News

Sarah Reeves szykuje coś specjalnego na święta z Michaelem Buble

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska26.11.20236 min.
Sarah Reeves szykuje coś specjalnego na święta z Michaelem Buble

Artystka country Sarah Reeves wyraziła chęć nagrań świątecznego singla z kanadyjskim wokalistą Michaelem Bublé. Wokalistka niedawno wydała autorską płytę bożonarodzeniową "More The Merrier (Deluxe Edition)", na której znalazły się jej wersje znanych świątecznych przebojów. Teraz marzy o połączeniu sił z Bublé i stworzeniu "ostatecznej świątecznej piosenki".

Kluczowe wnioski:

 • Sarah Reeves chciałaby nagrać bożonarodzeniowy singiel z Michaelem Bublé, swoim ulubionym artystą świątecznym.
 • Artystka wydała niedawno autorską płytę ze świątecznymi coverami, a także jedną autorską piosenką.
 • Nagrała swoją wersję przeboju "All I Want for Christmas Is You" Mariah Carey, co było ryzykownym ruchem.
 • W procesie pisania autorskich świątecznych "klasyków" inspirowała się starszymi artystami jazzowymi.
 • Marzy o połączeniu sił z Bublé przy świątecznej piosence - ich wspólny utwór mógłby stać się nowym hitem.

Sarah Reeves marzy o duecie z Michaelem Bublé

Amerykańska wokalistka Sarah Reeves wyraziła zainteresowanie nagraniem świątecznej piosenki w duecie z kanadyjskim artystą Michaelem Bublé. Reeves jest miłośniczką twórczości Bublé i uważa, że stworzenie wspólnego utworu na Boże Narodzenie byłoby spełnieniem jej marzeń.

Bublé od lat jest kojarzony ze świątecznymi przebojami i co roku wydaje nowe piosenki wpisujące się w ten klimat. Reeves docenia jego dorobek i stylistykę, dlatego chciałaby połączyć z nim siły przy nagraniu "ostatecznej świątecznej piosenki", idealnie oddającej atmosferę Bożego Narodzenia.

W jakim stylu mógłby powstać ich wspólny utwór?

Biorąc pod uwagę stylistykę obojga artystów, ich ewentualny wspólny świąteczny singiel prawdopodobnie łączyłby w sobie elementy popu, soulu i jazzu. Byłaby to więc nowoczesna, dynamiczna propozycja, zachowująca jednak tradycyjny świąteczny charakter w warstwie tekstowej. Utwór miałby szansę stać się radiowym i klubowym hitem.

Artystka chce nagrać świąteczny singiel z kanadyjskim wokalistą

Sarah Reeves nie ukrywa, że Michael Bublé jest jednym z jej ulubionych wykonawców muzyki świątecznej. W wywiadzie dla magazynu BANG Showbiz stwierdziła: "Byłoby spełnieniem marzeń, gdybym mogła nagrać z Michaelem Bublé "All I Want for Christmas" lub inny świąteczny klasyk". Dodała, że obydwoje mają w swoim dorobku covery znanych bożonarodzeniowych przebojów, więc ich połączenie sił przy kolejnej tego typu piosence wydaje się naturalnym kierunkiem.

Reeves jest pod wrażeniem dorobku Bublé i uważa, że wspólnie byliby w stanie stworzyć "ostateczny świąteczny singiel" - piosenkę idealnie wpisującą się w bożonarodzeniowy klimat i mającą szansę zyskać status nowej świątecznej klasyki.

Czytaj więcej: Czy Shane MacGowan opuścił już szpital? Dowiedz się najnowszych informacji!

Sarah Reeves wydała autorską płytę bożonarodzeniową

Chęć nagrania wspólnej kolędy z Bublé nie wzięła się u Reeves znikąd. Ona sama również niedawno zrealizowała autorski projekt świąteczny, album zatytułowany "More The Merrier (Deluxe Edition)". Znalazły się na nim zarówno covery znanych świątecznych standardów, jak i premierowa kompozycja Reeves "Christmas Feels Different This Year".

Jakie utwory można usłyszeć na płycie artystki?

Na albumie "More The Merrier" Sarah Reeves proponuje swoje wersje takich evergreenów jak "Last Christmas", "It's Beginning To Look a Lot Like Christmas" czy jeden z największych świątecznych przebojów wszech czasów - "All I Want For Christmas Is You" Mariah Carey. Nie zabrakło także premierowego utworu Reeves, ballady "Christmas Feels Different This Year", która stylistycznie nawiązuje do pozostałych piosenek z płyty.

"W procesie tworzenia własnej świątecznej "klasyki" inspirowałam się wokalistkami jazzowymi ery swingowej - zastanawiałam się, jak zaśpiewałaby to Ella Fitzgerald" - wyjaśniła Reeves.

Które świąteczne hity mogłyby zaśpiewać razem?

Skoro oboje artyści mają na koncie autorskie płyty ze świątecznymi przebojami, naturalnym wyborem dla ich ewentualnej współpracy wydają się największe bożonarodzeniowe standardy.

Marzeniem Reeves jest nagranie u boku Bublé jego wersji przeboju "All I Want For Christmas Is You". On z kolei mógłby zaproponować jeden ze swoich największych hitów, na przykład "It's Beginning To Look a Lot Like Christmas". Ich połączone siły wokalne i rozpoznawalność z pewnością zaowocowałyby świetnym efektem.

All I Want For Christmas Is You It's Beginning To Look a Lot Like Christmas
Last Christmas Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!

To tylko niektóre propozycje znanych świątecznych przebojów, przy których mogliby połączyć siły Reeves i Bublé. Ich połączone talenty wokalne z pewnością pozwoliłyby na stworzenie wyjątkowo udanej interpretacji, zachowującej ducha Bożego Narodzenia.

Jak artystka podchodziła do coverów znanych przebojów?

Jak już wspomniano, Reeves w swojej twórczości często sięga po covery znanych świątecznych utworów. Interpretując je na nowo nie obawia się jednak konkurowania z pierwowzorami - przyznaje, że było to ryzykowne wyzwanie.

"Czy to był dobry, czy zły pomysł, by nagrać najpopularniejszą świąteczną piosenkę wszech czasów?" - zastanawiała się podczas pracy nad albumem Reeves. "Mariah musi uważać!" - żartowała. Jednocześnie nie ukrywa, że czuła wręcz obowiązek zmierzenia się z takim evergreenem jak "All I Want For Christmas Is You" i zaproponowania swojej interpretacji.

Co skłoniło ją do tak odważnego kroku?

Reeves stwierdziła, że zależało jej na jak najpełniejszym przedstawieniu świątecznego klimatu na swojej płycie. Dlatego, obok autorskiej ballady, konieczne były dla niej również wersje ponadczasowych kolęd takich jak przebój Carey. Mimo świadomości ryzyka, uznała, że nie może tego przeboju zabraknąć i postanowiła podjąć wyzwanie stworzenia własnej interpretacji.

Piosenkarka opowiada o procesie tworzenia nowych klasyków

Oprócz coverów znanych świątecznych piosenek, Sarah Reeves zdecydowała się także na stworzenie autorskiego utworu na Boże Narodzenie. Jak przyznaje, było to niezwykle ambitne wyzwanie - próba skomponowania nowej "świątecznej klasyki".

Reeves opowiedziała o swoim podejściu do tego procesu w wywiadzie dla magazynu Revamp. Stwierdziła, że musiała "delikatnie podejść" do komponowania takiej piosenki. Odeszła od typowych dla siebie popowych melodii, szukając inspiracji u wokalistek jazzowych lat 40.

 • Zastanawiała się, jak mogłaby brzmieć bożonarodzeniowa ballada w wykonaniu Elli Fitzgerald.
 • Współpracowała z autorami mającymi doświadczenie w tworzeniu muzyki jazzowej, by jak najlepiej oddać klimat epoki swingowej.

Jak przyznała, była to dla niej ciekawa odmiana od typowych projektów, jednocześnie bardzo satysfakcjonująca. Stworzenie własnej świątecznej "klasyki" sprawiło jej wiele radości, a proces produkcyjny oceniła jako bardzo przyjemny.

Album "More The Merrier (Deluxe Edition)" Sarah Reeves, z autorska bożonarodzeniową piosenką artystki oraz coverami znanych świątecznych przebojów, jest już dostępny.

Podsumowanie

W niniejszym artykule przybliżyliśmy sylwetkę utalentowanej wokalistki Sarah Reeves. Amerykanka jest wielką fanką twórczości Michaela Bublé i marzy, by nagrać z nim wspólną świąteczną piosenkę. Kto wie, być może w nadchodzące Boże Narodzenie spełni się jej marzenie?

Reeves sama też niedawno wydała autorską płytę z kolędami i pastorałkami, zatytułowaną "More The Merrier". Znajdziemy na niej zarówno covery znanych utworów świątecznych, jak i premierową balladę artystki "Christmas Feels Different This Year". Gorąco zachęcam do posłuchania tego albumu i zanurzenia się w świąteczny nastrój.

Jak podkreśla sama Reeves, praca nad płytą była dla niej ciekawą odmianą i pozwoliła na chwilę przenieść się w czasy swingowej ery jazzu. Artystka eksperymentowała z brzmieniami, szukając inspiracji u takich wykonawców jak Ella Fitzgerald. Efekt jest naprawdę udany!

Mam nadzieję, że artykuł przybliżył Ci sylwetkę tej utalentowanej i niezwykle sympatycznej wokalistki country i zachęcił do sięgnięcia po jej twórczość. Śledź na bieżąco losy artystki, być może faktycznie doczekamy się jej świątecznego duetu z Saską!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 2. Instrument muzyczny puzon - Opis, Historia, Zastosowanie
 3. RZA z Wu-Tang Clan nie może przestać słuchać albumu na flet Andre 3000
 4. Tuba - historia, rodzaje i budowa tego dętego instrumentu muzycznego
 5. 10 istotnych faktów o... horrified, ale zaskoczeni przez wynik
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły