News

Jon Lee z zespołu S Club chciałby, aby grupa Reach For The Stars wzięła udział w Eurowizji

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska12.12.20235 min.
Jon Lee z zespołu S Club chciałby, aby grupa Reach For The Stars wzięła udział w Eurowizji

Jon Lee z zespołu S Club chciałby, aby grupa Reach For The Stars wzięła udział w Eurowizji. Był muzyczną legendą lat 90. i pierwszej dekady XXI wieku. Teraz członkowie zespołu rozważają start w konkursie Eurowizji, choć nie wszyscy są przekonani do tego pomysłu.

Kluczowe wnioski:
 • Jon uważa, że start w Eurowizji byłby świetnym pomysłem i przyniósłby zespołowi więcej blasku.
 • Niektórzy członkowie grupy, jak Jo, obawiają się braku akceptacji ze strony publiczności konkursu.
 • Tina zauważa, że Wielka Brytania zazwyczaj nie odnosi sukcesów na Eurowizji.
 • Zespół planuje wydanie nowych singli i zagranie kilku koncertów w przyszłym roku.
 • Po śmierci Paula, Hannah zdecydowała się odejść z zespołu.

Jon chce S Club w Eurowizji

Jon Lee z legendarnego brytyjskiego boysbandu S Club wyraził chęć, by zespół wystąpił w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. Jego zdaniem byłaby to świetna okazja do ponownego zaistnienia na scenie muzycznej i przyciągnięcia uwagi mediów.

S Club zdobył popularność na przełomie wieków utworami takimi jak "Reach" czy "Don't Stop Movin'". Po kilkunastu latach przerwy grupa postanowiła reaktywować się, wydając w tym roku singiel "These Are The Days". Jon uważa, że występ na Eurowizji byłby kolejnym krokiem wskrzeszającym zainteresowanie boysbandem z lat 90.

Członkowie zespołu podzieleni

Pomimo entuzjazmu Jona, nie wszyscy członkowie zespołu podzielają jego zdanie. Jo O’Meara przyznała, że "nie miałaby odwagi" stanąć na eurowizyjnej scenie, a Tina Barrett zauważyła, że Wielka Brytania zazwyczaj nie odnosi sukcesów w konkursie.

Wygląda więc na to, że ostateczna decyzja o starcie S Club w Eurowizji nie zapadła. Być może rozbieżne zdania w zespole wpłyną na zarzucenie tego pomysłu.

Grupa nastawiona na Eurowizję

Mimo podziałów, wywiad Jona pokazuje, że przynajmniej część zespołu jest otwarta na sugestię występu na Eurowizji. Zdaniem Jona start w konkursie "nie mógłby być bardziej kampanijny", a S Club na pewno wniósłby na scenę "więcej blasku".

Być może entuzjazm części muzyków zainspiruje również pozostałych do wzięcia udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji. Jon stwierdził, że "byłoby niesamowicie". Trudno oderwać się od wrażenia, że marzy mu się szansa zaprezentowania zespołu szerszej, międzynarodowej publiczności.

Czytaj więcej: Kelly Clarkson zdobywa cenne zwycięstwo w sądzie przeciwko byłemu mężowi

Występ przyniósłby więcej blasku

Zdaniem Jona, S Club w Eurowizji z pewnością wniósłby do konkursu "więcej blasku". Trudno się z tym nie zgodzić - charakterystyczny, wesoły styl zespołu na pewno wyróżniałby się na tle bardziej poważnych propozycji.

S Club to jeden z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich boysbandów przełomu wieków. Ich kolorowe, taneczne przeboje na zawsze wpisały się w popkulturę lat 90. Ponowny blask kariery na eurowizyjnej scenie byłby z pewnością spełnieniem marzeń wielu fanów.

Pomysł Jona wart jest rozważenia. W końcu S Club na stałe zapisał się w historii brytyjskiej muzyki rozrywkowej, a eurowizyjny występ byłby świetną okazją do celebrowania ich dorobku artystycznego.

Planowane nowe single i koncerty

Jon Lee z zespołu S Club chciałby, aby grupa Reach For The Stars wzięła udział w Eurowizji

Bez względu na to, czy S Club wystąpi na Eurowizji, zespół zamierza kontynuować działalność. Jak stwierdził Jon, muzycy "zdecydowanie nagrają nową muzykę" i skupią się głównie na graniu koncertów.

 • W planach są występy na festiwalach, takich jak Isle of Wight Festival.
 • Artyści marzą także o kolejnych trasach międzynarodowych.

Nowe pokolenie fanów będzie zatem miało okazję zobaczyć S Club na żywo. Być może zespół zdecyduje się także nagrać całkiem nową płytę, kontynuując swój rozpoznawalny, taneczny styl muzyczny.

Śmierć Paula nie zatrzyma zespołu

Niestety, w tym roku grupę spotkała bolesna strata - zmarł ich kolega Paul Cattermole. Po jego śmierci z zespołu odeszła także Hannah Spearritt, jednak pozostali członkowie deklarują chęć dalszego grania.

Śmierć Paula to wielka tragedia, ale pamięć o nim na zawsze pozostanie w sercach fanów i kolegów z zespołu. Pozostali artyści zamierzają kontynuować działalność, nagrywając nowe piosenki i grając koncerty - zgodnie z tym, jak zapewne chciałby ich przyjaciel.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem wywiad z Jonem Lee z legendarnego boysbandu S Club. Wyraził on chęć, by zespół wystąpił w tegorocznej Eurowizji, co jego zdaniem byłoby świetną okazją do ponownego zaistnienia. Ja osobiście zgadzam się, że wesoły, kolorowy styl S Club wniósłby dużo świeżości do konkursu.

Niestety, jak zauważyłem, nie wszyscy członkowie podzielają entuzjazm Jona. Część obawia się niepowodzenia i nie wierzy, że Wielka Brytania mogłaby odnieść sukces. Być może te głosy sprzeciwu wpłyną na zarzucenie pomysłu eurowizyjnej przygody.

Bez względu na decyzję dotyczącą Eurowizji, S Club zamierza dalej działać - planują nową muzykę, single i koncerty. Niestety, w tym roku zespół dotknęła bolesna strata - zmarł ich kolega Paul Cattermole. Fani na pewno na zawsze zapamiętają jego talent.

Podsumowując, artykuł przybliżył czytelnikom aktualne plany kultowego zespołu z przełomu wieków. Ich muzyka na stałe wpisała się już w historię popkultury, a ja trzymam kciuki za dalsze sukcesy S Club!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 2. Instrument muzyczny puzon - Opis, Historia, Zastosowanie
 3. Czy gwiazdor KISS Paul Stanley obawiał się o swoje zdrowie? Szczegóły wstrząsającej sytuacji
 4. Tuba - historia, rodzaje i budowa tego dętego instrumentu muzycznego
 5. 10 istotnych faktów o... horrified, ale zaskoczeni przez wynik
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły