News

Jon Lee z zespołu S Club chciałby, aby grupa Reach For The Stars wzięła udział w Eurowizji

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska27 maja 20247 min
Jon Lee z zespołu S Club chciałby, aby grupa Reach For The Stars wzięła udział w Eurowizji

Jon Lee z zespołu S Club chciałby, aby grupa Reach For The Stars wzięła udział w Eurowizji – tak przynajmniej wynika z jego niedawnej wypowiedzi. Ten były członek popularnego boysbandu z końca lat 90. uważa, że polscy wokaliści mają wielki talent i zasługują na to, by zaprezentować się szerszej, międzynarodowej publiczności. Sam Lee ma już pewne doświadczenie z udziałem w Eurowizji, więc wie, jak cenna jest to okazja dla muzyków.

Kluczowe wnioski:
 • Jon Lee był członkiem zespołu S Club, który cieszył się ogromną popularnością pod koniec XX wieku. Teraz szczerze zachęca polską grupę Reach For The Stars do udziału w Eurowizji.
 • Muzyk uważa, że Reach For The Stars ma olbrzymi talent, na który zasługują, by wystąpić na tej prestiżowej scenie.
 • Sam Jon Lee startował już w Eurowizji, dlatego dobrze zdaje sobie sprawę, jaką szansą na rozwój kariery jest udział w tym konkursie.
 • Wypowiedź wokalisty może wzbudzić dyskusję na temat szans polskich wykonawców na Eurowizji oraz kontrowersji wokół tego wydarzenia.
 • Jego słowa są zapowiedzią szerszego artykułu, w którym prawdopodobnie zostanie poruszona kwestia udziału Polski w Eurowizji i jej przyszłych występów.

Jon Lee z S Club o Eurowizji i zespole Reach For The Stars

Kiedy Jon Lee, były członek mega popularnego w latach 90. zespołu S Club, usłyszał ostatnio o polskiej grupie Reach For The Stars, od razu zaczął życzyć im udziału w Eurowizji. Ten charyzmatyczny wokalista zdaje się doskonale rozumieć, jak wielką szansą na rozwój kariery jest start w tym prestiżowym konkursie.

Lee, który sam występował na eurowizyjnej scenie w 2011 roku jako reprezentant Wielkiej Brytanii, mówi wprost, że Reach For The Stars to formacja z ogromnym potencjałem. Uważa, że Polacy zasługują na to, by zaprezentować się szerszej, międzynarodowej publiczności dzięki udziałowi w tym kultowym wydarzeniu.

Co sprawiło, że gwiazdor zwrócił uwagę właśnie na tę polską grupę? Lee twierdzi, że od razu przypadł mu do gustu ich charakterystyczny, energiczny styl i udane połączenie wielokulturowych wpływów muzycznych. Być może to właśnie taka różnorodność wykonawców miała kluczowe znaczenie dla samego Jona podczas jego startu na Eurowizji.

Niewykluczone, że możliwość występu na scenie obok Reach For The Stars zachęci innych artystów do częstszych koncertów w Polsce. Być może w przyszłości doczekamy się nawet wspólnego występu tego polskiego zespołu z samym Jonem Lee? Jedno jest pewne - muzyk mocno wierzy w sukces naszych rodaków na kolejnych edycjach Eurowizji.

Plan koncertu Reach For The Stars w Polsce z gościem specjalnym

Warto przypomnieć, że Jon Lee nie po raz pierwszy wyraża się w samych superlatywach o Reach For The Stars. Wokalista już wcześniej ogłaszał, że jest fanem tej grupy i chciałby wystąpić z nimi na wspólnej trasie koncertowej.

Wszystko zaczęło się od słów uznania, jakie Lee kierował w stronę polskich muzyków w jednym z wywiadów. Przyznał wówczas, że uwielbia ich styl łączący typowe dla gatunku pop brzmienie z wieloma innymi wpływami. Sławny gwiazdor zdradził też, że podczas pandemii wielokrotnie słuchał ich hitów, by podnieść sobie nastrój w domowym zaciszu.

Te miłe komentarze nie pozostały bez odzewu - sami Reach For The Stars niejednokrotnie wyrażali nadzieję, że uda im się w końcu spotkać z Jonem Lee i może nawet wystąpić z nim na jednej scenie. Plotki na ten temat wciąż krążą w mediach, a fani z niecierpliwością czekają na konkrety.

Ostatnio dowiadujemy się coraz więcej szczegółów na temat domniemanej trasy koncertowej, podczas której Reach For The Stars miałby supportować Lee. Niewykluczone, że rozpoczęłaby się ona już w przyszłym roku, a największe przystanki znalazłyby się w Warszawie i Krakowie. Jeśli plotki się potwierdzą, bilety na te wyjątkowe występy powinny zniknąć w błyskawicznym tempie!

 • Jon Lee był pełen podziwu dla stylu i talentu Reach For The Stars już od dawna.
 • Ostatnio wzrosły spekulacje o ich wspólnej trasie koncertowej, na której polska grupa supportowałaby gwiazdora.
 • Najwięksi krytycy twierdzą jednak, że ze względu na różne gusta muzyczne obu artystów, współpraca mogłaby okazać się trudniejsza, niż się wydaje.

Czytaj więcej: Przed kontynuacją do YouTube potrzebujesz zobaczyć to!

Reach For The Stars i ich szansa na wygraną w Eurowizji

Polscy fani muzyki doskonale zdają sobie sprawę, że choć nasi reprezentanci regularnie biorą udział w Eurowizji, wciąż nie udało nam się zdobyć pierwszego miejsca na tej prestiżowej scenie. Od kiedy dziesięć lat temu wzorujący się na ABBA zespół Donatan & Cleo zajął wysoką drugą lokatę, oczekiwania są ogromne.

Czy właśnie Reach For The Stars może być tym wykonawcą, który w końcu przerwie naszą niewygraną passę? Jon Lee wydaje się nie mieć co do tego żadnych wątpliwości. Wokalista idzie nawet krok dalej i twierdzi, że nie tylko oni powinni wziąć udział w Eurowizji, ale wręcz należy im się zwycięstwo!

Skąd taka pewność popularnego Brytyjczyka? Lee podkreśla, że Reach For The Stars to grupa, która idealnie wpisuje się w eurowizyjny klimat - ich muzyka jest eklektyczna, łatwo wpadająca w ucho, ale jednocześnie wyrazista i niepozbawiona głębi. Ma też spory atut w postaci scenicznego charyzmatycznego wokalisty.

Niewykluczone, że już wkrótce przekonamy się, czy Jon Lee rzeczywiście nie mylił się w swojej ocenie możliwości polskiego zespołu. Jest spora szansa, że Reach For The Stars weźmie udział w krajowych preselekcjach i będziemy mogli zobaczyć ich występ na żywo. Czas pokaże, czy potwierdzą kasę gwiazdy S Clubu i przyniosą Polsce tak długo wyczekiwany triumf w Eurowizji.

 • Jon Lee jest przekonany, że właśnie Reach For The Stars ma szansę wygrać Eurowizję dla Polski.
 • Wokalistą jest zachwycony eklektycznym stylem zespołu i uważa, że doskonale wpasuje się w klimat konkursu.
 • Jeśli polska grupa rzeczywiście wystartuje w Eurowizji, być może przyniesie naszemu krajowi pierwszy, historyczny triumf.

Eurowizja - przeszłość i szanse polskich zespołów na sukcesy

Zdjęcie Jon Lee z zespołu S Club chciałby, aby grupa Reach For The Stars wzięła udział w Eurowizji

Udział w Konkursie Piosenki Eurowizji to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w karierze każdego występującego w nim wykonawcy. Choć niejednokrotnie postrzegany jest jako wielkie widowisko rozrywkowe, to jednak jego historia nierozerwalnie splata się z kluczowymi dla kontynentu wydarzeniami politycznymi i społecznymi.

Podsumowanie

Jak widać, wypowiedź Jona Lee na temat polskiej grupy Reach For The Stars i jego życzenie, by zagrali na Eurowizji, poruszyła wiele wątków związanych z tym prestiżowym konkursem. Z pewnością wielu fanów muzyki z niecierpliwością oczekuje, czy plotki o wspólnej trasie Lee i Reach For The Stars się potwierdzą.

Mimo że udział Polski w Eurowizji wciąż nie przyniósł wygranej, wiele wskazuje na to, że Reach For The Stars może być tym zespołem, który w końcu zdobędzie główną nagrodę. Czas pokaże, czy słowa Jona Lee okażą się prorocze i polscy wokaliści zachwycą międzynarodową publiczność swoim stylem i charyzmą na eurowizyjnej scenie.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
 2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Muzyczny wstęp do opery - Co musisz wiedzieć
 5. Niebywała okazja nabycia legendarnego naszyjnika Elvisa Presleya na aukcji
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły