News

Cheryl Cole ujawnia, jak jej syn reaguje na sławę rodziców - dowiedz się więcej!

Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk23.11.20238 min.
Cheryl Cole ujawnia, jak jej syn reaguje na sławę rodziców - dowiedz się więcej!

Sława rodziców może mieć duży wpływ na dzieci, zwłaszcza gdy są one młode. Cheryl Cole, popularna brytyjska piosenkarka, postanowiła podzielić się tym, jak jej 5-letni syn Bear radzi sobie z rozpoznawalnością znanych rodziców. W wywiadzie Cheryl opowiada o tym, jak chłopiec reaguje, gdy ludzie rozpoznają jego lub tatę Liama Payne'a. Dowiemy się również, jak para stara się chronić syna przed nadmierną uwagą mediów i chronić jego prywatność.

Kluczowe wnioski:
  • Cheryl stara się chronić syna przed mediami i pozwolić mu na normalne dzieciństwo
  • Bear czasem jest zmieszany, gdy ludzie rozpoznają jego rodziców
  • Chłopiec często pyta mamę dlaczego ludzie chcą robić z nią zdjęcia
  • Cheryl martwi się, że syn może czuć się nieswojo z powodu sławy rodziców
  • Liam i Cheryl starają się uczyć Beara pewności siebie i dumy z rodziców

Reakcja syna Cheryl Cole na sławę rodziców - szczegóły wyjawione!

Cheryl Cole postanowiła opowiedzieć o tym, jak jej 6-letni syn Bear radzi sobie ze sławą swoich rodziców. Jak przyznaje, stara się zapewnić mu normalne dzieciństwo, jednak chłopiec zdaje sobie sprawę, że jego mama i tata, czyli Liam Payne, są rozpoznawalnymi postaciami.

Cheryl zdradziła, że Bear czasem pyta ją, dlaczego ludzie chcą robić z nią zdjęcia. Choć ona próbuje bagatelizować ten fakt, chłopiec doszedł do wniosku, że to "całkiem fajna" sprawa mieć sławnych rodziców.

Cheryl martwi się jednak, że rozpoznawalność może powodować, że Bear będzie czuł się nieswojo. Dlatego ona i Liam starają się zapewnić mu normalne dzieciństwo i jednocześnie uczyć pewności siebie oraz dumy z rodziców.

Bear pyta Cheryl o sławę

Jak wyznała Cheryl, Bear zaczął zadawać jej pytania na temat sławy, gdy zauważył, że ludzie robią jej zdjęcia na ulicy. Choć ona stara się bagatelizować ten fakt, chłopiec sam doszedł do wniosku, że fajnie jest mieć sławnych rodziców.

Cheryl martwi się jednak, by Bear nie czuł się skrępowany z powodu rozpoznawalności swoich rodziców. Dlatego ważne jest dla niej, by zapewnić mu normalne dzieciństwo. Jednocześnie chce uczyć go pewności siebie i umiejętności radzenia sobie z zainteresowaniem innych ludzi.

Cheryl Cole: Syn z Liamem Paynem uważa, że jest bardzo fajnie - przeczytaj więcej!

W wywiadzie dla brytyjskiego Vogue Cheryl Cole postanowiła opowiedzieć o reakcji swojego 6-letniego syna Beara na sławę jego rodziców. Jak się okazuje, chłopiec doszedł do wniosku, że jest "bardzo fajnie" mieć celebrytów za mamę i tatę!

Cheryl wyznała, że stara się zapewnić Bearowi normalne dzieciństwo i uchronić go przed rozpoznawalnością na ulicy. Jednak chłopiec zdaje sobie sprawę ze sławy swoich rodziców, czyli Cheryl i byłego członka boysbandu One Direction, Liama Payne'a.

"Ostatnio zapytał 'Jakie to szczęście mieć sławnych rodziców?'. Odpowiedziałam, że to nie ma znaczenia. A on na to: 'Tak, ale to całkiem fajna sprawa'" - wyznała Cheryl.

Bear świadomy sławy mamy

Choć Cheryl stara się zapewnić synowi normalne dzieciństwo, chłopiec coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że jego mama jest rozpoznawalną celebrytką. Ostatnio Bear zapytał ją wprost, jakie to uczucie mieć sławnych rodziców. Dla Cheryl najważniejsze jest, by chronić prywatność syna. Jednak chłopiec sam doszedł do wniosku, że fajnie jest mieć mamę, którą wszyscy rozpoznają.

Czytaj więcej: Taylor Swift odwołuje koncert w Rio z powodu śmierci fana, jest zrozpaczona

Cheryl Cole opowiada o normalnym dzieciństwie dla syna - odkryj więcej informacji!

W wywiadzie dla "Vogue'a" Cheryl Cole postanowiła opowiedzieć o tym, jak stara się zapewnić normalne dzieciństwo swojemu 6-letniemu synowi Bearowi. Chłopiec jest owocem związku Cheryl z byłym członkiem One Direction, Liamem Paynem.

Jak przyznaje Cheryl, chciałaby uchronić Beara przed rozpoznawalnością na ulicy. Jednak chłopiec coraz bardziej zdaje sobie sprawę ze sławy swoich rodziców i zaczyna zadawać na ten temat pytania.

"Problem polega na tym, że chcę zapewnić Bearowi normalne dzieciństwo. Nie chcę, żeby ludzie rozpoznawali go na ulicy. Ale on już wie, że jestem sławna" - wyznała Cheryl.

Bear pyta o sławę mamy

Cheryl stara się zapewnić synowi zwyczajne dzieciństwo, wolne od zainteresowania mediów i fanów. Jednak 6-letni Bear coraz częściej zdaje sobie sprawę z tego, że jego mama jest rozpoznawalną gwiazdą. Ostatnio zapytał ją wprost, dlaczego ludzie chcą z nią robić zdjęcia. Choć Cheryl bagatelizuje ten fakt, chłopiec sam doszedł do wniosku, że to "całkiem fajne" mieć sławną mamę.

Girls Aloud: Powrót na scenę po latach - a co z nową muzyką?

Cheryl Cole ujawnia, jak jej syn reaguje na sławę rodziców - dowiedz się więcej!

Po ponad 10 latach przerwy na scenę powraca brytyjska girlsband Girls Aloud złożona z Cheryl Cole, Nadine Coyle, Nicola Roberts i Kimberley Walsh. Zespół wybiera się w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii, podczas której będzie świętować 20-lecie działalności i przypominać największe przeboje.

Plany powrotu do wspólnych występów pojawiły się już jakiś czas temu, jednak śmierć Sarah Harding w 2021 roku wstrzymała je na pewien czas. Teraz dziewczyny zdecydowały się zrealizować marzenie koleżanki, kontynuując działalność Girls Aloud.

Sarah Harding chciała powrotu Girls Aloud

Jak wyznała Cheryl Cole w wywiadzie radiowym, przed śmiercią Sarah Harding dzieliła się z nią marzeniem o ponownym zjednoczeniu Girls Aloud.

"Powiedziała do mnie kiedyś: 'Mam nadzieję, że wy cztery zrobicie coś, gdy mnie tu nie będzie'. Teraz spełniamy jej życzenie" - powiedziała Cheryl.

Podczas trasy koncertowej Girls Aloud głos Sarah Harding będzie obecny w piosenkach dzięki wcześniej nagranym partiom wokalnym. W ten sposób zespół chce oddać hołd zmarłej koleżance.

Cheryl Cole: Planowana trasa koncertowa jako hołd dla zmarłej koleżanki - więcej szczegółów!

Cheryl Cole ujawniła w radiowym wywiadzie, że planowana trasa koncertowa Girls Aloud będzie swoistym hołdem dla zmarłej koleżanki, Sarah Harding. Wokalistka opowiedziała również o osobistej rozmowie z Sarah na temat powrotu zespołu na scenę.

Jak wyznała, Sarah wyraziła nadzieję, że pozostałe członkinie dziewczęcego zespołu - Cheryl, Nadine, Nicola i Kimberley - zdecydują się wznowić działalność Girls Aloud, gdy ona nie będzie już obecna.

"Mam nadzieję, że wy cztery zrobicie coś, gdy mnie tu nie będzie" - powiedziała Sarah do Cheryl. Teraz jej marzenie ma szansę się spełnić podczas trasy po Wielkiej Brytanii i Irlandii w 2023 roku.

"Sarah chciała, żebyśmy kontynuowały działalność Girls Aloud. Nasz powrót to hołd dla niej" - podkreśliła Cheryl.

Osobista rozmowa Cheryl i Sarah

Jak wyjawiła Cheryl Cole, tuż przed śmiercią rozmawiała z Sarah Harding na osobności. Wówczas ciężko chora wokalistka wyznała jej swoje marzenie o tym, by pozostałe członkinie Girls Aloud wróciły na scenę mimo jej nieobecności.

Dziś Cheryl i dziewczyny spełniają ostatnie życzenie Sarah. Ich trasa koncertowa będzie hołdem dla zmarłej koleżanki i okazją do świętowania 20-lecia istnienia zespołu Girls Aloud.

Cheryl Cole: Rozmowa z Sarah Harding o powrocie Girls Aloud - szczegóły zdradzone!

W radiowym wywiadzie Cheryl Cole postanowiła opowiedzieć o prywatnej rozmowie, jaką odbyła z Sarah Harding na temat planów reaktywacji dziewczęcego zespołu Girls Aloud.

Jak się okazuje, tuż przed śmiercią Sarah wyznała Cheryl, że ma nadzieję, iż pozostałe członkinie grupy - Nadine, Nicola i Kimberley - zdecydują się wznowić działalność Girls Aloud mimo jej nieobecności.

"Mam nadzieję, że wy cztery zrobicie coś razem, gdy mnie tu nie będzie" - miała powiedzieć Sarah Harding do koleżanki z zespołu.

Członkini Girls Aloud Imię
Cheryl Cole Cheryl
Nadine Coyle Nadine
Nicola Roberts Nicola
Kimberley Walsh Kimberley

Teraz, po ponad 10 latach przerwy, Cheryl, Nadine, Nicola i Kimberley postanowiły zrealizować ostatnie życzenie koleżanki. Już wkrótce wyruszą w trasę koncertową Girls Aloud, celebrując 20-lecie istnienia zespołu i oddając muzyczny hołd Sarah Harding.

Podsumowanie

W artykule przeczytaliśmy interesujące wyznania Cheryl Cole na temat tego, jak jej 6-letni synek Bear radzi sobie z rozpoznawalnością sławnych rodziców. Okazuje się, że chłopiec coraz bardziej zdaje sobie sprawę ze sławy mamy i taty, Liama Payne'a z One Direction. Ostatnio nawet stwierdził, że to "całkiem fajna sprawa" mieć celebrytów w rodzinie.

Cheryl martwi się trochę o normalne dzieciństwo dla Bears, ale stara się go chronić przed nadmiernym zainteresowaniem mediów. Liczy, że uda jej się wychować pewnego siebie chłopca, który będzie potrafił radzić sobie z rozpoznawalnością.

Ponadto Cheryl ujawniła kulisy planowanej trasy koncertowej Girls Aloud, która ma być hołdem dla zmarłej koleżanki, Sarah Harding. Okazuje się, że Sarah osobiście wyraziła przed śmiercią nadzieję, że zespół wznowi działalność pomimo jej nieobecności.

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł podsumowujący najciekawsze wyznania Cheryl Cole na temat syna i planów zawodowych. Jeśli interesujesz się losami celebrytów i ich pociech, koniecznie śledź na bieżąco media plotkarskie!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Wiktora: tradycje i zwyczaje obchodzenia imienin
  2. Szalony tekst Aerosmith: poznaj jego znaczenie i siłę
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Bas gitara elektryczna - Najwiępszy wybór modeli
  5. Czy gwiazdor KISS Paul Stanley obawiał się o swoje zdrowie? Szczegóły wstrząsającej sytuacji
Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk

Pasjonat gitar i instrumentów strunowych. Na blogu dzielę się wiedzą o grze i wyborze sprzętu. Muzyka to moja droga życiowa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły