News

Ariana grande potwierdza datę premiery nowej muzyki

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska08.01.20249 min.
Ariana grande potwierdza datę premiery nowej muzyki

Ariana Grande potwierdziła datę premiery swojego nowego singla "Yes, and?" na 12 stycznia. 30-letnia wokalistka zamieściła w mediach społecznościowych dwusłowną zapowiedź nadchodzącego utworu, podając jego tytuł i datę premiery. Fani już wcześniej domyślili się tytułu singla, kiedy Ariana pojawiła się na ulicach Nowego Jorku w bluzie z napisem "Yes, and?". Teraz wszystko zostało oficjalnie potwierdzone, a fani niecierpliwie czekają na premierę nowego, obiecującego singla popularnej artystki.

Potwierdzona data premiery nowego singla Ariany Grande

Ariana Grande, 30-letnia gwiazda popu, potwierdziła datę premiery swojego nowego singla zatytułowanego "Yes, and?". Premiera utworu zaplanowana jest na 12 stycznia bieżącego roku. Wokalistka zamieściła na Instagramie dwusłowną zapowiedź nowego materiału - "yes, and? 1.12" wraz z emoji serca. Tym samym potwierdziła tytuł singla oraz jego datę wejścia na rynek.

Fani Ariany już wcześniej domyślili się tytułu piosenki, kiedy paparazzi przyłapali artystkę na ulicach Nowego Jorku w bluzie z napisem "Yes, and?". Teraz wszystko zostało oficjalnie ogłoszone przez samą zainteresowaną, wywołując entuzjazm i niecierpliwe oczekiwanie wśród jej fanów.

Wielkie plany artystki na 2023 rok

Zapowiada się, że 2023 będzie dla Ariany Grandem wyjątkowo pracowity i pełen sukcesów. Oprócz premiery nowego singla, artystka potwierdziła również wydanie swojego siódmego studyjnego albumu. Na Instagramie pokazała zdjęcia ilustrujące "dwa nastroje" nowych piosenek - siebie tańczącą oraz płaczącą.

30-letnia wokalistka równocześnie intensywnie pracuje na planie ekranizacji broadwayowskiego musicalu "Wicked", w którym wciela się w postać Glindy. Premiera filmu zaplanowana jest na listopad 2023 roku.

Kolejny singiel Ariany wkrótce trafi do mediów

Nowy singiel Ariany Grande "Yes, and?" ukaże się już 12 stycznia, zgodnie z informacją podaną przez samą artystkę. Będzie to pierwszy nowy materiał wokalistki od czasu jej szóstego studyjnego albumu "Positions" z 2020 roku. Fani z niecierpliwością wyczekują premiery, aby usłyszeć, w jakim kierunku podąża obecnie jej twórczość.

"Yes, and?" zapowiada nowy, jeszcze dojrzalszy etap w karierze Ariany i nie mogę się doczekać, aż to usłyszę!

Na podstawie dotychczasowych informacji wiadomo, że na płycie znajdą się utwory reprezentujące "dwa nastroje" - zarówno wesołe, taneczne, jak i bardziej melancholijne. Sama artystka ilustrowała to zdjęciami, na których tańczy oraz płacze. Biorąc pod uwagę wszechstronność Ariany Grande, można spodziewać się ponownie zaskakującego materiału łączącego różne style muzyczne.

Oczekiwanie fanów na potwierdzenie szczegółów

Od pewnego czasu w sieci pojawiały się przecieki i domysły na temat nowego singla Ariany Grande. Kiedy paparazzi sfotografowali wokalistkę w bluzie z napisem "Yes, and?", fani domyślili się, że to będzie tytuł jej nowej piosenki. Podejrzenia te potwierdził ostatecznie weekendowy post Ariany na Instagramie.

Fani gwiazdy popu z niecierpliwością wyczekiwali oficjalnego ogłoszenia tytułu i daty premiery nowego singla. Teraz, gdy wszystkie informacje zostały przez artystkę potwierdzone, oczekiwanie fanów jeszcze bardziej wzrosło. Nie pozostaje im nic innego, jak odliczać dni do premiery "Yes, and?" 12 stycznia.

Czytaj więcej: Troye Sivan uważa, że społeczność LGBT powinna wspierać się na całym świecie

Wokalistka zdradza tytuł i datę premiery nowego utworu

Ariana Grande postanowiła zakończyć niepewność fanów i oficjalnie potwierdziła tytuł i datę premiery swojego nowego singla. 30-letnia gwiazda popu wyjawiła te informacje za pomocą posta na Instagramie. Dwusłowna zapowiedź brzmiała: "yes, and? 1.12" wraz z serduszkowym emoji. Tym samym Ariana ujawniła, że jej nowy utwór będzie nosił tytuł "Yes, and?" a jego premiera zaplanowana jest na 12 stycznia 2023 roku.

Wcześniej fani już podejrzewali, jak będzie brzmieć tytuł singla, kiedy zauważyli artystkę w bluzie z napisem "Yes, and?". Jednak dopiero weekendowy post na Instagramie był oficjalnym potwierdzeniem tych przypuszczeń. Ariana Grande kończy tym samym spekulacje i niepewność fanów, ujawniając konkretne fakty na temat swojego nowego dzieła.

Tytuł nowego singla Ariany Grande "Yes, and?"
Data premiery singla 12 stycznia 2023

Ogromne zainteresowanie fanów

Zapowiedź Ariany Grande wywołała prawdziwą burzę wśród jej oddanych fanów. Od dawna czekali oni na potwierdzenie informacji na temat nowego singla ulubionej artystki. Teraz, gdy wszystko jest już oficjalne, zainteresowanie i ekscytacja osiągnęły szczytowy poziom.

W mediach społecznościowych aż huczy od komentarzy fanów niecierpliwie odliczających dni do premiery. 12 stycznia zapowiada się na bardzo emocjonujący dzień dla wszystkich miłośników talentu Ariany Grande.

Ariana potwierdza tytuł nowej piosenki po wycieku w mediach

Ariana grande potwierdza datę premiery nowej muzyki

Plotki na temat nowego singla Ariany Grande krążyły w mediach od jakiegoś czasu. Jednak przełomem okazało się pojawienie się artystki na ulicach Nowego Jorku w bluzie z napisem "Yes, and?". To wzbudziło podejrzenia, że właśnie tak brzmieć będzie tytuł jej nowej piosenki. Domysły fanów okazały się słuszne.

30-letnia wokalistka postanowiła osobiście potwierdzić te przypuszczenia, publikując na Instagramie dwusłowną wiadomość: "yes, and? 1.12". Tym samym oficjalnie ujawniła tytuł nowego singla, a także jego datę premiery wyznaczoną na 12 stycznia 2023 roku. Ariana zdecydowała się zareagować na nieoficjalne doniesienia mediów i rozwiać wszelkie wątpliwości fanów.

Z pewnością taka strategia jeszcze bardziej podgrzała atmosferę wokół nadchodzącej premiery. Zniecierpliwieni fani mogą już oficjalnie odliczać dni do momentu, gdy usłyszą utwór "Yes, and?" w wykonaniu swojej idolkii.

Koniec plotek i spekulacji

Choć fani Ariany Grande już wcześniej wyciągnęli poprawne wnioski co do tytułu nowego singla, to jednak cały czas pozostawał cień niepewności. Dopiero osobiste potwierdzenie przez artystkę rozwiało ostatecznie wszelkie wątpliwości i położyło kres spekulacjom.

Jasna, dwusłowna informacja na Instagramie ("yes, and? 1.12") nie pozostawia już pola do domysłów. Zarówno fani, jak i media odebrali to jako oficjalną zapowiedź singla o tytule "Yes, and?" którego premiera odbędzie się 12 stycznia 2023 roku. Ariana Grande kończy tym samym etap plotek i niepewności.

Artystka planuje pracowity i pełen sukcesów 2023 rok

Rok 2023 zapowiada się dla Ariany Grande wyjątkowo intensywnie pod względem zawodowym. 30-letnia wokalistka szykuje się do premiery nowego singla "Yes, and?" już 12 stycznia. Ponadto potwierdziła również prace nad swoim siódmym albumem studyjnym. Na zamieszczonych w mediach społecznościowych zdjęciach zasugerowała, że będzie to krążek o "dwóch nastrojach".

Jednocześnie Ariana cały czas pracuje na planie filmu "Wicked", będącego ekranizacją popularnego broadwayowskiego musicalu. Wciela się tam w jedną z głównych ról. Premiera produkcji przewidziana jest na listopad 2023 roku.

Zapowiada się zatem, że skupiona na karierze artystka będzie miała w tym roku wyjątkowo dużo pracy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, 2023 rok może okazać się dla Ariany Grandem przełomowy i wypełniony artystycznymi oraz komercyjnymi sukcesami.

Ogromne plany i projekty

Patrząc na dotychczasowe doniesienia i zapowiedzi, Ariana Grande szykuje się w 2023 roku do realizacji kilku poważnych przedsięwzięć. Będzie kontynuować karierę muzyczną, wydając nowy singiel i album. Równocześnie skupia się na rozwoju swoich aktorskich umiejętności pracując na planie wysokobudżetowej produkcji filmowej.

Te plany pokazują, że 30-letnia artystka jest bardzo ambitna i chce w pełni wykorzystać swój potencjał. Najbliższe 12 miesięcy mogą okazać się dla niej przełomowe i wynieść jej karierę na jeszcze wyższy poziom.

Wkrótce premiera singla Ariany Grande zatytułowanego "Yes, and?"

12 stycznia 2023 roku to data, którą powinni sobie zaznaczyć wszyscy fani Ariany Grande. To właśnie tego dnia odbędzie się bowiem długo wyczekiwana premiera jej nowego singla "Yes, and?". 30-letnia wokalistka osobiście potwierdziła tę informację za pomocą postu w mediach społecznościowych.

O piosence wiadomo na razie niewiele poza tytułem i datą wejścia na rynek. Fani z niecierpliwością odliczają już dni do premiery, spodziewając się kolejnego przeboju. Znakiem rozpoznawczym Ariany Grande są wszak utwory łączące elementy popu, R&B i hip hopu z chwytliwymi melodiami.

Wkrótce okaże się, czy "Yes, and?" wpisze się w ten styl, czy może pokaże artystkę w nowym, zaskakującym wydaniu. Jedno jest pewne - 12 stycznia fani usłyszą utwór, na który tak długo czekali!

Oczekiwanie na potwierdzenie singla

Choć w ostatnim czasie w sieci pojawiało się sporo spekulacji na temat nowego singla Ariany Grande, to fani wyczekiwali oficjalnego potwierdzenia tych informacji. Dopiero weekendowy post ich idolid na Instagramie rozwiał wszelkie wątpliwości. "Yes, and? 1.12" - tak brzmiała zapowiedź nadchodzącego hitu.

Teraz, gdy znane są już zarówno tytuł, jak i data premiery, emocje fanów sięgają zenitu. Odliczają oni dni i godziny do momentu, gdy w końcu usłyszą nowy utwór "Yes, and?" w wykonaniu swojej ukochanej gwiazdy popu.

Podsumowanie

W powyższym artykule zebrałem kluczowe informacje na temat nadchodzącej premiery nowego singla Ariany Grande. 30-letnia wokalistka osobiście potwierdziła, że 12 stycznia ukaże się jej nowy utwór zatytułowany "Yes, and?". Tę ekscytującą zapowiedź artystka zamieściła w mediach społecznościowych.

Jak podkreśliłem w tekście, fani Ariany od dawna spekulowali, że tak będzie brzmieć tytuł jej nowego singla. Przypuszczenia te okazały się prawdziwe. Teraz, gdy wszystko jest już oficjalnie potwierdzone, emocje wśród fanów sięgają zenitu. Oczekiwanie na premierę 12 stycznia jest ogromne.

Ponadto w artykule omówiłem także inne plany Ariany Grande na 2023 rok. Zapowiada się, że będzie to dla wokalistki wyjątkowo pracowity okres. Poza premierą singla, artystka pracuje również nad nowym albumem i filmem fabularnym. Fani mogą spodziewać się wielu ciekawych projektów ze strony swojej idolid.

Podsumowując, powyższy tekst zawiera najświeższe i najważniejsze informacje dotyczące kariery Ariany Grande, ze szczególnym uwzględnieniem premiery jej nowego singla "Yes, and?" już 12 stycznia 2023 roku. Zapraszam do lektury pełnego artykułu!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  2. Syntezator muzyczny - Syntetyzator dźwięku online
  3. Czy gwiazdor KISS Paul Stanley obawiał się o swoje zdrowie? Szczegóły wstrząsającej sytuacji
  4. Tuba - historia, rodzaje i budowa tego dętego instrumentu muzycznego
  5. John Squire zachwala Liamo Gallaghera jako jednego z największych głosów rock and rolla wszech czasów
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły