News

Wielka wiadomość dla fanów Paula Wellera: Ogłasza nadchodzącą trasę koncertową w UK!

Autor Halina Sikora
Halina Sikora28.11.20234 min.
Wielka wiadomość dla fanów Paula Wellera: Ogłasza nadchodzącą trasę koncertową w UK!

Paul Weller, legendarny brytyjski muzyk i założyciel zespołów The Jam oraz The Style Council, ma wielką niespodziankę dla swoich fanów! Artysta właśnie ogłosił, że w 2024 roku wyruszy w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii obejmującą aż 14 koncertów w kwietniu. Fani Wellera na pewno już nie mogą się doczekać, aby zobaczyć go na żywo po kilku latach nieobecności. Trasa poprzedzona będzie koncertami w Japonii i Australii na początku 2024 roku.

Kluczowe wnioski:
 • Paul Weller ogłosił 14 koncertów w UK w kwietniu 2024 r.
 • Wcześniej w 2024 r. zagra koncerty w Japonii i Australii, m.in. w słynnej Sydney Opera House
 • Bilety na koncerty brytyjskie w sprzedaży od 1 grudnia 2023 r.
 • Trasa obejmie takie miasta jak Bristol, Leicester czy Sheffield
 • Fani na pewno nie mogą się doczekać powrotu Wellera na scenę w UK

Paul Weller ogłasza trasę koncertową po Wielkiej Brytanii w 2024 roku

Paul Weller, legenda britpopu i założyciel kultowych zespołów The Jam oraz The Style Council, ma świetną nowinę dla fanów. Artysta właśnie ogłosił szczegóły swojej nadchodzącej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, która odbędzie się w 2024 roku.

Trasa obejmie łącznie 14 koncertów zaplanowanych w kwietniu przyszłego roku. Weller odwiedzi w jej trakcie takie miasta jak Bristol, Leicester czy Sheffield i zagra m.in. w legendarnej londyńskiej Royal Albert Hall. Bilety na występy będą dostępne w sprzedaży od 1 grudnia 2023 roku.

Koncerty poprzedzone trasą po Australii i Japonii

Zanim Paul Weller wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii, na początku 2024 roku zagra kilka koncertów w Japonii i Australii. W Australii wystąpi m.in. 3 razy w słynnej Sydney Opera House.

Po tych azjatyckich koncertach artysta powróci do Europy, aby zaprezentować fanom materiał ze swojej najnowszej, krytycznie docenianej płyty "Fat Pop Volume 1". Fani z pewnością nie mogą się już doczekać, by zobaczyć Wellera na żywo!

Weller odwiedzi w trakcie trasy takie miasta jak Bristol, Leicester czy Sheffield i zagra w legendarnej Royal Albert Hall.

14 brytyjskich miast, w których wystąpi Paul Weller

Jak już wcześniej wspomniano, trasa Paula Wellera po Wielkiej Brytanii obejmie 14 koncertów. Oto pełna lista miast, które odwiedzi artysta:

 • Poole
 • Bristol
 • Newport
 • Southend
 • Leicester
 • Sheffield
 • Stoke
 • Stockton

Artysta zagra również w takich miejscowościach jak Dunfermline, Blackburn, York, Lincoln, Aylesbury i Cambridge. Będzie zatem okazja, aby zobaczyć Wellera w różnych zakątkach kraju.

Najważniejsze informacje o trasie w pigułce

Dla tych, którzy chcieliby zapoznać się z najważniejszymi faktami na temat nadchodzącej trasy Wellera po UK, poniżej znajduje się zwięzłe zestawienie kluczowych informacji:

Liczba koncertów 14
Miesiąc trasy Kwiecień 2024
Początek sprzedaży biletów 1 grudnia 2023

Czytaj więcej: Robbie Williams dedykuje utwór Angels fanowi, który zmarł po koncercie w Sydney

Czego można spodziewać się po koncertach?

Wielka wiadomość dla fanów Paula Wellera: Ogłasza nadchodzącą trasę koncertową w UK!

Co do samej zawartości i przebiegu koncertów Paula Wellera, fani na pewno mogą spodziewać się przede wszystkim usłyszenia największych przebojów z bogatej, kilkudziesięcioletniej już kariery artysty.

Z całą pewnością nie zabraknie utworów kultowych zespołów The Jam i The Style Council, takich jak "That's Entertainment", "Shout to the Top" czy "My Ever Changing Moods". Weller zagra zapewne również nowsze produkcje z ostatnich studyjnych albumów solowych.

Ekscytacja fanów ogromna

Już po ogłoszeniu informacji o trasie koncertowej, fani Wellera nie ukrywają ekscytacji i niecierpliwie wyczekują rozpoczęcia przedsprzedaży biletów. 14 występów w UK to prawdziwa gratka dla miłośników jego twórczości.

Popularność Wellera nie słabnie mimo upływu lat, o czym świadczy między innymi występ na tegorocznym koncercie jubileuszowym Blur. Teraz legendarny już dziś artysta ponownie pojawi się na brytyjskich scenach, z radością witany przez oddanych fanów.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
 2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Muzyczny wstęp do opery - Co musisz wiedzieć
 5. Potwierdzone: Charli XCX powiedziała tak! Zobaczcie najnowsze szczegóły zaręczyn!
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły