News

Paris Hilton zaskoczona surowymi komentarzami na temat swojego syna

Autor Halina Sikora
Halina Sikora29.11.20236 min.
Paris Hilton zaskoczona surowymi komentarzami na temat swojego syna

Paris Hilton była zszokowana i zasmucona, gdy przeczytała okrutne komentarze skierowane pod adresem jej 10-miesięcznego syna Phoenixa. Gwiazda postanowiła odnieść się do tych "złośliwych" słów i stanąć w obronie swojego dziecka. Choć zazwyczaj ignoruje hejt, tym razem poczuła, że musi zabrać głos, by chronić uczucia swojego "małego aniołka".

Kluczowe wnioski:
 • Paris była wstrząśnięta, że w internecie pojawiły się okrutne uwagi pod adresem wyglądu jej syna.
 • Stwierdziła, że można ją obrażać, ale komentarze dotyczące dziecka są nie do zaakceptowania.
 • Zapowiedziała, że zawsze będzie bronić Phoenixa przed hejtem i chronić jego uczucia.
 • Jest wdzięczna fanom za wsparcie i miłość okazywaną jej synowi.
 • Uważa, że ludzie piszący złośliwe rzeczy o dzieciach są nieszczęśliwi i godni politowania.

Paris zszokowana okrutnymi słowami skierowanymi do jej syna

Paris Hilton przeżyła niemały szok, gdy w sieci pojawiły się okrutne i obraźliwe komentarze pod adresem jej 10-miesięcznego synka Phoenixa. Choć modelka i celebrytka przywykła do krytyki swojej osoby, to uwagi dotyczące wyglądu jej dziecka były dla niej nie do zaakceptowania.

„Zwykle nie zniżyłabym się nawet do odpowiedzi na coś takiego. Ale byłam po prostu zdruzgotana, że istnieją tacy okropni ludzie na świecie. Nie mogłam uwierzyć, że potrafią być podli i złośliwi względem niewinnego niemowlęcia” - wyznała 42-letnia Paris w wywiadzie dla magazynu People.

Paryżanka od zawsze szczera i bezpośrednia

Paryżanka od dawna słynie ze swojego bezpośredniego stylu i nie boi się dzielić z fanami swoimi przemyśleniami. Tym razem jednak hejt dotknął jej bardzo boleśnie, jako matkę małego dziecka.

„Możecie mówić o mnie co chcecie, ale Phoenix to mój mały aniołek. Jeśli ktokolwiek spróbuje zranić jego uczucia, zawsze będę go bronić” - zadeklarowała stanowczo celebrytka.

Nie mogła uwierzyć w podłość internautów wobec jej dziecka

Reakcja Paris pokazuje, jak bardzo zaskoczyły ją negatywne komentarze pod adresem Phoenixa. Gwiazda była w szoku, że ludzie potrafią publicznie obrażać bezbronne dziecko i krytykować jego wygląd.

„Nie mogłam uwierzyć, że mogą być aż tak podli, złośliwi i okrutni wobec niewinnego niemowlaka. To po prostu złamało mi serce” - wyznała poruszona Paris.

Matczyne uczucia dały o sobie znać

Reakcja celebrytki pokazuje, jak silne są matczyne uczucia i instynkt obrony własnego potomka. Choć sama zwykła lekceważyć hejt pod swoim adresem, to nie pozwoli skrzywdzić Phoenixa.

Paris podkreśla też, że za wszelką cenę zamierza chronić swoje dziecko przed krzywdzącymi słowami w sieci i złośliwymi ludźmi.

Rodzaj komentarzy Reakcja Paris
Negatywne uwagi na temat jej osoby Ignoruje je
Komentarze dot. wyglądu Phoenixa Są dla niej nie do przyjęcia, broni syna

Czytaj więcej: Britney Spears krytykuje filmy dokumentalne na temat jej walki o kuratelę

Broniąc syna przed hejtem: „Zawsze będę go chronić”

Słowa Paris pokazują, jak mocno angażuje się w obronę ukochanego synka. Nie pozwoli, by ktokolwiek ranił Phoenixa, a już na pewno nie anonimowi hejterzy w internecie.

„Jeśli ktokolwiek spróbuje zranić jego uczucia, zawsze będę tam, by go chronić” - zadeklarowała zdecydowanie celebrytka. Jasno dała do zrozumienia, że nie cofnie się przed żadnymi środkami, by ustrzec dziecko przed krzywdzącymi komentarzami.

„Phoenix to mój mały aniołek i zawsze będę stać na straży jego szczęścia oraz bezpieczeństwa”

Te ekspresyjne słowa świadczą o ogromnej determinacji Paris, by chronić pociechę za wszelką cenę. Wyraźnie widać również, jak wielką miłością darzy chłopca.

Paris wzruszona wsparciem fanów dla jej potomka

Paris Hilton zaskoczona surowymi komentarzami na temat swojego syna

Choć okrutne słowa na temat Phoenixa wstrząsnęły Paris, to celebrytka dostrzegła również wiele ciepłych komentarzy i wyrazów wsparcia od fanów.

„Sprawia mi to ogromną radość, że na świecie jest tak wielu ludzi, którzy mnie kochają i wspierają. To, że stanęli po mojej stronie, bardzo wiele dla mnie znaczy” - wyznała wzruszona gwiazda.

Paris docenia fakt, że wielu internautów broni jej syna i okazuje mu życzliwość. Pokazuje to, że pomimo nienawistnych komentarzy niektórych, jest o wiele więcej osób gotowych wesprzeć małego Phoenixa.

Miłość fanów dodaje otuchy

Świadomość, że Phoenix ma w sieci rzeszę obrońców, na pewno podnosi na duchu Paris i dodaje jej otuchy. Widzi, że w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swoich oddanych wielbicieli.

Celebrytka jasno daje do zrozumienia, że miłość i troska fanów wobec jej synka nie pozostają dla niej obojętne i są ważnym wsparciem zarówno dla niej, jak i dla Phoenixa.

„Jestem wdzięczna za miłość ludzi do mojego syna”

Słowa Paris ujawniają, jak wielką wdzięczność odczuwa za pozytywne komentarze i wyrazy sympatii kierowane pod adresem jej synka.

„Sprawia mi to ogromną radość, że na świecie jest tak wielu ludzi, którzy nas kochają i wspierają. Jestem naprawdę wdzięczna, widząc tyle troski i miłości okazywanej memu synkowi” - wyznała uradowana celebrytka.

Fakt, że Phoenix może liczyć na tak szerokie wsparcie ze strony fanów Paris, niewątpliwie sprawia, iż czuje się ona lepiej jako matka i dostrzega w internautach sojuszników dla swojego dziecka.

 • Paris głęboko poruszona okrutnymi komentarzami pod adresem jej synka.
 • Zaszokowana, że ludzie piszą w tak podły sposób o bezbronnym dziecku.
 • Zdecydowana bronić Phoenixa za wszelką cenę przed hejtem.
 • Docenia wsparcie oddanych fanów dla jej pociechy.
 • Jest wdzięczna za przejawy miłości internautów do syna.

Czuje politowanie do tych, którzy obrażają niewinne dziecko

Mimo negatywnych emocji, Paris znalazła w sobie również współczucie dla autorów okrutnych komentarzy. Uważa, że skoro decydują się na publiczne obrażanie niemowlęcia, ich życie osobiste musi być mocno nieszczęśliwe.

„Czuję politowanie do tych ludzi. Muszą być tak nieszczęśliwi w swoim życiu, skoro piszą w taki sposób o dziecku” - stwierdziła ze smutkiem Paris.

Te słowa pokazują, że pomimo bólu i wstrząsu, celebrytka potrafi spojrzeć na sprawców z dystansem i dostrzec w nich ludzi godnych współczucia. Zamiast gniewu, odczuwa raczej smutek i żal z ich powodu.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
 2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
 5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły