News

Debiut nowych piosenek Pharrella Williamsa i outtake Miley Cyrus na Paris Fashion Week

Autor Halina Sikora
Halina Sikora17.01.20245 min.
Debiut nowych piosenek Pharrella Williamsa i outtake Miley Cyrus na Paris Fashion Week

Podczas pokazu męskiej kolekcji domu mody Louis Vuitton w Paryżu, Pharrell Williams zagrał swój nowy, wyczekany utwór nagrany z Miley Cyrus. Artysta jest nie tylko producentem muzycznym, ale również kreatywnym dyrektorem męskiej linii ubrań LV, która zaprezentowała kolekcję jesień/zima 2024. Williams pokazał, że pokaz mody to dla niego coś więcej niż tylko ubrania. Oprócz wspomnianej kolaboracji z Miley, modele prezentowały nowy utwór artysty "Good People" z zespołem Mumford and Sons. Fani mieli okazję usłyszeć również trzeci świeży kawałek z gościnnym udziałem nieznanego wokalisty.

Pharrell Williams wraca z zespołem N.E.R.D.

Podczas pokazu mody męskiej marki Louis Vuitton w Paryżu, Pharrell Williams zagrał nowy, wyczekiwany utwór nagrany z Miley Cyrus. Producent muzyczny jest również kreatywnym dyrektorem męskiej linii ubrań LV, która zaprezentowała kolekcję jesień/zima 2024. Artysta pokazał, że pokaz mody to dla niego coś więcej niż tylko ubrania. Oprócz wspomnianej kolaboracji z Miley, modele prezentowały nowy utwór Williamsa "Good People" z zespołem Mumford and Sons, a także trzeci świeży kawałek z gościnnym udziałem nieznanego wokalisty.

Jednocześnie 50-letni artysta pracuje nad nową muzyką swojego zespołu N.E.R.D., który założył w 1999 roku. Grupa wydała pięć albumów studyjnych w latach 2001-2017. Teraz Williams przygotowuje aż 12 nowych piosenek N.E.R.D. nagranych w Paryżu. W wywiadzie dla magazynu GQ obiecał fanom coś wyjątkowego.

Nowy materiał N.E.R.D. z dużymi chórami i zaskakującymi akordami

Williams zdradził, że nowe piosenki N.E.R.D. mają "ogromne chórki", a on sam lubi eksperymentować z akordami, tworząc nietypowe progresje "z trzech taktów do czterech taktów do ośmiu". Stwierdził, że nowy materiał przypomina mu klimat debiutanckiej płyty "In Search Of..." z 2001 roku. Chociaż nie twierdzi, że nowe piosenki będą przebojami, to ma podobne pozytywne odczucia, co przy nagrywaniu pierwszego albumu.

Williams chciał stworzyć utwory pełne emocji i świetnych kompozycji. Eksperymentuje również z akordami, których nigdy wcześniej nie używał. Stara się łączyć je w zaskakujący, ale satysfakcjonujący sposób. Nowy materiał N.E.R.D. ma też zawierać "tęczowe harmonie" wokalne.

Mumford and Sons zagrał na afterparty pokazu Louis Vuitton

Po zakończeniu pokazu mody Louis Vuitton w Paryżu odbyło się afterparty, na którym wystąpił zespół Mumford and Sons. Brytyjczycy zaprezentowali premierowy utwór nagrany z Williamsem "Good People". Występ muzyków wsparł chór The Native Vocalists.

Oficjalna premiera piosenki "Good People" nie została jeszcze ogłoszona. Nie wiadomo również, czy pojawi się ona na nowym albumie Mumford and Sons, czy będzie jedynie singlem. Niemniej współpraca williamsa i brytyjskiego zespołu zapowiada się interesująco.

Czytaj więcej: Dlaczego Cher obawiała się pracy z Alexanderem Edwardsem nad nowym albumem?

Nie podano daty premiery nowego albumu N.E.R.D.

Mimo intensywnej pracy nad 12 premierowymi piosenkami N.E.R.D., Pharrell Williams nie zdradził, kiedy dokładnie ukaże się ich nowy album. Ostatni krążek formacji zatytułowany "No One Ever Really Dies" pochodzi z 2017 roku, więc fani z pewnością wyczekują od dawna nowego materiału.

Nie podałem daty premiery. Po prostu nagrywam muzykę, którą kocham i która sprawia, że czuję motylki w brzuchu. Kiedy będę gotowy, wydam ją dla was, moi fani

- powiedział tajemniczo Williams w jednym z wywiadów. Być może nowy album N.E.R.D. ujrzy światło dzienne jeszcze w 2023 roku. W każdym razie Pharrell zapewnił, że warto czekać na tę płytę.

Podsumowanie

Debiut nowych piosenek Pharrella Williamsa i outtake Miley Cyrus na Paris Fashion Week

W powyższym artykule omówiono najnowsze dokonania muzyczne Pharrella Williamsa. Producent brał ostatnio udział w pokazie mody domu Louis Vuitton, gdzie miał okazję zaprezentować kilka premierowych kawałków. Przede wszystkim zagrał wyczekiwaną kolaborację z Miley Cyrus, a także nowy utwór ze swoim zespołem N.E.R.D. Artysta intensywnie też pracuje nad całym albumem formacji.

Z tekstu dowiadujemy się, że Williams nagrywa aż 12 świeżych piosenek N.E.R.D., sięga po zaskakujące akordy i harmonie. Na afterparty po pokazie mody wystąpił również zespół Mumford and Sons, z którym artysta nagrał utwór "Good People". Premiera tego kawałka budzi spore zainteresowanie.

Niestety w artykule nie podano konkretnej daty premiery nowej płyty N.E.R.D. Wiemy jednak, że Williams intensywnie nad nią pracuje i obiecuje fanom wyjątkowe brzmienie. Być może album ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku, choć producent trzyma to na razie w tajemnicy.

Podsumowując, tekst dostarcza ciekawych i świeżych informacji na temat najnowszych dokonań Pharrella Williamsa. Zapowiada się naprawdę imponująco zarówno pod względem muzycznym, jak i wizerunkowym. Artysta udowadnia, że nadal jest w świetnej formie.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
  2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Biografia Mozarta: życie, dzieła, ciekawostki
  5. Niebywała okazja nabycia legendarnego naszyjnika Elvisa Presleya na aukcji
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły