News

Zmiana wizualizacji Girls Aloud na nadchodzącej trasie koncertowej - dowiedz się więcej!

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska30.11.20236 min.
Zmiana wizualizacji Girls Aloud na nadchodzącej trasie koncertowej - dowiedz się więcej!

Trasa koncertowa zespołu Girls Aloud w 2024 roku będzie okazją do uczczenia pamięci zmarłej Sarah Harding, ale także zmiany wizerunku pozostałych członkiń zespołu.

Kluczowe wnioski:
  • Cheryl, Nadine, Nicola i Kimberley zrezygnują z kontrowersyjnych stylizacji ze względu na swoje dzieci.
  • Decyzja o trasie została podjęta po śmierci Sarah, aby oddać jej hołd.
  • Cheryl zdradziła, że na pewno nie wystąpią w body.
  • Nadine jest gotowa pokazać nieco więcej ciała, jeśli pozostałe dziewczyny tego nie zrobią.
  • Kimberley stwierdziła, że obcisły kostium może zaakceptować, ale jej dzieci mogłyby nie docenić zbyt odważnych stylizacji.

Trasa koncertowa Girls Aloud będzie hołdem dla zmarłej Sarah Harding

Nadchodząca trasa koncertowa brytyjskiego girls bandu Girls Aloud ma szczególne znaczenie. Będzie bowiem okazją do uczczenia pamięci zmarłej przedwcześnie byłej członkini zespołu, Sarah Harding.

Sarah zmarła we wrześniu 2021 roku w wieku zaledwie 39 lat na raka piersi. Jej przedwczesna śmierć była ogromnym ciosem dla pozostałych dziewczyn z Girls Aloud - Cheryl, Nadine, Nicoli i Kimberley.

Początkowo zespół planował zorganizować trasę koncertową z okazji 20-lecia powstania grupy. Jednak diagnoza i późniejsza śmierć Sarah sprawiły, że te plany zostały zawieszone.

Jak wyjaśniła Cheryl, nie czuły się gotowe, by świętować bez niej. "Kiedy Sarah zachorowała, wszystkie priorytety się zmieniły. Odeszła rok przed rocznicą i po prostu nie wydawało się to słuszne, wydawało się zbyt wcześnie" - powiedziała w oświadczeniu.

Uczucie, że nadszedł właściwy czas

Jednak teraz, jak stwierdziła Cheryl, nadszedł odpowiedni moment. "Myślę, że jest teraz energia, która sprawia, że wydaje się to słuszne. To dobry moment na uczczenie Sarah, dobry moment na świętowanie zespołu i dobry moment, aby uczcić fakt, że 21 lat później możemy to wszystko kontynuować. To ogromny zaszczyt na wiele sposobów" - podsumowała.

Zmiana stylizacji ze względu na dzieci członkiń Girls Aloud

Oprócz uczczenia pamięci Sarah Harding, nadchodząca trasa Girls Aloud przyniesie też zmianę wizerunku pozostałych członkiń zespołu. Dziewczyny zamierzają zrezygnować z kontrowersyjnych i obcisłych stylizacji, w których występowały dawniej.

Jak wyjaśniły w podcaście Jessie Ware, decyzja ta związana jest z faktem, że Cheryl, Nadine i Kimberley są teraz matkami. Nie chcą zawstydzać swoich dzieci zbyt odważnymi kreacjami na scenie.

"Na pewno nie będzie to body" - zapowiedziała Cheryl, która ma 6-letniego syna Beara.

Z kolei Kimberley dodała: "Kostium kotki mogę zaakceptować, ale nie sądzę, żeby moje dzieci to doceniły". Ma ona trzech synów w wieku 2-6 lat ze swoim mężem Justinem Scottem.

Czytaj więcej: Harry Styles szykuje niespodziankę dla fanów - ekskluzywny koncert w Las Vegas?

Nadine Coyle gotowa na bardziej odważne stylizacje

Jedynie Nadine Coyle zasygnalizowała, że jest otwarta na nieco bardziej prowokacyjne stylizacje, jeśli pozostałe dziewczyny zdecydują się na zwiewniejsze kreacje.

"Cóż, będę miała goły tyłek, wezmę cios za drużynę" - zażartowała 38-letnia gwiazda, która ma 9-letnią córkę Anaiyę ze swoim byłym partnerem Jasonem Bellem.

Wygląda więc na to, że fani zobaczą na scenie nieco bardziej stonowane wersje dziewczyn z Girls Aloud. Jednak z pewnością ich charyzma, energia i fantastyczne piosenki pozostaną bez zmian.

Wcześniejsze plany trasy koncertowej przerwane chorobą Sarah Harding

Zmiana wizualizacji Girls Aloud na nadchodzącej trasie koncertowej - dowiedz się więcej!

Jak już wcześniej wspomniano, pierwotnie Girls Aloud planowały zorganizować trasę koncertową, by uczcić 20-lecie istnienia zespołu.

Jednak te plany legły w gruzach, gdy Sarah Harding zachorowała na raka piersi. Kilka miesięcy później, we wrześniu 2021 roku Sarah zmarła, w wieku zaledwie 39 lat.

Rok założenia Girls Aloud 2002
Planowana data trasy na 20-lecie 2022
Rok śmierci Sarah Harding 2021

Śmierć Sarah głęboko wstrząsnęła pozostałymi członkiniami zespołu. Dziewczyny poczuły, że trasa bez niej byłaby zbyt bolesna. Dopiero po ponad roku od jej odejścia poczuły, że są gotowe, by znów wystąpić razem na scenie ku jej pamięci.

Kimberley Walsh o dopasowaniu stylizacji do wieku

Jak już wiemy, Kimberley Walsh była jedną z gwiazd Girls Aloud, które zapowiedziały bardziej stonowane stylizacje podczas nadchodzącej trasy koncertowej.

Dla przypomnienia, Kimberley ma obecnie trzech synów w wieku 2-6 lat ze swoim mężem. Być może właśnie macierzyństwo i troska o dobro swoich dzieci skłoniły ją do zmiany podejścia do scenicznych kreacji.

"Kostium kotki mogę zaakceptować, ale nie sądzę, żeby moje dzieci to doceniły" - stwierdziła Kimberley.

Wydaje się więc, że wiek i pełniona rola matki wpłynęły na decyzję gwiazdy o bardziej konserwatywnych stylizacjach. Być może chce w ten sposób ochronić swoje pociechy przed zawstydzającymi komentarzami rówieśników na temat zbyt odważnych scenicznych kreacji ich mamy.

Podsumowanie

Drogi Czytelniku, w niniejszym artykule przyjrzeliśmy się zmianom, jakie zajdą podczas nadchodzącej trasy koncertowej kultowego girls bandu Girls Aloud. Trasa będzie szczególna, gdyż poświęcona pamięci zmarłej członkini zespołu, Sarah Harding.

Okazuje się jednak, że oprócz wzruszającego hołdu dla Sarah, trasa przyniesie też zmianę wizerunku pozostałych dziewczyn z Girls Aloud. Zrezygnują one ze swoich dawniej kontrowersyjnych stylizacji na rzecz bardziej stonowanych kreacji. Powodem jest fakt, że Cheryl, Nadine i Kimberley są obecnie matkami i nie chcą zawstydzać swoich pociech.

Jedynie Nadine dała do zrozumienia, że jest otwarta na nieco bardziej prowokacyjne stylizacje, jeśli pozostałe koleżanki wystąpią w zwiewniejszych sukniach. Z pewnością będzie to więc nieco inna odsłona dobrze znanego zespołu, którą z pewnością warto zobaczyć.

Mam nadzieję, że powyższe informacje były dla Ciebie interesujące. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat nadchodzącej trasy Girls Aloud, gorąco zachęcam do lektury całego artykułu.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
  2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Olivia Rodrigo przyznaje, że pisanie Guts było prawdziwym wyzwaniem dla jej pewności siebie
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły