News

Camila cabello o krótkim wznowieniu związku z shawnem mendes

Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk06.03.20248 min.
Camila cabello o krótkim wznowieniu związku z shawnem mendes

Spis treści

Camila Cabello o krótkim wznowieniu związku z Shawnem Mendesem wyjaśniła, że para zdecydowała się na chwilowe odnowienie relacji, ale ostatecznie stwierdzili, że nie czują już tej samej chemii. Zobaczmy, jak piosenkarka opisała ten burzliwy okres ich związku, w którym światła reflektorów były skierowane na potencjalny powrót do namiętnego uczucia. Cabello opowiedziała o swoim impulsywnym podejściu do miłości i dała szczery wgląd w to, dlaczego ostatecznie postanowili pozostać przyjaciółmi.

Camila Cabello przyznała się do odnowienia związku z Mendesem

Ostatnio w podkaście "Call Her Daddy" Camila Cabello otworzyła się na temat swojej burzliwej relacji z Shawnem Mendesem. Ujawniła, że para zdecydowała się na krótkie wznowienie romansu po ponad rocznej przerwie od rozstania. Tym samym potwierdziła plotki, które pojawiły się po tym, jak celebrycka para została przyłapana na namiętnym pocałunku na festiwalu Coachella w kwietniu 2023 roku.

Piosenkarka przyznała, że jest dosyć impulsywną osobą, gdy chodzi o związki. "Jeśli coś poczuję, to to po prostu mówię. Nie potrafię tego w sobie tłumić, bo wtedy najgorszym miejscem, w którym to by egzystowało, byłaby moja głowa, a wtedy zaczynałabym budować zamki na lodzie, jak Ryan Gosling w 'Pamiętniku'" - wyznała ze śmiechem Cabello. Dodała również, że był to dla nich "zabawny moment", ale jednocześnie przyznała, że zawsze będzie kochać Mendesa i uważa go za wspaniałą osobę.

Gwiazda wyjaśniła, że zdecydowali się wznowić związek ze względu na swoje impulsywne podejście do miłości. Ostatecznie jednak nie przetrwał on próby czasu, bo "nie czuli tego" jak za dawnych lat. "To nie była nawet jakaś świadoma decyzja, tak po prostu poczuliśmy, że to nie czuje się dobrze" - podkreśliła wokalistka.

Para zdecydowała się na przyjaźń po kolejnym rozstaniu

Cabello stwierdziła, że na szczęście oboje znaleźli się w takim momencie życia, w którym łatwiej im było zaakceptować fakt, że ich związek się nie układa. "Nie musieliśmy się tak bardzo starać, żeby to wszystko wypracować. Po prostu zdaliśmy sobie sprawę, że nie czujemy się z tym dobrze, pokochaliśmy się na nowo w przyjaźni i zdecydowaliśmy się iść dalej każde w swoją stronę" - wyjaśniła.

Słuchaczom podcastu Camila Cabello chciała przekazać, że niektórym osobom faktycznie może się udać wznowić związek z byłym partnerem. Przyznała jednak, że w jej przypadku ta decyzja nie okazała się trafiona, przez co oboje skoncentrowali się na utrzymaniu wzajemnej więzi w przyjaźni.

Camila Cabello mówi o impulsywnych decyzjach w związkach

W trakcie rozmowy z Alexą Cooper Cabello mocno akcentowała swoją impulsywną naturę, gdy chodzi o znajdowanie się w romantycznych relacjach. Podkreśliła, że nie potrafi ukrywać tego, co czuje - a jeśli ktoś będzie jej tego zabraniał, to paradoksalnie będzie chciała postąpić wbrew nakazowi.

"Czasami trzeba po prostu spróbować, żeby się przekonać, że to nie wypali. Dopiero wtedy można poczuć się z tym na tyle komfortowo, by pójść dalej swoją drogą" - wyjaśniła była partnerka Mendesa. Przyznała, że właśnie tak postąpiła w przypadku swojego niedawnego wznowienia romansu z piosenkarzem, co jednak nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.

Czasami trzeba po prostu spróbować, żeby się przekonać, że to nie wypali. Dopiero wtedy można poczuć się z tym na tyle komfortowo, by pójść dalej swoją drogą.

Gwiazda zwróciła również uwagę, że jej skłonność do działania pod wpływem emocji nie zawsze kończy się dobrze. Przyznała, że obecnie jest już na takim etapie życia, że szybciej zdaje sobie sprawę, gdy dany związek przestaje być dla niej dobry. Dzięki temu nie musi inwestować zbyt wiele energii w bezcelowe próby ratowania czegoś, co się po prostu nie układa.

Czytaj więcej: MOBO Awards zawita poza granicami Londynu po raz pierwszy - dowiedz się więcej!

Cabello i Mendes całowali się na Coachellie w 2023 roku

Podczas rozmowy Alexandra Cooper zapytała Camilę Cabello wprost o plotki, jakoby celebrycka para ponownie się ze sobą spotykała po tym, jak zostali przyłapani na gorącym pocałunku na festiwalu Coachella 2023. Piosenkarka potwierdziła te doniesienia, ale przy okazji przyznała, że stan "ponownego połączenia" z Shawnem nie trwał zbyt długo.

Celebrytka wyjaśniła, że zdecydowali się na chwilową próbę sił po tym, jak towarzyszący im wówczas impuls i emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Korzystając z bogatego doświadczenia w kwestii miłosnych relacji, postanowili dać sobie kolejną szansę, choć - jak się później okazało - nie była to decyzja na dłuższą metę.

Kraj Camila Cabello Shawn Mendes
Pochodzenie Kubańskie Kanadyjskie
Wiek 27 lat 25 lat
Status Singielka Singiel

Cabello przyznała, że zabrakło im tej samej "chemii" co na początku relacji, a wznowiony związek z Mendesem po prostu nie czuł się już tak samo dobrze jak kiedyś. Dodała, że musiała "udokumentować" tę chwilę, bo inaczej przeżywałaby ją tylko w swojej głowie.

Camila i Shawn byli parą przez 2,5 roku przed pierwszym rozstaniem

Zdjęcie Camila cabello o krótkim wznowieniu związku z shawnem mendes

Historia Camili Cabello i Shawna Mendesa to prawdziwy amerykański sen dwójki młodych, utalentowanych artystów, którzy odnaleźli w sobie nie tylko partnerów muzycznych, ale i życiowych. Oboje pochodzą z muzykalnych rodzin, a ich drogi po raz pierwszy skrzyżowały się w 2014 roku na wspólnej trasie koncertowej.

  • Cabello i Mendes poznali się w 2014 roku podczas wspólnej trasy koncertowej.
  • Po dwóch latach zwiększyła się między nimi chemia i zaczęli się spotykać.
  • Ich związek trwał 2,5 roku.
  • W listopadzie 2021 roku ogłosili swoje rozstanie.

Z czasem zaczęły krążyć plotki o rzekomym romansie między młodymi gwiazdami. Mimo początkowych zaprzeczeń, latem 2019 roku sami przyznali, że są razem. Przez kolejne 2,5 roku Camila i Shawn uważani byli za jedną z najgorętszych par w przemyśle muzycznym.

Niestety, w listopadzie 2021 roku para ogłosiła swoje rozstanie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oboje zapewnili, że pozostają w przyjacielskich relacjach i cały czas będą darzyć się ogromnym szacunkiem. Fani celebrytów przez długi czas żywili nadzieję, że może kiedyś wznowią swój związek, ale jak widać, los tym razem miał dla nich inne plany.

Camila i Shawn rozstali się, bo "nie czuli tego"

W trakcie wywiadu Cabello przyznała, że pomimo krótkiej próby wznowienia romansu, ostatecznie ona i Mendes postanowili pozostać po przyjacielskiej stronie mocy. Powodem takiej decyzji było zupełnie naturalne poczucie, że tym razem coś się między nimi "nie zgadzało" i nie potrafili już w pełni korzystać z tego szczególnego uczucia, które ich niegdyś połączyło.

Para utrzymała przyjaźń po rozstaniu

Karolina przyznała, że stawiali sobie nawzajem pytanie "dlaczego się tak bardzo staramy?", skoro instynktownie wyczuwali, że tym razem magia się nie pojawi. Jedną z ważniejszych nauk, jaką wyciągnęli z tego doświadczenia, było zrozumienie, że w pewnych momentach lepiej jest się po prostu poddać - zamiast na siłę próbować odbudować coś, co bezpowrotnie się rozpłynęło.

"Było dla nas ważne, żeby móc móc poczuć: 'to nie czuje się już dobrze, nie potrzebujemy starać się tak bardzo, żeby to wypracować'. Po prostu zdaliśmy sobie sprawę, że nie czujemy się z tym dobrze, że kochamy się na zawsze jak rodzina, ale jako przyjaciele" - wyjawiła Cabello.

Na szczęście oboje dojrzeli do tego, że potrafią utrzymać bliską więź na płaszczyźnie przyjaźni. Tym samym udało im się uniknąć toksycznej sytuacji, w której byli partnerzy nie potrafią się ze sobą komunikować. Camila i Shawn pozostają ze sobą w serdecznych relacjach, co pozwala im skupić się na indywidualnym rozwoju.

Podsumowanie

Ostatnio Camila Cabello uchyliła rąbka tajemnicy na temat jej burzliwej relacji z Shawnem Mendesem. Przyznała się do prób wznowienia romansu z byłym partnerem, ale ostatecznie celebrycka para zdecydowała się pozostać tylko przyjaciółmi. Historia ich camila cabello shawn mendes relationship to prawdziwy rollercoaster emocji - od miłosnego zauroczenia, poprzez pierwsze rozstanie, próbę ponownej szansy, aż po finalne zamknięcie tego rozdziału.

Piosenkarka ujawniła, że choć celebrities back together na krótki czas próbowali ożywić dawne uczucie, zabrakło im już tej samej "chemii" co wcześniej. Ostatecznie oboje zrozumieli, że nie muszą się aż tak bardzo starać i lepiej będzie, jeśli wrócą do przyjaźni. Camila podkreśliła, że mimo wszystko zawsze będą się kochać jako niemal rodzina, choć nie jako rekindling romance.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imagine Dragons: analiza wokalisty i ich najpopularniejszego utworu
  2. Adam Stachowiak: odkryj życiowe inspiracje tego mistrza
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Co oznacza kropka przy nucie - wyjaśnienie i przykłady
  5. Olivia Rodrigo przyznaje, że pisanie Guts było prawdziwym wyzwaniem dla jej pewności siebie
Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk

Pasjonat gitar i instrumentów strunowych. Na blogu dzielę się wiedzą o grze i wyborze sprzętu. Muzyka to moja droga życiowa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły