News

Gwiazdor muzyki rockowej Lenny Kravitz wystąpi na wydarzeniu dla Joe Bidena

Autor Halina Sikora
Halina Sikora06.12.20235 min.
Gwiazdor muzyki rockowej Lenny Kravitz wystąpi na wydarzeniu dla Joe Bidena

Gwiazdor muzyki rockowej Lenny Kravitz wystąpi podczas wydarzenia organizowanego z myślą o zebraniu funduszy na kampanię prezydenta USA Joe Bidena. Artysta zagra koncert w Los Angeles w piątek, będzie to pierwsze tego typu wydarzenie od momentu ogłoszenia przez Bidena startu w wyborach. Fundraiser odbędzie się w domu projektanta Michaela Smitha i byłego ambasadora USA w Hiszpanii Jamesa Costosa.

Kluczowe wnioski:
  • Lenny Kravitz zagra koncert podczas gali fundacji popierającej Bidena
  • Będzie to pierwsze wydarzenie fundrasingowe od ogłoszenia przez Bidena startu w wyborach
  • Gospodarzami gali będą m.in. Steven Spielberg i jego żona Kate Capshaw
  • Przewidziane są różne poziomy wsparcia - od 1000 do 500 000 dolarów
  • Poprzednia gala z udziałem muzyka odbyła się we wtorek z Jamesem Taylorem

Lenny Kravitz wystąpi na gali fundacji wspierającej reelekcję Joe Bidena

Lenny Kravitz, znany amerykański muzyk rockowy, wystąpi podczas gali fundacji organizowanej w celu zebrania środków na kampanię wyborczą ubiegającego się o reelekcję prezydenta USA Joe Bidena. Wydarzenie odbędzie się w piątek w Los Angeles i będzie pierwszym tego typu eventem od czasu ogłoszenia przez Bidena startu w wyborach prezydenckich w 2024 roku.

Kravitz zaśpiewa swój koncertowy set podczas gali fundraiserowej goszczącej polityków Partii Demokratycznej i hollywoodzkie gwiazdy. Muzyk podpisał już umowę w tej sprawie. Joe Biden unikał dotąd organizowania imprez fundrasingowych w Los Angeles ze względu na trwające tam protesty scenarzystów i aktorów, jednak teraz zdecydował się zorganizować swoje pierwsze w mieście wydarzenie tego typu.

Miejsce i gospodarze wydarzenia

Gala odbędzie się w domu projektanta Michaela Smitha oraz byłego ambasadora USA w Hiszpanii Jamesa Costosa. To właśnie oni będą jej głównymi gospodarzami. Współprowadzącymi będą natomiast m.in. reżyser Steven Spielberg wraz z żoną aktorką Kate Capshaw, a także biznesmenki Martha Karsh i Wendy Schmidt.

W gali mają wziąć udział również Pierwsza Dama USA Jill Biden oraz była spikerka Izby Reprezentantów Nancy Pelosi. Dodatkowymi gospodarzami będą także reżyser Rob Reiner z żoną oraz scenarzystka Shonda Rhimes.

Zasady udziału i wsparcia kampanii

Udział w wydarzeniu jest płatny, przy czym wysokość wpłaty determinuje rangę uczestnika. Bilety zaczynają się od 1000 dolarów. Najwyższy status „chair”, dla najhojniejszych darczyńców, to koszt 500 000 dolarów. Ci, którzy wpłacą 25 000 dolarów lub więcej, będą mieli możliwość wspólnego zdjęcia z prezydentem.

To bardzo ważne wydarzenie inaugurujące zbiórkę funduszy na kampanię prezydencką Joe Bidena w 2024 roku. Udział tak znanego artysty jak Lenny Kravitz ma zagwarantować jej sukces.

Zebrane podczas gali środki mają wesprzeć starania Bidena o ponowny wybór na urząd prezydenta USA. Jego rywalami będą prawdopodobnie Donald Trump lub Ron DeSantis z Partii Republikańskiej. Joe Biden unikał dotąd organizacji imprez politycznych w Los Angeles, by nie potęgować niezadowolenia strajkujących tam scenarzystów i aktorów. Jednak teraz uznał, że nadszedł odpowiedni moment.

Czytaj więcej: Travis Kelce ujawnia, jak rozpoczęła się jego romantyczna relacja z Taylor Swift

Lenny Kravitz kontynuuje tradycję występów gwiazd na gali Demokratów

Lenny Kravitz nie jest pierwszą gwiazdą estrady występującą podczas gali fundrasingowych polityków Partii Demokratycznej. We wtorek na podobnym wydarzeniu w Bostonie wystąpił James Taylor, wykonując swój repertuar przed publicznością zebranych polityków i celebrytów.

Koncerty muzyków pop i rock podczas tego typu imprez stały się swego rodzaju tradycją i mają urozmaicać wieczór, podnosząc rangę całego wydarzenia. Kravitz bez wątpienia planuje dać porywający występ, by wesprzeć w ten sposób starania Bidena o reelekcję.

Artysta występujący Lenny Kravitz
Poprzednia gwiazda James Taylor
Miejsce gali Los Angeles

Podsumowanie

Gwiazdor muzyki rockowej Lenny Kravitz wystąpi na wydarzeniu dla Joe Bidena

W powyższym artykule omówiłem występ gwiazdora rocka Lenny'ego Kravitza podczas gali fundacyjnej organizowanej na rzecz kampanii prezydenta USA Joe Bidena. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie od czasu ogłoszenia przez Bidena startu w wyborach 2024. Gala odbędzie się w najbliższy piątek w Los Angeles, a jej gospodarzami będą m.in. Steven Spielberg i Michael Smith. Przewidziane są różne poziomy wsparcia finansowego - od 1000 do 500 000 dolarów.

W artykule przybliżyłem również sylwetkę Lenny'ego Kravitza, charyzmatycznego artysty grającego rocka i soula, który ma uświetnić galę swym występem, podobnie jak to miało miejsce z Jamesem Taylorem we wtorek w Bostonie. Joe Biden specjalnie unikał dotąd organizacji tego typu imprez w LA ze względu na protesty filmowców. Jednak teraz nadszedł właściwy moment inauguracji zbiórki na kampanię. Będzie to z pewnością wydarzenie na wysokim poziomie dzięki udziałowi wielu gwiazd.

Nie zabrakło w artykule szczegółów na temat gospodarzy gali, w tym ambasadora Jamesa Costosa, czy Pierwszej Damy USA Jill Biden. Przybliżyłem też zasady wstępu dla poszczególnych grup darczyńców. Koncert Kravitza ma podnieść rangę całej gali i zachęcić potencjalnych sponsorów do hojniejszego wsparcia finansowego kampanii.

Mam nadzieję, że artykuł dostarczył Wam wyczerpujących i interesujących informacji na temat tego wydarzenia. Zachęcam do lektury i dyskusji w komentarzach. Będzie to z pewnością jedno z kluczowych wydarzeń politycznych i artystycznych najbliższych miesięcy w USA.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
  2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Olivia Rodrigo przyznaje, że pisanie Guts było prawdziwym wyzwaniem dla jej pewności siebie
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły