News

Zapowiedź finałowych występów Billie Eilish i Olivii Rodrigo w Saturday Night Live

Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk30.11.20234 min.
Zapowiedź finałowych występów Billie Eilish i Olivii Rodrigo w Saturday Night Live

Zapowiedziane zostały występy Billie Eilish i Olivii Rodrigo podczas ostatnich w tym roku odcinków popularnego programu Saturday Night Live.

Kluczowe wnioski:
  • Olivia Rodrigo zaśpiewa 9 grudnia, a prowadzącym będzie Adam Driver.
  • Billie Eilish wystąpi 16 grudnia w odcinku poprowadzonym przez Kate McKinnon.
  • Eilish i McKinnon współpracowały wcześniej przy filmie Barbie.
  • Zarówno Rodrigo, jak i Eilish gościły już wcześniej na scenie SNL.
  • Dla McKinnon będzie to pierwszy raz w roli prowadzącej, choć przez 10 lat była członkinią obsady.

Zapowiedziane występy Billie Eilish i Olivii Rodrigo

Jak ogłoszono, Billie Eilish i Olivia Rodrigo będą gośćmi muzycznymi podczas dwóch ostatnich w tym roku odcinków popularnego programu rozrywkowego Saturday Night Live. Artystki te wystąpiły już wcześniej na scenie SNL, jednak tym razem zaprezentują się w finałowych odcinkach show w 2022 roku.

20-letnia Rodrigo zaśpiewa podczas wydania programu z 9 grudnia. Gospodarzem tego odcinka będzie aktor Adam Driver. Natomiast 21-letnia Eilish pojawi się na scenie 16 grudnia, w odcinku prowadzonym przez komik Kate McKinnon.

Występ Eilish i McKinnon łączy ich niedawna współpraca przy filmie Barbie w reżyserii Grety Gerwig. McKinnon zagrała tam postać Weird Barbie, a Eilish napisała piosenkę „What Was I Made For?” na soundtrack filmu.

Poprzednie występy artystek w SNL

Zarówno dla Rodrigo, jak i Eilish, nie będą to premierowe występy w Saturday Night Live. Ten popularny program rozrywkowy emitowany jest na żywo z Nowego Jorku, ze studia 8H w siedzibie stacji NBC przy Rockefeller Plaza 30.

Rodrigo po raz pierwszy pojawiła się na scenie SNL w maju 2021 roku, wykonując hity „Drivers License” i „Good 4 U” z jej debiutanckiej płyty „Sour”.

Eilish zadebiutowała w programie w 2019 roku, śpiewając „Bad Guy” i „All the Good Girls Go to Hell” z jej pierwszego albumu „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”. Potem, w 2021 roku, wystąpiła jako prowadząca i gość muzyczny, wykonując „Happier Than Ever” i „Male Fantasy” .

Ostatnie tegoroczne odcinki Saturday Night Live

Finałowy odcinek z 16 grudnia będzie wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy gospodynią SNL zostanie była gwiazda programu - Kate McKinnon. Aktorka ta należała do obsady przez 10 lat, od 2012 do 2022 roku.

To dla mnie ogromny zaszczyt poprowadzić program, który wywindował mnie na szczyt - powiedziała McKinnon. - Bardzo się cieszę, że ponownie spotkam się z moimi starymi przyjaciółmi ze Saturday Night Live. A występ Billie dodatkowo uświetni ten wieczór.

Adam Driver również nie jest nowicjuszem jeśli chodzi o SNL - do tej pory prowadził show już trzykrotnie, w latach 2016, 2018 i 2020.

Ogromna popularność programu

Saturday Night Live cieszy się niesłabnącą popularnością od debiutu w 1975 roku. Każdego roku przyciąga największe gwiazdy show-biznesu i miliony widzów przed telewizory. Z tego powodu występ w programie jest nobilitacją dla każdego artysty.

Nic więc dziwnego, że takie artystki jak Billie Eilish i Olivia Rodrigo - obecnie czołowe gwiazdy młodego pokolenia - z dumą potwierdzają swój udział w finałowych odcinkach SNL w 2022 roku. Będzie to z pewnością muzyczna uczt dla fanów.

Prowadzący 9 grudnia Adam Driver
Gość muzyczny 9 grudnia Olivia Rodrigo
Prowadząca 16 grudnia Kate McKinnon
Gość muzyczny 16 grudnia Billie Eilish

Czytaj więcej: Ciekawe, co Travis Kelce próbował ukryć? Usunął tweety zanim stały się popularne

Współpraca Eilish i McKinnon przy filmie Barbie

Zapowiedź finałowych występów Billie Eilish i Olivii Rodrigo w Saturday Night Live

Fakt, że finałowy odcinek Saturday Night Live poprowadzi Kate McKinnon, a gościem muzycznym będzie Billie Eilish, nie jest przypadkowy. Obie artystki połączyła niedawno współpraca przy bardzo oczekiwanym filmie Barbie.

McKinnon zagrała tam jedną z tytułowych lalek - Weird Barbie. Natomiast Eilish skomponowała utwór „What Was I Made For?” na ścieżkę dźwiękową filmu. Podczas gdy McKinnon kontynuuje aktorską karierę po zakończeniu przygody z SNL, dla Eilish będzie to okazja do zaprezentowania widzom nowego materiału.

Jak widać, grudniowe odcinki Saturday Night Live zapowiadają się wyjątkowo interesująco. Zachęcam do oglądania - będzie to z pewnością świetna rozrywka na koniec roku.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
  2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Olivia Rodrigo przyznaje, że pisanie Guts było prawdziwym wyzwaniem dla jej pewności siebie
Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk

Pasjonat gitar i instrumentów strunowych. Na blogu dzielę się wiedzą o grze i wyborze sprzętu. Muzyka to moja droga życiowa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły