News

Powrót Alice'a Coopera do eteru z nowym programem radiowym

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska07.02.20244 min.
Powrót Alice'a Coopera do eteru z nowym programem radiowym

Powrót Alice'a Coopera do eteru z nowym programem radiowym nastąpił po dwóch latach przerwy. Legendarny rockman ponownie pojawił się w radiu ze swoim autorskim show - tym razem pod nazwą "Alice's Attic". Program jest emitowany od poniedziałku do czwartku we współpracy z Superadio. Słuchacze mogą liczyć na miks klasycznego i mniej znanego rocka, opowieści i komentarze Coopera na temat prezentowanych utworów oraz ich wykonawców. Alice zapowiada, że nowy program będzie równie "dziwaczny" jak poprzednie.

Powrót do eteru po dwóch latach przerwy

Legendarny rockman Alice Cooper powrócił do radia po dwuletniej nieobecności. Tym razem prowadzi autorski program "Alice's Attic", emitowany od poniedziałku do czwartku we współpracy z rozgłośnią Superadio.

Ostatni program Coopera, "Nights with Alice Cooper", zakończył się w 2022 roku. Teraz artysta zapowiada nowe, równie "dziwaczne" show. Jak mówi, fani mogą spodziewać się czegoś znajomego, ale z nowymi, kreatywnymi elementami.

"Alice's Attic" to nawiązanie do tytułu studyjnego albumu Coopera z 1986 roku. Tytuł sugeruje bardziej kameralny i osobisty charakter audycji.

76-letni rockman zapowiedział fanom wiele rockowych historii i ciekawostek. Będzie dzielił się także własnymi przemyśleniami na temat odtwarzanych utworów i ich wykonawców.

Klasyka rocka w nowej odsłonie

Jak czytamy w oświadczeniu artysty, słuchacze mogą liczyć na "starannie dobraną mieszankę klasycznego rocka i mniej znanych kawałków, a także przyszłe klasyki".

Cooper obiecuje omówienie zarówno utworów dobrze znanych fanom, jak i tych bardziej niszowych, rzadziej granych. Nie zabraknie jego autorskiego komentarza i ciekawostek na ich temat.

Audycja dostępna w USA, Australii i wkrótce w Wielkiej Brytanii

"Alice's Attic" można już słuchać w Stanach Zjednoczonych i Australii. W najbliższym czasie program ma trafić także do rozgłośni radiowych w Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Nie mogę się doczekać, aż fani usłyszą "Alice's Attic" i dowiedzą się, co tam odnalazłem w tych starych pudłach! - komentuje Alice Cooper.

Niektórzy fani już zdążyli skomentować w mediach społecznościowych, że nie mogą się doczekać emisji w swoim kraju. Audycja cieszy się sporym zainteresowaniem.

Goście programu Nights with Alice Cooper

W czasie 20 lat nadawania poprzedniego programu, "Nights with Alice Cooper", gośćmi rockmana byli m.in.:

  • Joe Perry (Aerosmith)
  • Brian Johnson (AC/DC)
  • Ozzy Osbourne
  • Meat Loaf
  • Rob Zombie

Można się spodziewać, że Cooper będzie kontynuował tę tradycję, zapraszając do "Alice's Attic" kolejne rockowe sławy.

Czytaj więcej: Czy muzyka tworzona przez AI zadowoli prawdziwych fanów? Odkryj opinie z całego świata!

Podsumowanie

Powrót Alice'a Coopera na radio to dobra wiadomość dla fanów rocka. Jego nowa audycja "Alice's Attic" ma szansę zapewnić im solidną dawkę dobrej muzyki, ciekawych opowieści i rockandrollowych wspomnień.

Miejmy nadzieję, że wkrótce program będzie dostępny również w Polsce. Cooper ma w naszym kraju sporą rzeszę wiernych słuchaczy, gotowych wpaść do jego tytułowej "stodoły" po rockowe emocje.

Podsumowanie

Powrót Alice'a Coopera do eteru z nowym programem radiowym

W powyższym artykule omówiono powrót Alice'a Coopera do radia po dwuletniej przerwie. Legendarny rockman prowadzi teraz audycję "Alice's Attic" nadawaną przez rozgłośnię Superadio. Program dostępny jest w USA i Australii, wkrótce także w Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Dowiedzieliśmy się, że "Alice's Attic" to nawiązanie do tytułu studyjnego albumu artysty z 1986 roku. Tytuł sugeruje bardziej kameralny i osobisty charakter audycji. Słuchacze mogą liczyć na starannie dobraną mieszankę klasyków rocka i mniej znanych utworów. Nie zabraknie komentarza i ciekawostek od samego Alice'a Coopera.

Przypomniano także gości, którzy pojawili się w poprzedniej audycji Coopera "Nights with Alice Cooper". Byli wśród nich m.in. Joe Perry, Ozzy Osbourne czy Meat Loaf. Fani mają nadzieję, że artysta będzie kontynuował tę tradycję, zapraszając do "Alice's Attic" kolejne rockowe sławy.

Podsumowując, powrót Coopera to dobra wiadomość dla fanów rocka. Jego nowa audycja ma szansę dostarczyć im wysokiej jakości rozrywki, wypełnionej dobrą muzyką i ciekawymi historiami. Miejmy nadzieję, że wkrótce będzie dostępna także w Polsce.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  2. Syntezator muzyczny - Syntetyzator dźwięku online
  3. Czy gwiazdor KISS Paul Stanley obawiał się o swoje zdrowie? Szczegóły wstrząsającej sytuacji
  4. Tuba - historia, rodzaje i budowa tego dętego instrumentu muzycznego
  5. John Squire zachwala Liamo Gallaghera jako jednego z największych głosów rock and rolla wszech czasów
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły