News

Nowa muzyka Steps: tutaj i teraz - najnowsze wieści

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska26.01.20245 min.
Nowa muzyka Steps: tutaj i teraz - najnowsze wieści

Brytyjski boys band Steps, znany z takich przebojów jak "Tragedy" czy "5,6,7,8", ogłosił właśnie musical oparty na ich hitowym albumie z 2000 roku. Zatytułowany "Here and Now" spektakl będzie zawierał największe hity zespołu, a jego fabuła rozgrywa się w sklepie, gdzie grupa przyjaciół marzy o niezapomnianym lecie. Musical zadebiutuje już w listopadzie br. w Birmingham, a bilety są już dostępne.

Zespół Steps ogłasza musical

Brytyjski zespół Steps, znany z takich przebojów jak "Tragedy" czy "5,6,7,8", ogłosił właśnie musical oparty na ich hicie z 2000 roku "Here and Now". Musical będzie zawierał największe przeboje grupy, a jego fabuła osadzona jest w sklepie, gdzie czwórka przyjaciół marzy o niezapomnianym lecie.

Jak podaje zespół, musical zatytułowany "Here and Now" opowiada historię czworga przyjaciół, którzy pracują w nadmorskim supermarketcie. Pewnego piątkowego wieczoru, gdy wszyscy tańczą między półkami, jedna z bohaterek, Caz, odkrywa, że te półki wypełnione są kłamstwami i zdradą. Ich wymarzone lato miłości nagle zamienia się w tragedię. Czy stracili szansę na "happy end"? A może miłość ma inne plany?

Musical będzie zawierał największe przeboje Steps z lat 90. i 2000., takie jak "Tragedy", "Heartbeat", "Stomp", "One For Sorrow", "5,6,7,8" czy "Last Thing On My Mind". Nie zabraknie również słynnych układów tanecznych, które zawsze cechowały występy zespołu.

Steps twierdzą, że realizacja musicalu to spełnienie marzeń ich fanów, którzy od lat pytali kiedy powstanie spektakl z ich największymi hitami. Teraz wreszcie doczekali się odpowiedzi.

Debiut musicalu w Birmingham

Premiera musicalu "Here and Now" odbędzie się 9 listopada w teatrze The Alexandra w Birmingham. Spektakl będzie grany przez dwa tygodnie, do 24 listopada.

Bilety na musical Steps już teraz dostępne są na tej stronie. Fani zespołu na pewno chętnie zobaczą na scenie historie stworzoną przy największych hitach grupy.

Steps z czterema albumami na szczycie list

Steps to jeden z najpopularniejszych brytyjskich zespołów popowych lat 90. Ich single 14 razy z rzędu trafiały do pierwszej piątki list przebojów w Wielkiej Brytanii, dwa z nich dotarły na sam szczyt. Grupa odniosła również sukces z dwoma albumami, które zadebiutowały na miejscu #1.

2 albumy nr 1 w UK 14 singli w top 5 UK
2 single nr 1 w UK Hity w całej Europie

W 2022 roku Steps wydał kompilację "Platinum Collection", która ponownie uplasowała się na pierwszej pozycji listy w Wielkiej Brytanii. Tym samym grupa stała się pierwszym brytyjskim mieszanym zespołem, który trafił na szczyt z czterema różnymi albumami w czterech dekadach.

Ten sukces pokazuje, że twórczość Steps wciąż ma wielu wiernych fanów, gotowych wspierać swoich idoli. Nic więc dziwnego, że teraz doczekali się oni spełnienia marzeń w postaci musicalu z największymi hitami grupy.

Czytaj więcej: Napięcie rośnie: Olivia Rodrigo pracuje nad drugim albumem

Podsumowanie

Ogłoszony właśnie musical "Here and Now" to spektakl oparty na przebojach brytyjskiego boys bandu Steps. Fabuła osadzona jest w sklepie nadmorskim, gdzie czwórka przyjaciół marzy o niezapomnianym lecie. Musical zadebiutuje już w listopadzie w Birmingham i z pewnością przyciągnie rzesze fanów chcących zobaczyć na scenie historie stworzoną przy największych hitach zespołu.

Sam Steps to jeden z najbardziej utytułowanych boys bandów w historii. Grupa ma na koncie dwa albumy #1, 14 singli w pierwszej piątce UK, w tym dwa na szczycie list oraz liczne hity w całej Europie. W 2022 roku wydana kompilacja ponownie dotarła do miejsca #1, potwierdzając status legendy gatunku.

Podsumowanie

Nowa muzyka Steps: tutaj i teraz - najnowsze wieści

W powyższym artykule omówione zostały najnowsze wieści dotyczące brytyjskiego boys bandu Steps. Przedstawiono informację o planowanej premierze musicalu zatytułowanego "Here and Now", który oparty będzie na największych hitach grupy. Opisano fabułę spektaklu, która rozgrywa się w nadmorskim sklepie, a także podano datę i miejsce debiutu musicalu.

Następnie przypomniano dotychczasowe sukcesy zespołu Steps, który może pochwalić się czterema albumami nr 1 w Wielkiej Brytanii, 14 singlami w pierwszej piątce list przebojów oraz licznymi hitami w Europie. Pokazano, że grupa wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością i ma zapewnione wsparcie fanów.

Podsumowując, nowy musical Steps z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem, jako że łączy w sobie największe przeboje legendarnego już zespołu oraz historię osadzoną w atrakcyjnej scenerii nadmorskiego kurortu. Debiut zaplanowany jest na listopad 2022 roku w Birmingham.

Całość pokazuje, żeSteps, mimo upływu czasu, wciąż pozostaje kultową grupą z ogromną bazą oddanych fanów, gotowych wesprzeć kolejne muzyczne projekty swoich idoli.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Wiktora: tradycje i zwyczaje obchodzenia imienin
  2. Szalony tekst Aerosmith: poznaj jego znaczenie i siłę
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły