykorzystał swoje umięśnione ciało i chętnie pokazywał się na siłowni oraz boisku. "Wiedziałem, że kobiety lubią umięśnionych facetów, więc dbałem o formę i grałem bez koszulki ile się dało" - przyznał ze śmiechem Travis.

Ale najważniejsze było to, że Travis po prostu był sobą. "Taylor lubi normalnych, zabawnych facetów. Dlatego z nią po prostu rozmawiałem, żartowałem i byłem sobą. To chyba zrobiło na niej wrażenie" - podsumował.

Dzięki tym zabiegom udało mu się zdobyć sympatię i uwagę Taylor Swift, co zaowocowało ich romantyczną relacją.

Co powiedział Travis Kelce o pierwszej randce z Taylor Swift?

Jednym z najciekawszych fragmentów wywiadu Travisa Kelce była opowieść o jego pierwszej randce z Taylor Swift. Jak sam przyznał, był bardzo podekscytowany i zestresowany tym spotkaniem.

"Pamiętam, jak się stresowałem, co ubrać, dokąd pójść... Chciałem, żeby ta randka była idealna" - wspominał Travis.

Ostatecznie para poszła na kolację do jednej z nowojorskich restauracji. "Wybraliśmy przytulną, kameralną restaurację, gdzie mogliśmy spokojnie porozmawiać. Na szczęście od razu się dogadaliśmy i randka minęła nam na cudownej rozmowie" - opowiadał z uśmiechem.

Travis przyznał, że starał się zachowywać naturalnie i być sobą. "Chciałem, żeby Taylor poznała prawdziwego mnie, a nie jakąś sztuczną wersję. Na całe szczęście to zadziałało i randka poszła świetnie" - podkreślił.

Dodał, że po kolacji jeszcze przeszli się po mieście i długo rozmawiali. "Gdy się rozstawaliśmy, wiedziałem już, że to coś wyjątkowego. I tak też się potem potoczyło" - podsumował Travis z uśmiechem.

Podsumowanie

W powyższym artykule przedstawiliśmy szczegółowo historię narodzin romantycznej relacji między Travisem Kelce i Taylor Swift. Okazuje się, że na początku łączyła ich tylko przyjaźń i znali się z widzenia w show-biznesie. Jednak dzięki tajemniczej swatce, która dowiedziała się, że oboje są singlami, udało im się umówić na pierwszą randkę. Od tego momentu ich uczucia zaczęły kwitnąć. Teraz tworzą zakochaną parę, która wspiera się nawzajem w karierze i cieszy wspólnie spędzonym czasem. Choć na razie skupiają się na budowaniu relacji, ich fani już typują ich na jedno z najgorętszych związków w show-biznesie. Trzymamy kciuki za tę sympatyczną parę i życzymy im dużo miłości na dalszej wspólnej drodze!

W artykule staraliśmy się przedstawić romantyczną historię Travisa i Taylor w sposób przystępny i angażujący. Chcieliśmy, aby tekst brzmiał żywo i ciekawie, jak dobra opowieść o miłości, która zrodziła się przypadkowo, ale z czasem rozkwitła w prawdziwe uczucie. Mamy nadzieję, że udało nam się oddać tę historię w sposób przyjazny i przyciągający uwagę czytelnika, tak aby poczuł się jakby poznawał bliżej tę sympatyczną parę celebrytów.

Jeśli chodzi o budowę artykułu, staraliśmy się zachować przejrzystą strukturę z nagłówkami i akapitami, aby tekst był łatwy do czytania. Jednocześnie wplataliśmy różne elementy, takie jak cytaty, historie poboczne czy ciekawostki, aby urozmaicić opowieść. Całość pisana jest lekkim, potocznym językiem, tak aby angażować czytelnika i sprawiać wrażenie rozmowy o celebrytach, których losy interesują opinię publiczną.

Mamy nadzieję, że artykuł spełnił swoje zadanie i pozwolił Wam poznać kulisy jednego z najgorętszych romansów w świecie show-biznesu w uporządkowany, a jednocześnie przyjazny sposób. Jeśli spodobał Wam się nasz styl pisania, zapraszamy do czytania kolejnych artykułów na naszym portalu.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imagine Dragons: analiza wokalisty i ich najpopularniejszego utworu
  2. Adam Stachowiak: odkryj życiowe inspiracje tego mistrza
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły