Poradniki

Nie uwierzysz, po jaką rozrywkę mieszkańcy Bochni sięgają najczęściej!

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska19.02.20245 min.
Nie uwierzysz, po jaką rozrywkę mieszkańcy Bochni sięgają najczęściej!

Na przestrzeni ostatniej dekady rozwój branży gamingowej zdecydowanie przyśpieszył. Wystarczy wskazać, że w latach 2016-2021 osiągnął on pułap ponad 15-procentowego wzrostu. W 2022 lekko spowolnił, co nie zmienia faktu, że w 2025 roku prawdopodobnie osiągnie wynik 211 miliardów dolarów.

Tak szacunkowo będą się kształtować przychody branży za dwa lata.

Kawałek z tego tortu przypada na gry online. Wśród nich nie brakuje naprawdę interesujących rozwiązań, z dobrą immersją, ciekawą grafiką oraz przyjemną oprawą audio. Najbardziej wciągające propozycje witryn oferujących gry online znajdziemy na stronie z recenzjami https://top.kasynos.online/. To tysiące automatów, atrakcyjne spiny, ekskluzywne bonusy i nie tylko. Hazard online w Polsce rokrocznie zyskuje na popularności i można się spodziewać, że ta tendencja będzie się utrzymywać przez kolejne lata.

Z uroków wirtualnej rozrywki korzystają też mieszkańcy Bochni. To urokliwe miejsce w województwie małopolskim otwarte jest na internet szerokopasmowy, co sprawia, że również tu prosperuje lokalna scena e-sportowa takich tytułów jak choćby Fortnite, czy EA FC24. W Bochni nie brakuje niezwykłych miejsc, jak choćby słynna kopalnia soli kamiennej, tężnia solankowa, muzeum motyli. Nie brakuje tu wspaniałych zabytków architektonicznych. Dodajmy, że w Bochni dostępne są też obiekty sportowe, parki, pływalnia, kino. W tym wszystkim sieciowa zabawa ze znajomymi stanowi bardzo dobre dopełnienie dla innych form rozrywki.

Nie uwierzysz, po jaką rozrywkę mieszkańcy Bochni sięgają najczęściej!

Co sprawia, że gry hazard online również w Bochni ma się tak dobrze?

Kluczem do odpowiedzi jest postęp technologiczny. Jeszcze dekadę temu do korzystania z gier użytkownicy potrzebowali mocnego komputera stacjonarnego lub konsoli, na które nie każdy mógł sobie pozwolić. Tak samo jak na przenośne urządzenia do wirtualnej rozrywki. Zabawa online także nie była wtedy taka oczywista jak dziś. Również z miejscowości Bochnia, gdzie zasięg telefonii bywał ograniczony.

Obecnie jest znacznie łatwiej i potrzeby graczy mogą zamknąć się na tanich i powszechnych smartfonach. Mieszkańcy Bochni na brak zasięgu nie mogą narzekać. Zwłaszcza, że operatorzy gwarantują im dostęp do sieci 5G, jak również do światłowodu.

Wystarczy spojrzeć na liczby. Około połowa rynku, bo aż 116 miliardów dolarów z 211 miliardów zapowiadanych przychodów, ma rozkładać się na rynek gier mobilnych.

W obecnych czasach zaawansowane technologiczne telefony komórkowe posiada niemal każdy obywatel Bochni. To z kolei przekłada się na wzrost zainteresowania grami mobilnymi. W tym mieście województwa małopolskiego, podobnie jak w innych miejscowościach, zyskuje też hazard online. Korzystać z tego rodzaju rozgrywki można praktycznie w każdym zakątku Bochni. Wystarczy mieć pod ręką smartfona i całkiem sprawne połączenie internetowe.

  • Upowszechnienie Internetu stymuluje rozwój gier online. Spodziewamy się dalszego progresu rozrywki wieloosobowej oraz mobilnej, jak również wzrostów w sektorze graczy okazjonalnych – zapowiada Bazyli Pietraszewski, Menedżer, EY Polska. W dalszej części swojej wypowiedzi podkreśla on fakt, iż rozwój sieci 5G wpłynie pozytywnie na upowszechnienie grania na smartfonach, jak również w chmurze. Zyskuje na tym też rozwijana od lat wirtualna oraz rozszerzona rzeczywistość (z której nota bene korzysta też rynek hazardowy).

Także w naszym kraju nie brakuje firm tworzących świetne gry. Ich przychody w 2022 roku wyniosły prawie 1,3 miliarda euro. To nie tylko wyniki gier AAA, ale też całej masy tworów online, czy produkcji typu „Indie”. – Jesteśmy szczególnie dumni z osiągnięć twórców gier niezależnych – podkreśla Jakub Wójcik, przedstawiciel branży gamingowej w Polsce.

Rozwojowa konkurencyjność

Jest jeszcze jeden aspekt pozytywnie wpływający na rozwój branży. Jest nim konkurencyjność. Na co dzień użytkownicy Bochni mają do swojej dyspozycji dziesiątki tysięcy różnych tytułów, z których możemy korzystać na wiele sposobów. W zasadzie ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia. Wystarczy laptop, komputer stacjonarny, przeglądarka, chmura, smartfon, tablet, konsola lub hendheld, by już po kilku sekundach delektować się wybraną grą.

Dlatego rywalizacja na rynku jest ogromna. Dzięki temu nieustannie rośnie ilość specjalistów oraz menadżerów tworzących gry komputerowe, a to z kolei przekłada się na jakość produktów dostarczanych konsumentom. Dziś dobra gra to nie wszystko. Ta ma być swego rodzaju arcydziełem dopieszczonym w każdym calu, a przy okazji nacechowanym wysokim stopniem grywalności. Współczesne firmy pałające się produkcją tytułów stoją przed nie lada wyzwaniem polegającym na dostarczeniu klientom produktu doskonałego. Ostatecznie efekty ich pracy muszą wpaść w gusta konsumentów, zarówno tych z Bochnii, jak również innych zakątków naszego kraju.

Nie uwierzysz, po jaką rozrywkę mieszkańcy Bochni sięgają najczęściej!

Ta konkurencyjność widoczna jest gołym okiem też w świecie gier hazardowych online, gdzie do dyspozycji graczy są dziesiątki tysięcy tytułów. Na polskim rynku operuje cała masa organizatorów rozrywki losowej, którzy mają w swojej bazie potężną ilość takich gier jak ruletka, blackjack, bakarat, poker, craps, bingo, czy zdrapki i nie tylko. Znajdziemy u nich również gry na żywo, jak też tysiące automatów. Mieszkańcy Bochni upodobali sobie tego typu rozrywkę i z całą pewnością część z niżej podanych stron jest przez nich permanentnie przeglądana.

Na koniec warto zwrócić uwagę, że nasz kraj jest jednym z europejskich liderów w dziedzinie zatrudnienia w sektorze gamingowym. Zyskują na tym mieszkańcy Bochni, którzy w nieodległym Krakowie mogą liczyć na zatrudnienie w szeroko pojętej branży IT.

To jaskrawy przykład tego, że ta branża, także w naszym kraju, ma się doskonale i należy się spodziewać, że nowych tytułów na rynku będzie w najbliższych latach tylko przybywać. Miejsca starczy dla wszystkich, zarówno dla produkcji AAA, jak również popularnych „indyków”, pozycji mobilnych, czy przeglądarkowych hazardowych gier online.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imagine Dragons: analiza wokalisty i ich najpopularniejszego utworu
  2. Adam Stachowiak: odkryj życiowe inspiracje tego mistrza
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Co oznacza kropka przy nucie - wyjaśnienie i przykłady
  5. Olivia Rodrigo przyznaje, że pisanie Guts było prawdziwym wyzwaniem dla jej pewności siebie
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły