News

Tajemnicza rola Gartha Brooksa we wznowieniu filmu Spinal Tap - kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska6 grudnia 20236 min
Tajemnicza rola Gartha Brooksa we wznowieniu filmu Spinal Tap - kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Gwiazdor muzyki country Garth Brooks zdradził kulisy swojego tajemniczego udziału w kontynuacji kultowego mockumentu „This Is Spinal Tap” z 1984 roku. W sequelu oprócz niego mają pojawić się także inne sławy muzycznej sceny. Brooks zasugerował, że jego rola będzie zabawna i warta obejrzenia.

Kluczowe wnioski:
  • Garth Brooks potwierdził plotki na temat swojej roli w kontynuacji filmu „This Is Spinal Tap”.
  • W filmie mają wystąpić także Sir Elton John i Sir Paul McCartney.
  • Zdjęcia do sequela rozpoczną się pod koniec lutego 2024 roku.
  • Brooks stwierdził, że jego występ będzie wart obejrzenia i rozbawi widzów.
  • W oryginalnej obsadzie powrócą Christopher Guest, Michael McKean i Harry Shearer.

Gwiazdor country zdradza kulisy powrotu kultowego mockumentu

Garth Brooks, gwiazdor muzyki country, potwierdził plotki na temat swojego udziału w kontynuacji kultowego mockumentu „This Is Spinal Tap” z 1984 roku. Film opowiadał o fikcyjnym zespole rockowym Spinal Tap i parodiował dokumenty muzyczne tamtych czasów. Teraz, po niemal 40 latach, ekipa postanowiła nakręcić sequel tej produkcji.

Brooks zdradził kulisy swojego angażu podczas livestreamu z magazynem Billboard. Odpowiadając na pytanie fana stwierdził, że nie może zbyt wiele powiedzieć na ten temat, gdyż został zobowiązany do zachowania tajemnicy. Jednak sugerował, że jego rola będzie bardzo zabawna. „Jeśli myślicie, że wcześniej się śmialiście, to Boże Narodzenie” - stwierdził.

Sam Brooks jest wielkim fanem oryginału i cieszy się, że będzie mógł wziąć udział w kontynuacji tego „historycznego” dla komedii filmu. Zdradził też, że oprócz niego w sequelu mają pojawić się także Sir Elton John i Sir Paul McCartney.

Kim jest Garth Brooks?

Garth Brooks to jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki country w historii. Ma na koncie ponad 150 milionów sprzedanych płyt, co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się artystów w Stanach Zjednoczonych. Jego przeboje, takie jak „Friends in Low Places” czy „The Dance” podbiły listy przebojów i serca fanów całego świata.

Brooks jest niezwykle utytułowanym artystą - ma na koncie aż 19 nagród American Music Awards, 14 nagród Country Music Association Awards oraz 2 nagrody Grammy. Nagrał 15 albumów studyjnych, z których 7 zdobyło status multi-platynowych w Stanach Zjednoczonych.

Kultowy film wraca po latach z nową obsadą

Jak już wcześniej wspomniano, Brooks potwierdził swoją rolę w kontynuacji kultowego mockumentu „This Is Spinal Tap” z 1984 roku w reżyserii Roba Reinera. Film opowiadał historię fikcyjnego zespołu rockowego o tej samej nazwie, który wyrusza w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

Produkcja parodiowała typowe dokumenty muzyczne, pokazując kulisy działalności i relacje w zespole oraz absurdalne sytuacje, w jakie popadają jego członkowie. Film zebrał doskonałe recenzje i z czasem zdobył status kultowej komedii mockumentalnej.

Teraz, po prawie 40 latach od premiery, ekipa postanowiła nakręcić sequel tej kultowej produkcji z nową obsadą gwiazd.

Jak zdradził reżyser Rob Reiner, zdjęcia do sequela rozpoczną się pod koniec lutego 2024 roku. W filmie oprócz Brooksa, Eltona Johna i McCartneya wystąpią także oryginalni odtwórcy głównych ról: Christopher Guest, Michael McKean i Harry Shearer.

Czytaj więcej: RZA z Wu-Tang Clan nie może przestać słuchać albumu na flet Andre 3000

Tajemniczy występ gwiazdora muzyki country

Sam Brooks nie zdradził zbyt wiele szczegółów na temat swojej tajemniczej roli w filmie. Potwierdził tylko udział w produkcji, ale nie wiadomo w jakim charakterze się pojawi. Można jedynie spekulować, czy wcieli się w samego siebie, w jakiegoś muzyka country, czy też zagra epizodyczną postać.

Z pewnością jego obecność, podobnie jak Eltona Johna i McCartneya, ma stanowić dodatkową atrakcję dla widzów i przyciągnąć fanów muzyki przed ekrany kin. Brooks zasugerował, że jego występ będzie wart obejrzenia i spodoba się widzom.

Biorąc pod uwagę komediowy charakter produkcji oraz udział tak uznanych gwiazd show-biznesu można spodziewać się, że fabuła sequela obfitować będzie w zabawne sceny i nawiązania do świata muzyki rozrywkowej.

Data rozpoczęcia zdjęć do sequela już znana

Tajemnicza rola Gartha Brooksa we wznowieniu filmu Spinal Tap - kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Jak wspomniano wcześniej, reżyser Rob Reiner ujawnił datę rozpoczęcia zdjęć do kontynuacji „This Is Spinal Tap”. Ekipa filmowa spotka się na planie pod koniec lutego 2024 roku, więc do premiery pozostał jeszcze ponad rok.

Data rozpoczęcia zdjęć Koniec lutego 2024 r.
Planowana data premiery Nieustalona
Studio producenckie Metro-Goldwyn-Mayer

Nie podano na razie planowanej daty premiery filmu. Z informacji Reiner można wywnioskować, że sequel trafi do kin najwcześniej w 2025 roku. Producentem wykonawczym jest studio filmowe Metro-Goldwyn-Mayer.

Twórcy sequela zdradzają kulisy produkcji

Reżyser Rob Reiner, promując swój nowy podcast, ujawnił kilka kulis powstawania sequela „This Is Spinal Tap”. Przyznał, że pierwszy film początkowo nie spotkał się ze zrozumieniem widzów, którzy nie do końca pojmowali jego specyficzny, satyryczny charakter.

Jednak z czasem „Spinal Tap” zyskał miano kultowej produkcji, a jego specyficzne poczucie humoru docenili fani na całym świecie.

Dlatego twórcy zdecydowali się na nakręcenie sequela z nową obsadą gwiazd, który ma nawiązać do konwencji oryginału. Z pewnością wprowadzenie takich sław jak Brooks, McCartney czy Elton John pozwoli przyciągnąć do kin spore rzesze widzów.

Czy kontynuacja kultowego mockumentu sprosta jednak oczekiwaniom fanów? O tym przekonamy się najwcześniej za rok.

Podsumowanie

W powyższym artykule omówiłem najświeższe wieści na temat sequela kultowego mockumentu „This Is Spinal Tap”. Przybliżyłem informacje ujawnione przez gwiazdora muzyki country, Gartha Brooksa, na temat jego tajemniczej roli w tym filmie. Brooks zdradził, że oprócz niego w produkcji mają pojawić się także Sir Elton John i Sir Paul McCartney.

Następnie scharakteryzowałem osobę Gartha Brooksa, jednego z najbardziej utytułowanych artystów muzyki country w historii. Opisałem, jak ważną postacią jest w tej branży. Przybliżyłem Czytelnikom również informacje na temat kultowego oryginału z 1984 roku oraz ujawnionych przez reżysera daty i miejsca rozpoczęcia zdjęć do kontynuacji - sequel kręcony będzie od lutego 2024 roku.

Następnie skupiłem się na samym Brooksie, analizując, czego mógłby dotyczyć jego tajemniczy, a zarazem komediowy występ w filmie. Brooks jedynie zasugerował, że rola będzie świetna i spodoba się widzom. Można spekulować, w jakim charakterze się pojawi - być może wcieli się w gwiazdora country lub muzyka.

Na koniec podsumowałem ogólne informacje o dacie zdjęć, studiu producenckim i reżyserskich kulisach powstawania filmu. Biorąc pod uwagę zaangażowanie wielkich gwiazd show-biznesu można przypuszczać, że sequel spotka się ze sporym zainteresowaniem widzów.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
  2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Muzyczny wstęp do opery - Co musisz wiedzieć
  5. Niebywała okazja nabycia legendarnego naszyjnika Elvisa Presleya na aukcji
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły