News

Paris Hilton zrozpaczona po przeczytaniu wspomnień Britney Spears na jej temat

Autor Halina Sikora
Halina Sikora30.11.20236 min.
Paris Hilton zrozpaczona po przeczytaniu wspomnień Britney Spears na jej temat

Zrozpaczona Paris Hilton po wspomnieniach Britney to tytuł, który mówi wszystko. Słowa Britney Spears na temat Paris Hilton w jej nowo wydanej książce tak poruszyły celebrytkę, że ta nie mogła powstrzymać łez. Po latach bliskiej przyjaźni, słowa wdzięczności i uznania ze strony Spears wiele znaczyły dla Hilton.

Kluczowe wnioski:
  • Paris Hilton nie kryła wzruszenia po przeczytaniu słów Britney Spears z jej nowej książki.
  • Britney doceniła dobroć Paris, gdy sama tego najbardziej potrzebowała.
  • Obie celebrytki od lat łączy bliska przyjaźń i wzajemne wsparcie.
  • Według relacji Paris, wzruszył ją i poruszył sposób, w jaki Britney o niej napisała.
  • Hilton nazwała Britney silną kobietą i wyraziła dumę z jej odwagi do powiedzenia prawdy.

Zrozpaczona Paris Hilton po wspomnieniach Britney

Paris Hilton nie kryła wzruszenia i łez po przeczytaniu słów, jakie Britney Spears napisała na jej temat w swojej nowo wydanej książce. Słowa wdzięczności i uznania ze strony Britney wiele znaczyły dla Paris, biorąc pod uwagę ich wieloletnią przyjaźń i trudne chwile, które razem dzieliły.

W swoich memuarach zatytułowanych "The Woman in Me", Britney napisała: „Jedną z osób, które okazały mi najwięcej dobroci, kiedy naprawdę tego potrzebowałam, była Paris Hilton. Paris przyznała w programie Kelly Clarkson, że rozpłakała się czytając te słowa. „Naprawdę mnie to poruszyło” - powiedziała.

Poruszona słowami Britney

Paris Hilton nie ukrywała, jak wiele dla niej znaczyły miłe słowa Britney. „Jest po prostu taka silna. Kocham ją tak bardzo i jestem z niej taka dumna, że powiedziała swoją prawdę i napisała całą tę książkę. Ten cytat wiele dla mnie znaczył, gdy go przeczytałam” - wyznała Paris.

Nic dziwnego, że słowa Britney Spears tak poruszyły Paris Hilton. Celebrytki od lat łączyła bliska przyjaźń, często razem bawiły się, imprezowały i wspierały w trudnych chwilach. Dlatego docenienie roli Paris przez Britney z pewnością było dla niej ogromnym wzruszeniem.

Lata bliskiej przyjaźni ze Spears nieocenione dla Hilton

Paris Hilton i Britney Spears przyjaźnią się od ponad 20 lat. Ich znajomość sięga początków kariery obu gwiazd w latach 90., gdy jako młode celebrytki zaczęły robić furorę w Hollywood.

Często były razem fotografowane na imprezach, wyjściach do klubów i innych wydarzeniach. Kilkakrotnie publicznie mówiły też o swoim uznaniu i wsparciu dla siebie nawzajem. Dlatego słowa Britney na temat Paris w jej książce to ukoronowanie ich wieloletniej przyjaźni.

„Nasza przyjaźń narodziła się wtedy i od tamtej pory byłyśmy nierozłączne. Kocham Cię Paris” - napisała Britney Spears.

Kiedy Britney przechodziła trudności związane z ograniczeniami nałożonymi przez jej ojca, Paris wielokrotnie publicznie wyrażała swoje wsparcie i współczucie dla przyjaciółki.

Ślub Britney Spears z Samem Asgharim

Gdy w 2022 roku Britney Spears wyszła za mąż za Sama Asghari'ego, na ślubie obecna była również Paris Hilton, która później mówiła, że była „wzruszona i dumna”, że mogła wziąć udział w tej „bajkowej” ceremonii.

Oprócz Paris na ślub zaproszonych zostało wiele innych gwiazd, m.in. Selena Gomez, Madonna, czy Donatella Versace.

- To była po prostu piękna, kameralna uroczystość. Niezapomniane przeżycie, jak z bajki. Byłam taka dumna, że mogłam tam być dla niej – mówiła później Paris Hilton o ślubie Britney i Sama.

Czytaj więcej: Troye Sivan uważa, że społeczność LGBT powinna wspierać się na całym świecie

Britney Spears wspomina Pari Hilton w swojej nowej książce

Słowa, jakie Britney Spears napisała na temat Paris w swojej nowej książce "Spowiedź" z pewnością wiele znaczą dla ich wieloletniej przyjaźni. Książka, wydana pod koniec 2022 roku, z miejsca stała się bestsellerem i poruszyła opinię publiczną.

Paris Hilton, która od zawsze wspierała Britney, teraz sama została przez nią doceniona i wymieniona jako jedna z najważniejszych osób, które okazały jej dobroć w trudnych chwilach.

"Jedną z osób, które okazały mi najwięcej dobroci, kiedy naprawdę tego potrzebowałam, była Paris Hilton". - cytat Britney Spears o Paris Hilton

Trudno się dziwić, że po przeczytaniu tych słów samą Paris aż zalały łzy wzruszenia. Pokazuje to, jak bliska i niezwykła była to relacja, pełna wzajemnego szacunku i wsparcia.

Paris Hilton dumna i poruszona słowami Spears na jej temat

Paris Hilton zrozpaczona po przeczytaniu wspomnień Britney Spears na jej temat

Słowa uznania ze strony bliskiej przyjaciółki zawsze są czymś wyjątkowym. Paris Hilton przyznała, że gdy przeczytała fragment książki Britney poświęcony jej, nie mogła powstrzymać łez.

- Byłam w szoku i płakałam, kiedy to przeczytałam. Naprawdę mnie to poruszyło – wyznała w programie Kelly Clarkson.

Paris nie ukrywała swojej dumy ze sposobu, w jaki Britney zdecydowała się opisać ich relację. „Jest taka silna. Jestem z niej taka dumna, że powiedziała swoją prawdę i napisała całą tę książkę”.

Te słowa jasno pokazują, jak bliskie są Paris Hilton i Britney Spears. Choć każda z nich przeszła swoje życiowe zawieruchy, ich przyjaźń niezmiennie trwa od wielu lat. I z całą pewnością potrwa jeszcze wiele następnych.

Podsumowanie

Relacja Paris Hilton i Britney Spears to prawdziwa historia przyjaźni i wzajemnego wsparcia. Znają się i przyjaźnią od ponad 20 lat, od początków swoich karier. Nieraz dzieliły się publicznie dobrym słowem i wsparciem.

Kiedy więc Britney, w swojej nowej książce, napisała ciepłe słowa o Paris jako jednej z niewielu osób okazujących jej autentyczną dobroć w trudnych chwilach - nie dziwi fakt, że Paris nie kryła wzruszenia i łez. To ukoronowanie ich relacji.

Paris przyznała, że cytat ten wiele dla niej znaczył. Jest dumna z Britney za odwagę do powiedzenia prawdy i nie ukrywała, jak mocno ją to poruszyło. Pokazuje to, jak bliską i szczerą przyjaźń dzielą od tylu lat.

Choć każda z nich przeszła swoje życiowe zawieruchy, ich niezwykła więź przetrwała próbę czasu. I z całą pewnością przetrwa wiele następnych - w końcu prawdziwych przyjaciół poznaje się właśnie w biedzie i potrzebie.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
  2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Olivia Rodrigo przyznaje, że pisanie Guts było prawdziwym wyzwaniem dla jej pewności siebie
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły