News

Nicki Minaj, Doja Cat, 21 Savage, J Hus na czele festiwalu Wireless

Autor Halina Sikora
Halina Sikora03.02.20245 min.
Nicki Minaj, Doja Cat, 21 Savage, J Hus na czele festiwalu Wireless

Nicki Minaj, Doja Cat, 21 Savage i J Hus to tylko niektóre ze światowej sławy gwiazd, które wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu Wireless. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 lipca 2024 roku w londyńskim Finsbury Park. Fani hip hopu, rapu i R&B będą mogli usłyszeć największe przeboje artystów z całego świata. Co więcej, organizatorzy obiecują ogłosić wkrótce kolejnych wykonawców, więc emocji na pewno nie zabraknie.

Gwiazdy hip hopu na scenie Wireless

Tegoroczna edycja festiwalu Wireless zapowiada się wyjątkowo. Organizatorzy ujawnili pierwszą partię artystów, którzy pojawią się na scenie w dniach 12-14 lipca 2024 roku. Wśród ogłoszonych dotąd headlinerów znajdują się prawdziwe sławy ze świata hip hopu, rapu i R&B. Swoje koncerty zagrają między innymi Nicki Minaj, 21 Savage, J Hus i Doja Cat. Towarzyszyć im będzie wielu innych utalentowanych wykonawców.

Nicki Minaj od lat dyktuje trendy w muzyce i modzie. Jest autorką wielu przebojów, a jej płyty biją rekordy popularności. Po premierze najnowszego albumu Pink Friday 2, wszyscy z niecierpliwością czekają na jej występ na Wireless. Z całą pewnością będzie to niezapomniane widowisko.

21 Savage również może pochwalić się milionami streamów i stałą obecnością na szczytach list przebojów. Dwa tygodnie temu premierę miała jego nowa, bardzo dobrze przyjęta płyta American Dream. Teraz artysta po raz pierwszy wystąpi na brytyjskim festiwalu jako headliner.

Z kolei J Hus, wschodząca gwiazda UK rapu, połączy siły z raperem Drake. Wspólna piosenka Who Told You bije rekordy popularności i zapowiada debiutancki występ J Husa na Wireless w roli głównej gwiazdy.

Globalni artyści na scenie Wireless

Oprócz wymienionych wyżej wykonawców, na Wireless zaprezentują się również artyści z całego świata. Swój udział potwierdzili między innymi Sean Paul, Ice Spice, Asake, Rema, Gunna i Uncle Waffles. Organizatorzy obiecują też ujawnić wkrótce kolejnych wykonawców.

Specjalnym gościem festiwalu będzie Future, pionier muzyki trap, uznawany za jednego z najbardziej wpływowych raperów młodego pokolenia. W 2021 roku jego niespodziewanym gościem był Drake. Tegoroczny występ Future'a z pewnością ponownie przejdzie do historii Wireless.

Trzy dni wrażeń na Wireless Festival

Festiwal Wireless co roku przyciąga fanów muzyki z całego świata. Trwający trzy dni festiwal to okazja nie tylko do wysłuchania ulubionych wykonawców na żywo, ale także miejsce niezapomnianych przeżyć i nawiązania nowych znajomości.

Renowned for unforgettable ‘I was there’ moments, globe-trotting special guests and star-studded after parties, 2023’s edition of the event sold out far before the gates even opened, harnessing the three-day London festival as one of the most exciting events the capital has to offer.

Tegoroczna edycja Wireless również wzbudza ogromne zainteresowanie. Bilety na wydarzenie warto kupić jak najszybciej, aby uniknąć rozczarowania. Ci, którzy zdecydują się na udział w festiwalu, na pewno nie będą żałować.

Bilety na Wireless 2024

Bilety na tegoroczną edycję Wireless będzie można kupić od 31 stycznia o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Istnieje możliwość zakupu biletu na raty. Początek przedsprzedaży dla stałych klientów sieci Three i Barclaycard już 29 stycznia o godzinie 9:00.

Piątek 12.07 Sobota 13.07
Nicki Minaj 21 Savage
Future J Hus
Ice Spice Asake

Festiwal pełen hitów i gwiazd

Tegoroczna edycja Wireless zapowiada się wyjątkowo. Wśród artystów, którzy już potwierdzili swoją obecność są niekwestionowane gwiazdy światowego formatu. Fani będą mogli usłyszeć największe przeboje ostatnich lat w wykonaniu samych artystów.

  • Koncert Nicki Minaj i jej najnowsze hity z albumu Pink Friday 2
  • Występ 21 Savage po premierze bardzo dobrze przyjętego alubmu American Dream

Do tego można się spodziewać wielu niespodzianek, duetów i spontanicznych występów zaproszonych gości. Atmosfera każdej edycji Wireless Festival zawsze jest wyjątkowa. Ci, którzy zdecydują się na udział, z pewnością długo będą wracać wspomnieniami do tego wydarzenia.

Podsumowanie

Nicki Minaj, Doja Cat, 21 Savage, J Hus na czele festiwalu Wireless

W artykule przedstawiono informacje na temat tegorocznej edycji festiwalu Wireless, który odbędzie się w dniach 12-14 lipca 2024 roku. Dowiadujemy się, że wśród ogłoszonych dotąd wykonawców znajdą się między innymi Nicki Minaj, 21 Savage, J Hus i Doja Cat. Będzie to zatem wydarzenie pełne największych gwiazd ze świata hip hopu i R&B.

Autor artykułu podkreśla, że organizatorzy szykują wiele niespodzianek. Możemy spodziewać się gościnnych występów zaproszonych artystów oraz spontanicznych duetów na scenie. Atmosfera festiwalu zawsze jest wyjątkowa i na pewno tak będzie również tym razem.

W tekście znajdziemy także praktyczne informacje dotyczące zakupu biletów na Wireless 2024. Wiemy już, że trafią one do sprzedaży 31 stycznia o godzinie 10:00. Przewidziano również możliwość zakupu biletu na raty.

Podsumowując, autor zachęca do jak najszybszego zakupu biletów i udziału w tegorocznym Wireless Festival. Gwarantuje, że będą to niezapomniane trzy dni pełne muzyki i wrażeń. Informacje zawarte w artykule na pewno pomogą podjąć decyzję wszystkim fanom hip hopu i R&B.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
  2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Co oznacza kropka przy nucie - wyjaśnienie i przykłady
  5. Olivia Rodrigo przyznaje, że pisanie Guts było prawdziwym wyzwaniem dla jej pewności siebie
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły