News

Adele ogłasza ekskluzywne letnie koncerty w Niemczech

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska31 stycznia 20246 min
Adele ogłasza ekskluzywne letnie koncerty w Niemczech

Adele ogłasza ekskluzywne letnie koncerty w Niemczech. Wydarzenie to z pewnością ucieszy fanów wokalistki, którzy od dawna czekają na możliwość zobaczenia jej na żywo. Artystka wystąpi na specjalnie przygotowanym stadionie w Monachium, gdzie zaśpiewa w plenerze przed 80-tysięczną publicznością. Będzie to wyjątkowa okazja, aby posłuchać jej największych hitów. Trasa koncertowa Adele po Europie to pierwsze tego typu wydarzenie od 2016 roku.

Adele wystąpi na stadionie w Monachium

Brytyjska wokalistka Adele ogłosiła wyjątkowe letnie koncerty w Niemczech. Artystka wystąpi na specjalnie przygotowanym stadionie w Monachium, gdzie zaśpiewa w plenerze. Będzie to niewątpliwie wielkie wydarzenie dla fanów gwiazdy, którzy od dawna czekali na jej występ w Europie kontynentalnej.

Koncerty odbędą się 2, 3, 9 i 10 sierpnia 2024 roku. Miejscem występów będzie teren targów Monachium Messe. Na potrzeby koncertów powstanie tymczasowy stadion z miejscami siedzącymi i stojącymi, mogący pomieścić aż 80 000 widzów każdej nocy. To sprawi, że będzie to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Niemczech w 2024 roku.

Sam pomysł tymczasowej areny koncertowej spodobał się samej Adele. Jak stwierdziła na Instagramie, jest to dla niej wymarzony sposób na spędzenie lata. Wokalistka doceniła indywidualne podejście do organizacji jej występów. Dzięki temu będzie mogła zaprezentować publiczności wyjątkowe show zgodne z jej wizją.

Koncerty Adele w Monachium będą jej pierwszymi występami w Europie kontynentalnej od 2016 roku. Od tego czasu gwiazda skupiała się głównie na rynku brytyjskim i amerykańskim. Teraz przyszedł wreszcie czas na spotkanie z fanami ze Starego Kontynentu, którzy z pewnością tłumnie przybędą do Monachium.

Nowa odsłona koncertów

Występy Adele w Niemczech będą zupełnie nową odsłoną jej koncertów. Specjalnie zaprojektowany stadion i plenerowa scena pozwolą stworzyć wyjątkowy klimat. Fani mogą spodziewać się wspaniałego show z efektami świetlnymi i specjalnymi efektami.

Będzie to kontynuacja udanych koncertów Adele, które zachwyciły publikę w Las Vegas i Londynie. Krytycy chwalili jej bezpośredni kontakt z publicznością i perfekcyjne wykonanie przebojów. Teraz gwiazda ma zamiar zapewnić podobne przeżycia fanom w Niemczech.

Daty i miejsca koncertów Adele w Niemczech

Jak już wspomniano, koncerty Adele odbędą się 2, 3, 9 i 10 sierpnia 2024 roku w Monachium. Dokładnym miejscem będzie teren targów Messe München. To duży obiekt wystawienniczy w zachodniej części miasta.

Specjalnie na potrzeby koncertów powstanie tymczasowy stadion. Będzie on mógł pomieścić 80 000 fanów podczas każdego koncertu. Dzięki połączeniu miejsc siedzących i stojących każdy znajdzie odpowiednie dla siebie.

Stadion zostanie zbudowany z myślą o stworzeniu jak najlepszych warunków odbioru koncertu. Widownia będzie rozciągała się wokół sceny, dzięki czemu wszyscy będą mieli świetny widok. Można spodziewać się specjalnych efektów wizualnych i dźwiękowych.

Lokalizacja Messe München zapewni doskonały dojazd. W pobliżu znajduje się stacja metra oraz dworzec kolejowy. Istnieje też możliwość dojazdu samochodem lub autobusem dzięki dużym parkingom.

Czytaj więcej: Odkryj Kandydatów na Oficjalny Świąteczny Hit Numer 1 - Pozostał Miesiąc!

Bilety na koncerty Adele latem 2024

Sprzedaż biletów na koncerty Adele ruszyła na początku lutego 2024 roku. Najpierw w sprzedaży była przedsprzedaż dla zarejestrowanych fanów. Ogólna sprzedaż rozpoczęła się 9 lutego.

Ceny biletów kształtują się następująco:

  • Miejsca stojące - od 110 euro
  • Miejsca siedzące - od 175 euro
  • VIP - od 480 euro

Liczba miejsc jest ograniczona, więc fani powinni się pospieszyć z zakupem. Należy spodziewać się, że na najpopularniejszą gwiazdę świata popyt będzie ogromny. Kto pierwszy ten lepszy!

Bilety można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony Adele oraz w wybranych punktach stacjonarnych. Warto skorzystać z przedsprzedaży, aby mieć pewność zdobycia wejściówek w dobrej cenie.

Adele kończy rezydenturę w Las Vegas

Adele ogłasza ekskluzywne letnie koncerty w Niemczech

Koncerty w Niemczech będą miały miejsce tuż po zakończeniu przez Adele udanej rezydentury w Las Vegas. Od listopada 2021 do czerwca 2024 roku gwiazda regularnie występowała na scenie Colosseum w Caesars Palace.

Jej show "Weekendy z Adele" zebrało entuzjastyczne recenzje i przyciągało tłumy widzów. Wokalistka dała łącznie aż 100 koncertów, witając fanów bezpośrednio ze sceny i dzieląc się z nimi osobistymi historiami.

Krytycy chwalili "Weekendy z Adele" za perfekcyjne wykonanie hitów w intimnej atmosferze. Rezydentura była niewątpliwym sukcesem artystki i udowodniła, że potrafi ona zapanować nad wielką sceną.

Teraz, po zakończeniu przygody w Vegas, Adele postanowiła wrócić do Europy. Trasa koncertowa po Niemczech będzie z pewnością równie wspaniała jak występy w Stanach Zjednoczonych.

Europejska trasa koncertowa Adele

Ogłoszone koncerty w Monachium to na razie jedyne potwierdzone daty europejskiej trasy Adele na lato 2024. Jednak można się spodziewać, że gwiazda odwiedzi także inne kraje Starego Kontynentu.

Ostatni raz Adele koncertowała w Europie w 2016 roku, kiedy to zagrała kilkanaście show w ramach tournée "Adele Live". Odwiedziła wówczas m.in. Belgię, Danię, Finlandię, Francję, Niemcy, Holandię, Norwegię, Portugalię i Wielką Brytanię.

Teraz fani z tych krajów mają nadzieję, że również będą mieli okazję zobaczyć gwiazdę na żywo. Plotki wskazują, że oprócz Niemiec artystka może zawitać także do Wielkiej Brytanii, gdzie cieszy się ogromną popularnością.

Na razie są to jednak tylko spekulacje. Kolejne daty trasy na pewno zostaną ogłoszone w najbliższych miesiącach. Warto śledzić media społecznościowe Adele, aby nic nie przegapić!

Podsumowanie

W artykule przedstawiono szczegóły dotyczące zapowiedzianych letnich koncertów Adele w Niemczech. Wokalistka wystąpi na specjalnie przygotowanym stadionie w Monachium, co będzie wielkim wydarzeniem dla jej fanów. Omówiono daty i miejsce koncertów, sposób zakupu biletów, a także szerszy kontekst - niedawne występy Adele w Las Vegas i plany dalszej europejskiej trasy.

Z artykułu dowiadujemy się, że koncerty odbędą się 2, 3, 9 i 10 sierpnia 2024 roku na terenie Messe München. Adele zaśpiewa na specjalnym stadionie pomieszczącym 80 000 osób. Bilety są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 110 euro.

Koncerty w Niemczech będą miały miejsce po zakończeniu przez Adele udanej rezydentury w Las Vegas. Teraz artystka powraca do Europy, gdzie ostatni raz grała w 2016 roku. Możliwe, że oprócz Monachium zawita także do innych krajów.

Artykuł dostarcza fanom Adele cennych informacji na temat nadchodzących koncertów. Z pewnością warto go przeczytać, aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniu, na które europejscy fani czekali od wielu lat.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

  1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
  2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Biografia Mozarta: życie, dzieła, ciekawostki
  5. Niebywała okazja nabycia legendarnego naszyjnika Elvisa Presleya na aukcji
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły