News

ariana grande podpisuje nową umowę menedżerską

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska11.12.20236 min.
ariana grande podpisuje nową umowę menedżerską

Ariana Grande podpisuje nową umowę menedżerską z firmą Good World Management prowadzoną przez Brandona Creeda. Piosenkarka rozstała się ze swoim dotychczasowym menedżerem Scooterem Braunem, z którym współpracowała od 2013 roku. Nowy menedżer lepiej rozumie artystkę i pomaga jej skupić się na muzyce i aktorstwie w nadchodzących projektach filmowych i płytowych.

Kluczowe wnioski:
  • Ariana Grande podpisała umowę z nową firmą menedżerską prowadzoną przez Brandona Creeda - Good World Management
  • Artystka rozstała się ze Scooterem Braunem, jej dotychczasowym menedżerem od 2013 roku
  • Nowy menedżer lepiej rozumie wizję artystyczną Ariany i pomaga jej się skupić na muzyce i grze aktorskiej
  • Przed piosenkarką premiera nowego albumu studyjnego i filmów muzycznych
  • W firmie Creeda są również Charli XCX, Mark Ronson i Demi Lovato

Ariana Grande rozstaje się ze Scooterem Braunem

Ariana Grande podjęła decyzję o zakończeniu współpracy ze swoim dotychczasowym menedżerem Scooterem Braunem. Artystka pracowała z Braunem i jego firmą SB Projects od 2013 roku, czyli od momentu wydania przełomowego debiutanckiego albumu "Yours Truly".

Powodem rozstania miało być niezadowolenie ze strony piosenkarki. Jak podaje Billboard, Ariana Grande czuła, że Braun skupia się bardziej na interesach niż na jej twórczości. Artystka chciała większego wsparcia w realizacji planów muzycznych i filmowych.

Rozstanie nastąpiło pod koniec sierpnia 2022 roku, po niemal 10 latach owocnej współpracy. Jednak według doniesień, relacje między stronami pozostały poprawne.

Skutki rozstania

Odejście od Brauna oznacza dla Ariany Grande wyzwanie, jakim jest znalezienie odpowiedniego menedżera w branży rozrywkowej. Nie jest to łatwe zadanie dla tak utytułowanej i popularnej gwiazdy.

Jednocześnie to szansa na nawiązanie świeżej, inspirującej współpracy i skupienie się na realizacji własnych planów artystycznych. W ostatnim czasie Grande intensywnie pracowała w studiu nad nowym albumem, planuje też rolę w filmowej adaptacji musicalu "Wicked".

Nowy menedżer piosenkarki - Brandon Creed

Już we wrześniu 2022 pojawiły się doniesienia, że nowym menedżerem Ariany Grande został Brandon Creed. Creed prowadzi własną firmę - Good World Management, specjalizującą się w zarządzaniu karierami artystów.

36-letni Creed ma duże doświadczenie w branży rozrywkowej. Pracował między innymi dla Justina Biebera, a ostatnio zarządzał karierą Demi Lovato. Ariana Grande dołącza zatem do bardzo mocnego składu.

Jak twierdzą informatorzy Billboardu, Brandon Creed rozumie artystkę "na innym poziomie". Pomaga jej określić priorytety i skupić się na twórczości muzycznej oraz aktorstwie. Ariana Grande docenia takie wsparcie w obliczu wielu nadchodzących projektów.

Współpraca z Charli XCX i Markiem Ronsonem

Firma Good World Management Brandona Creeda zarządza karierami wielu gwiazd sceny pop. Oprócz Demi Lovato i Ariany Grande, w jej skład wchodzą także Charli XCX, Mark Ronson, Troye Sivan czy Orville Peck.

Dla Ariany Grande oznacza to szansę nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń z utalentowanymi artystami. Być może w planach są już konkretne projekty z Charli XCX lub producentem Markiem Ronsonem.

Czytaj więcej: Nicola Roberts sugeruje reaktywację Girls Aloud za pomocą odliczania na Instagramie

Umowa z nową firmą Good World Management

Good World Management to stosunkowo młoda firma menedżerska, założona w 2021 roku przez Brandona Creeda. Jej główną siedzibą jest Los Angeles.

Creed zbudował zespół złożony z utalentowanych, młodych menedżerów, specjalizujących się w social mediach, marketingu i brandingu. Dzięki temu firma z powodzeniem pozyskuje klientów i zdobywa uznanie branży.

Ariana Grande widzi w Brandonie Creedzie osobę, która naprawdę ją rozumie. Dzięki niemu może w pełni poświęcić się pracy twórczej.

Podpisanie umowy z Good World Management to dla Ariany Grande gwarancja profesjonalnej opieki menedżerskiej na najwyższym poziomie. Brandon Creed zadba o promocję jej nowych projektów muzycznych i filmowych, a także o budowanie marki gwiazdy pop.

Artystka skupia się na muzyce i aktorstwie

ariana grande podpisuje nową umowę menedżerską

Najbliższy czas zapowiada się dla Ariany Grande bardzo pracowicie. Artystka rzuciła się w wir twórczy - pracuje jednocześnie nad nowym albumem studyjnym, filmem "Wicked" oraz własną linią kosmetyczną r.e.m. beauty.

Te ambitne plany wymagają pełnego zaangażowania i poświęcenia. Dlatego tak istotne dla piosenkarki było znalezienie menedżera, który wesprze ją na tym intensywnym etapie kariery.

Rozstanie ze Scooterem Braunem dało jej większą swobodę działania. Brandon Creed z kolei gwarantuje profesjonalną opiekę, pozwalając Grande skoncentrować się na pracy artystycznej.

Nagrania w studiu

Już od jakiegoś czasu trwają intensywne prace nad siódmym albumem studyjnym Ariany Grande. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia gwiazdy w studiu nagraniowym.

Nowy materiał będzie następcą albumu "Positions" z 2020 roku. Fani mają nadzieję, że premiera płyty nastąpi jeszcze w 2023 roku.

Przed Grande premiera nowej płyty i filmów

W ostatnich tygodniach Ariana Grande opublikowała w mediach społecznościowych kilka zdjęć i nagrań z planu filmowego. To materiały promocyjne związane z ekranizacją musicalu "Wicked", której premiera zaplanowana jest na grudzień 2024 roku.

Gwiazda pop wcieli się w główną rolę Elphaby. Jej ekranową partnerką będzie Cynthia Erivo. Fani z niecierpliwością oczekują na filmową interpretację kultowego musicalu broadwayowskiego.

Przed Ariana Grande jeszcze wiele pracy w studiu i na planie filmowym. Jednak dzięki wsparciu Brandona Creeda i jego agencji Good World Management, artystka może w pełni realizować swoją wizję artystyczną.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem aktualne wydarzenia z życia prywatnego i zawodowego Ariany Grande. Skupiłem się przede wszystkim na jej rozstaniu ze Scooterem Braunem, dotychczasowym menedżerem gwiazdy od 2013 roku. Przedstawiłem powody, dla których artystka zdecydowała się zakończyć tę współpracę.

Następnie opisałem wybór nowego menedżera Ariany Grande - Brandona Creeda i jego firmę Good World Management. Wyjaśniłem, jakie korzyści płyną z tej umowy dla piosenkarki. Podkreśliłem, że nowy menedżer bardziej rozumie jej plany artystyczne i pozwoli skupić się na twórczości.

Ponadto w artykule zawarłem informacje na temat nadchodzących projektów z udziałem Ariany Grande. Gwiazda intensywnie nagrywa nowy album, pracuje również na planie ekranizacji musicalu "Wicked". Dzięki wsparciu Brandona Creeda będzie mogła zrealizować te ambitne plany.

Mam nadzieję, że artykuł dostarczył Czytelnikom ciekawych i aktualnych informacji na temat obecnego etapu kariery Ariany Grande. Treść napisałem przystępnym, konwersacyjnym językiem. Zapraszam do lektury!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  2. Instrument muzyczny puzon - Opis, Historia, Zastosowanie
  3. Czy gwiazdor KISS Paul Stanley obawiał się o swoje zdrowie? Szczegóły wstrząsającej sytuacji
  4. Tuba - historia, rodzaje i budowa tego dętego instrumentu muzycznego
  5. 10 istotnych faktów o... horrified, ale zaskoczeni przez wynik
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły