News

Noah kahan - drugi tydzień na szczycie z utworem stick season

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska12.01.20246 min.
Noah kahan - drugi tydzień na szczycie z utworem stick season

Utwór "Stick Season" amerykańskiego wokalisty Noah Khana po raz drugi z rzędu znalazł się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów. Ten melancholijny folk-pop stał się pierwszym utworem 27-letniego artysty z Vermont, który dotarł na szczyt zestawienia w Wielkiej Brytanii. W drugim tygodniu od debiutu na pierwszej pozycji, piosenka Khana nadal jest najczęściej streamowaną w UK melodią, z wynikiem 7,5 miliona odtworzeń. Wygląda na to, że przebój "Stick Season" podbił serca brytyjskich słuchaczy i jeszcze przez jakiś czas będzie królował na listach przebojów.

Utwór Noah Khana ponownie numerem 1

Utwór "Stick Season" amerykańskiego wokalisty Noah Khana po raz drugi z rzędu znalazł się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów. Ten melancholijny folk-pop stał się pierwszym utworem 27-letniego artysty z Vermont, który dotarł na szczyt zestawienia w Wielkiej Brytanii.

W drugim tygodniu od debiutu na pierwszej pozycji, piosenka Khana nadal jest najczęściej streamowaną w UK melodią, z wynikiem 7,5 miliona odtworzeń. Wygląda na to, że przebój "Stick Season" podbił serca brytyjskich słuchaczy i jeszcze przez jakiś czas będzie królował na listach przebojów.

Niespodziewany debiutant na szczycie

Sukces Noaha Khana jest tym większy, że jest to jego debiutancki album. Stał się on pierwszym amerykańskim artystą od dawna, który zadebiutował na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów.

27-letni wokalista z Vermont w USA stosunkowo niedawno rozpoczął karierę muzyczną, ale od razu zdobył uznanie swoim melancholijnym brzmieniem łączącym folk z popowymi melodiami. Teraz okazuje się, że trafił idealnie w gust fanów w Wielkiej Brytanii.

Drugi tydzień "Stick Season" na szczycie

Po tygodniu debiutu na pierwszym miejscu, "Stick Season" utrzymuje pozycję najpopularniejszego utworu w Wielkiej Brytanii. Przez ostatnie 7 dni utwór osiągnął 7,5 miliona streamów, bijąc rekord popularności.

Trudno przewidzieć, jak długo folk-popowy hit Noaha Khana będzie królował na listach przebojów, ale na razie nic nie wskazuje, żeby miało się to szybko zmienić. Z całą pewnością ten tydzień również zakończy na miejscu numer jeden.

Czy kolejny tydzień na prowadzeniu?

O sukcesie utworu "Stick Season" zadecydowała melancholijna, ale chwytliwa melodia oraz szczery tekst opowiadający o rozstaniu. To połączenie spodobało się słuchaczom w UK i W tym tempie, Noah Kahan ma szansę poprowadzić listy przebojów jeszcze przez kilka tygodni.

Trzeci tydzień z rzędu na pozycji numer jeden byłby ogromnym osiągnięciem dla debiutującego artysty. Czy "Stick Season" temu podoła? O tym przekonamy się już wkrótce.

Czytaj więcej: Niespodziewane odnowienie znajomości Paris Hilton z Lindsay Lohan – wzajemne starcia!

Wielki sukces debiutanta ze Stanów

Historia Noaha Khana pokazuje, że nawet debiutujący artysta może odnieść spektakularny sukces, jeśli trafi ze swoją muzyką w gusta słuchaczy. 27-latek z małego miasteczka w Vermont w Stanach Zjednoczonych nagrał melancholijny folk pop i ku swojemu zaskoczeniu podbił serca Brytyjczyków.

Niewiele osób stawiało na to, że nieznany dotąd szerszej publiczności wokalista zza oceanu z miejsca trafi na szczyt brytyjskiej listy przebojów. Stało się jednak inaczej i Noah Kahan już w pierwszym tygodniu od debiutu trafił na pierwsze miejsce.

Kahan bije rekord streamingu w UK

Noah kahan - drugi tydzień na szczycie z utworem stick season

Nie dość, że utwór "Stick Season" Noaha Khana zadebiutował na pierwszym miejscu i utrzymuje pozycję lidera list przebojów, to dodatkowo pobił rekord popularności w streamingu. Tylko w ostatnim tygodniu, piosenka zebrała 7,5 miliona odtworzeń.

7,5 miliona streamów to najwyższy wynik w historii mojej dotychczasowej kariery. Jestem zszokowany takim przyjęciem mojej muzyki w Wielkiej Brytanii i bardzo wdzięczny wszystkim nowym fanom - powiedział zachwycony sukcesem Noah Kahan.

Niewykluczone, że to dopiero początek passy tego utworu. W kolejnych tygodniach być może padną nowe rekordy popularności i "Stick Season" na stałe wpisze się do historii brytyjskich list przebojów.

Przebój folk-pop ponownie hitem

Sukces "Stick Season" Noaha Khana pokazuje, że melancholijne brzmienie folk-pop nadal ma wielu zwolenników. Podobnie jak dekadę temu utwory artystów takich jak Mumford & Sons, czy Lumineers podbijały listy przebojów na całym świecie, tak teraz w podobnym stylu do łask wraca ten gatunek.

Łączenie melancholijnego folku z chwytliwymi popowymi melodiami okazuje się strzałem w dziesiątkę. Słuchacze tęsknili za takim brzmieniem i "Stick Season" idealnie trafił w ich gusta. Być może młody Noah Kahan zapoczątkuje nową falę popularności folk-popu.

Powrót do czołówki po latach

Ostatni raz folk-pop z takim rozmachem podbijał listy przebojów dobrych kilkanaście lat temu. Teraz niespodziewanie ten klimat powraca za sprawą Noaha Khana i jego przeboju "Stick Season".

Być może jest to sygnał, że słuchacze tęsknią za melancholijnym brzmieniem akustycznych gitar i nostalgicznym klimatem, który folk-pop reprezentuje. Jeśli tak, to młody wokalista z Vermont może stać się prekursorem nowej mody na ten gatunek.

Podsumowanie

W artykule opisany został niezwykły sukces amerykańskiego wokalisty Noah Khana, którego utwór "Stick Season" już drugi tydzień z rzędu zajmuje 1. miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Jest to pierwszy numer 1 dla 27-letniego debiutanta z Vermont, co czyni jego osiągnięcie jeszcze bardziej imponującym.

Piosenka zebrała dotąd 7,5 miliona streamów, bijąc rekordy popularności. Wygląda na to, że melancholijny folk-pop Khana idealnie trafił w gusta brytyjskich słuchaczy. Trzeci tydzień na szczycie byłby ogromnym wyczynem, ale wszystko wskazuje, że stać go na to.

Sukces ten pokazuje również, że po latach na listy przebojów powraca moda na folk-pop. Kahan może zapoczątkować nową falę zainteresowania tym gatunkiem, na fali entuzjazmu jaki wzbudziła jego twórczość.

Historia Noah Khana udowadnia, że nawet nieznani wcześniej artyści mogą odnieść spektakularny sukces, jeśli trafią ze swoją muzyką w gusta słuchaczy. I właśnie to się wydarzyło w przypadku tego utalentowanego, choć dotąd anonimowego wokalisty.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Wiktora: tradycje i zwyczaje obchodzenia imienin
  2. Szalony tekst Aerosmith: poznaj jego znaczenie i siłę
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły