News

Sophie Ellis-Bextor zapowiada nowy albumNamedQuery for 2024

Autor Halina Sikora
Halina Sikora11.01.20247 min.
Sophie Ellis-Bextor zapowiada nowy albumNamedQuery for 2024

Sophie Ellis-Bextor zapowiada nowy albumNamedQuery for 2024 po ponad 20 latach od debiutu. Artystka wróciła do korzeni, współpracując z autorami, którzy pomogli jej stworzyć pierwszą płytę. Po dekadzie owocnej współpracy z Edem Harcourtem, piosenkarka czuje entuzjazm i swobodę w tworzeniu nowych utworów. Fani z niecierpliwością czekają na efekty pracy z uznanymi tekściarzami i nawiązanie do początków kariery gwiazdy pop.

Piosenkarka nagrywa nowy materiał

Sophie Ellis-Bextor, znana brytyjska piosenkarka, ujawniła, że intensywnie pracuje nad nowym albumem "z wieloma świetnymi autorami". Artystka, która wydała swój debiutancki album "Read My Lips" w 2001 roku, zdradziła w wywiadzie, że tworzy nowe piosenki i planuje nagrać nową płytę.

Ellis-Bextor nagrała trzy albumy z cenionym autorem piosenek i producentem Edem Harcourtem. Zawsze zakładali, że będzie to trylogia. Jak mówi piosenkarka, trochę przez przypadek postanowiła wrócić do współpracy z ludźmi, z którymi tworzyła swój pierwszy album. Ma wrażenie, jakby cofnęła się w czasie do 2002 roku. Obecnie pracuje z wieloma świetnymi autorami tekstów, których bardzo ceni.

Dekada współpracy z Harcourtem była dla niej bardzo wyzwalającym doświadczeniem. Czuła się przy nim bezpiecznie i miała pełną swobodę twórczą. Nie musiała się martwić oceną innych osób. Teraz trochę dziwnie jej się wraca do pracy w innych warunkach, ale czuje entuzjazm związany z nowym materiałem.

Współpraca z uznanymi tekściarzami

Ellis-Bextor zdradziła, że obecnie pracuje z autorami tekstów, którzy pomogli jej stworzyć debiutancką płytę na początku jej kariery. Po latach postanowiła do nich wrócić, co sprawia, że czuje się trochę jakby cofnęła się w czasie. Można więc spodziewać się, że nowy album będzie nawiązywał klimatem do jej pierwszych dokonań.

Współpraca z uznanymi i doświadczonymi tekściarzami daje jej poczucie bezpieczeństwa i komfortu twórczego. Nie musi martwić się opinią innych osób czy komercyjnym aspektem - może skupić się na samej muzyce. Dzięki temu nowy materiał powinien być autentyczny i bliski jej artystycznym korzeniom.

Nostalgiczny powrót do początków kariery

Sophie Ellis-Bextor ujawniła, że jej nowy album będzie swego rodzaju powrotem do początków kariery. Po latach współpracy z Edem Harcourtem, postanowiła ponownie nagrać płytę z autorami, z którymi pracowała przy debiucie w 2001 roku.

Jak stwierdziła, praca z tymi samymi tekściarzami co na starcie jej drogi artystycznej sprawia, że czuje się jakby cofnęła się w czasie do 2002 roku. Fani mogą więc spodziewać się płyty utrzymanej w konwencji jej wczesnych przebojów. Będzie to swego rodzaju nostalgiczna podróż do przeszłości.

Powrót do korzeni może okazać się strzałem w dziesiątkę. Starsi fani na pewno chętnie posłuchają brzmienia, które przypomni im początki kariery ich ulubionej artystki. Młodsi odbiorcy z kolei będą mieli okazję lepiej poznać jej twórczość i muzyczne inspiracje.

Czytaj więcej: Paris Hilton zrozpaczona po przeczytaniu wspomnień Britney Spears na jej temat

Sukces przeboju "Murder on the Dancefloor"

Sophie Ellis-Bextor cieszy się z niedawnego sukcesu swojego wielkiego przeboju "Murder on the Dancefloor", który ukazał się w grudniu 2001 roku. Piosenka niespodziewanie zyskała popularność dzięki wykorzystaniu w filmie thrillera "Saltburn" w reżyserii Emerald Fennell.

Jak przyznała artystka, odniesiony sukces wydaje się "magiczny". Po ponad 20 latach od premiery nadal kocha wykonywać tę piosenkę, a reakcje publiczności na koncertach są zawsze entuzjastyczne. Odkrywanie jej przez nowych fanów i tworzenie za jej pomocą nowych wspomnień uznała za "piękne".

Taki powrót do dawnego przeboju może zwiastować sukces nowego albumu Ellis-Bextor. Publiczność najwyraźniej tęskni za brzmieniem rodem z początku XXI wieku, więc nostalgiczna płyta może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Entuzjazm po dekadzie współpracy z Edem Harcourtem

Sophie Ellis-Bextor zapowiada nowy albumNamedQuery for 2024
I felt so safe writing with Ed and found it really liberating. It was a decade of working together and I’m so grateful as I needed that space to write with complete freedom without second-guessing anything or sending it to a committee of people for their thoughts.

Jak wyznała Sophie Ellis-Bextor, okres współpracy z Edem Harcourtem był dla niej bardzo wyzwalający. Przez dekadę czuła się przy nim bezpiecznie i miała pełną swobodę twórczą. Nie musiała martwić się o opinię innych osób. To doświadczenie było dla niej bardzo cenne.

Teraz, gdy wróciła do współpracy z autorami sprzed lat, ponownie odczuwa podobny entuzjazm i energię. Choć początkowo było to dla niej niezręczne, to szybko przypomniała sobie, jak twórczo satysfakcjonująca potrafi być taka praca. Jej nowy album z pewnością będzie tego odzwierciedleniem.

Oczekiwania fanów po premierze

Zapowiedź nowego albumu Sophie Ellis-Bextor, utrzymanego w konwencji jej wczesnych przebojów, już teraz elektryzuje fanów. W mediach społecznościowych posypały się entuzjastyczne komentarze od słuchaczy z niecierpliwością wyczekujących premiery.

  • Starsi fani z nostalgią wspominają jej pierwsze płyty i liczą na powrót do tamtego stylu.
  • Młodsi odbiorcy ciekawi są jej muzycznych początków i inspiracji.
  • Wszyscy zgodnie twierdzą, że to strzał w dziesiątkę i idealny moment na taki krok.

Niewątpliwie premiera płyty będzie wielkim wydarzeniem, a sama Ellis-Bextor może liczyć na sukces - zarówno komercyjny, jak i artystyczny. Jej fani wyczekują tego momentu z niecierpliwością!

Podsumowanie

W artykule dowiedziałem się, że Sophie Ellis-Bextor pracuje obecnie nad nowym albumem z wieloma uznanymi autorami tekstów. Po latach współpracy z Edem Harcourtem, artystka postanowiła wrócić do korzeni i nagrać płytę w konwencji swojego debiutu z 2001 roku. Jest to dla niej swego rodzaju nostalgiczna podróż do przeszłości i okazja do ponownej współpracy z tekściarzami, którzy pomogli jej rozpocząć karierę. Fani z entuzjazmem przyjęli tę zapowiedź, licząc na powrót do brzmienia jej wczesnych przebojów. Ja również z ciekawością wyczekuję efektów tej twórczej retro-podróży Ellis-Bextor.

Z artykułu dowiedziałem się także, że piosenkarka cieszy się ze świeżego sukcesu swojego wielkiego przeboju "Murder on the Dancefloor" z 2001 roku. Utwór niespodziewanie ponownie zyskał popularność dzięki wykorzystaniu w filmie "Saltburn". Ten powrót starego hitu na listy przebojów może zwiastować, że nostalgiczny klimat nowej płyty Ellis-Bextor trafi w gusta słuchaczy. Ja osobiście również mam sentyment do tej piosenki, więc miło mi słyszeć o jej drugiej młodości.

Artykuł przybliża też kulisy współpracy Sophie Ellis-Bextor z Edem Harcourtem, z którym nagrała trzy albumy. Jak przyznaje, dekada twórczej pracy z nim była bardzo wyzwalająca i pozwoliła jej cieszyć się pełną swobodą artystyczną. Teraz piosenkarka z entuzjazmem wraca do współpracy z autorami sprzed lat. Myślę, że dzięki temu jej nowy materiał będzie autentyczny i bliski jej muzycznym korzeniom.

Podsumowując, artykuł w ciekawy sposób przybliża kulisy powstawania nowej płyty Sophie Ellis-Bextor. Jej pomysł na nostalgiczną podróż do przeszłości i współpracę z autorami, którzy rozpoczynali z nią karierę, wydaje się strzałem w dziesiątkę. Zarówno fani, jak i ja osobiście, z niecierpliwością wyczekujemy tego retro-albumu.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Wiktora: tradycje i zwyczaje obchodzenia imienin
  2. Szalony tekst Aerosmith: poznaj jego znaczenie i siłę
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły