News

Mel B ujawnia, że Spice Girls zawsze spały w jednym łóżku podczas trasy koncertowej

Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk20.11.20238 min.
Mel B ujawnia, że Spice Girls zawsze spały w jednym łóżku podczas trasy koncertowej

Gwiazda muzyki pop Mel B zdradziła niedawno ciekawe kulisy tras koncertowych jej zespołu Spice Girls. Jak się okazuje, dziewczyny zawsze spały w jednym łóżku, co było ich małym sekretem i sposobem na integrację. Gwiazdą, której to wyznanie ujawnia kulisy życia jednej z najpopularniejszych grup muzyki pop lat 90., jest Mel B.

Kluczowe wnioski:
  • Spice Girls zawsze spały razem w jednym łóżku podczas tras koncertowych, co ujawniła Mel B.
  • Dla dziewczyn był to sposób na integrację i budowanie więzi.
  • Fani nie zdawali sobie sprawy z tego zwyczaju gwiazd.
  • To ciekawy szczegół kulis życia jednej z najpopularniejszych grup pop lat 90.
  • Wyznanie Mel B rzuca nowe światło na kulisy tras koncertowych Spice Girls.

Tajemnice Spice Girls: Mel B ujawnia, jak spały podczas trasy koncertowej

W ostatnim wywiadzie dla "The Sunday Times" gwiazda muzyki pop Mel B zdradziła zaskakujące kulisy tras koncertowych jej legendarnych Spice Girls. Okazuje się, że dziewczyny zawsze spały w jednym łóżku, co było ich małym sekretem i sposobem na integrację.

"Podróżowałam prawie wszędzie ze Spice Girls, więc na mojej liście życzeń już niewiele zostało... A zawsze wszystkie kończyłyśmy w tym samym pokoju, śpiąc w jednym łóżku, mimo że każda z nas miała swój własny pokój" - wyznała 48-letnia Mel B.

Wspólne noce w hotelach

Jak się okazuje, dziewczyny z legendarnej grupy, obok samej Mel B także Victoria Beckham, Geri Halliwell-Horner, Emma Bunton i Mel Chisholm, często dzieliły ze sobą jedno łóżko, pomimo iż w hotelach miały osobne pokoje. Dla gwiazd był to sposób na zacieśnianie przyjaźni i budowanie silnych więzi w zespole.

Najwyraźniej żaden z fanów Spice Girls nie miał pojęcia o tym niecodziennym zwyczaju ikonicznej grupy. Wyznania Mel B rzucają nowe światło na kulisy tras koncertowych i prywatnego życia jednego z najpopularniejszych girls bandów lat 90.

Zwierzenia Mel B: Wspólne spanie w jednym łóżku znanego zespołu

Słynna Mel B, znana również jako Scary Spice, opowiedziała o tym, jak ona i pozostałe członkinie kultowego girls bandu Spice Girls często spały w jednym łóżku podczas tras koncertowych, mimo posiadania osobnych pokoi.

"Podróżowałam praktycznie wszędzie ze Spice Girls, więc na mojej liście podróżniczych marzeń niewiele już zostało... A zawsze wszystkie kończyłyśmy w tym samym pokoju, śpiąc w jednym łóżku, mimo że każda z nas miała swój własny pokój" - wyjawiła w wywiadzie dla "The Sunday Times".

Intymne zwyczaje grupy

Jak widać, Mel B, Victoria Beckham, Geri Halliwell-Horner, Emma Bunton i Mel Chisholm lubiły dzielić ze sobą jedno łóżko, pomimo posiadania osobnych sypialni w hotelach. Był to dla nich sposób na zacieśnianie przyjaźni i budowanie mocnych relacji.

Fani Spice Girls z pewnością nie mieli pojęcia o tym niecodziennym nawyku swoich idolek. Szczere wyznania Mel B rzucają nowe światło na kulisy tras i życia prywatnego jednego z najsłynniejszych zespołów lat 90.

Czytaj więcej: Przez 2 tygodnie na szczycie list: Jack Harlow z kawałkiem Lovin On Me dla polskiej społeczności

Przedstawienie intymnego życia Spice Girls z perspektywy Mel B

Mel B postanowiła opowiedzieć o mało znanych kulisach tras koncertowych legendarnego girls bandu Spice Girls. Jak się okazało, dziewczyny z zespołu zawsze spały razem w jednym łóżku, co było ich sekretem.

"Podróżowałam praktycznie wszędzie ze Spice Girls, więc na mojej liście podróżniczych marzeń niewiele już zostało... A zawsze wszystkie kończyłyśmy w tym samym pokoju, śpiąc w jednym łóżku, mimo że każda z nas miała swój własny pokój" - zdradziła w mediach 48-letnia wokalistka.

"A zawsze wszystkie kończyłyśmy w tym samym pokoju, śpiąc w jednym łóżku, mimo że każda z nas miała swój własny pokój" - Mel B o zwyczajach Spice Girls.

Jak widać, gwiazdy takie jak Victoria Beckham, Geri Halliwell, Emma Bunton i Mel Chisholm dzieliły ze sobą jedno łóżko, mimo posiadania osobnych sypialni. Dla nich była to forma integracji i budowania silnych relacji w grupie. Szczere wyznanie Mel B pozwala poznać kulisy życia jednego z najpopularniejszych zespołów lat 90.

Niezwykłe przyjaźnie: Mel B opowiada o nocnych przygodach z zespołem

Mel B ujawnia, że Spice Girls zawsze spały w jednym łóżku podczas trasy koncertowej

Mel B postanowiła podzielić się z mediami ciekawymi historiami na temat zwyczajów nocnych w zespole Spice Girls. Okazuje się, że mimo posiadania osobnych pokoi hotelowych, dziewczyny zawsze spały wspólnie w jednym łóżku.

"Podróżowałam praktycznie wszędzie ze Spice Girls, więc na mojej liście życzeń już niewiele zostało... A zawsze wszystkie kończyłyśmy w tym samym pokoju, śpiąc w jednym łóżku, mimo że każda z nas miała swój własny pokój" - zdradziła 48-letnia gwiazda.

Jak przyznała, ona oraz Victoria Beckham, Geri Halliwell, Emma Bunton i Mel Chisholm często dzieliły jedno łóżko, co świadczy o ich bliskich relacjach. Dla fanów jest to z pewnością zaskakujące wyznanie, rzucające nowe światło na funkcjonowanie jednego z najsłynniejszych girls bandów lat 90.

Sekrety grupy

Opowieści Mel B pozwalają poznać mało znane kulisy tras koncertowych i zwyczajów nocnych Spice Girls. Okazuje się, że gwiazdy lubiły spać w jednym łóżku, co świadczy o ich zażyłości i chęci integracji. Dzięki temu wyznaniu fani mogą lepiej poznać prywatne życie swoich idolek.

Skandale w życiu Spice Girls: Mel B ujawnia szczegóły wspólnego spania

Mel B postanowiła opowiedzieć o zaskakujących kulisach życia prywatnego w zespole Spice Girls. Gwiazda wyznała, że dziewczyny zawsze spały razem w jednym łóżku podczas tras koncertowych, co było ich małym sekretem.

"Podróżowałam praktycznie wszędzie ze Spice Girls, więc na mojej liście życzeń już niewiele zostało... A zawsze wszystkie kończyłyśmy w tym samym pokoju, śpiąc w jednym łóżku, mimo że każda z nas miała swój własny pokój" - powiedziała w wywiadzie 48-letnia wokalistka.

Członkinie zespołu Zwyczaj wspólnego spania
Mel B Ujawniła fakt wspólnego spania
Victoria Beckham Brała udział we wspólnym spaniu
Geri Halliwell Również spała wspólnie z dziewczynami
Emma Bunton Dzieliła łóżko z resztą grupy
Mel Chisholm Uczestniczyła w zwyczaju wspólnego spania

Jak wynika z wyznań Mel B, wszystkie dziewczyny ze Spice Girls brały udział w tym zwyczaju. Dla fanów jest to z pewnością zaskakująca informacja, rzucająca nowe światło na życie prywatne jednego z najpopularniejszych zespołów lat 90.

Ujawnione tajemnice Spice Girls: Mel B zdradza, jak wyglądał ich nocny tryb życia

Słynna Mel B postanowiła ujawnić mało znane fakty na temat zwyczajów nocnych w zespole Spice Girls. Okazuje się, że gwiazdy miały ciekawy sekret - zawsze spały razem w jednym łóżku podczas tras.

"Podróżowałam praktycznie wszędzie ze Spice Girls, więc na mojej liście życzeń już niewiele zostało... I zawsze wszystkie kończyłyśmy w tym samym pokoju, śpiąc w jednym łóżku, mimo że każda z nas miała swój własny pokój" - wyznała 48-letnia wokalistka.

Jak przyznała, ona oraz Victoria Beckham, Geri Halliwell, Emma Bunton i Mel Chisholm dzieliły ze sobą jedno łóżko, pomimo posiadania osobnych sypialni. Dla fanów jest to zapewne zaskoczenie, ale dla dziewczyn był to sposób na integrację.

Dzięki szczerym wyznaniom Mel B, fani mogą poznać mało znane fakty z życia jednego z najpopularniejszych girls bandów lat 90. Okazuje się, że gwiazdy miały swój sekretny nocny rytuał.

Podsumowanie

Artykuł przedstawia ciekawe zwierzenia Mel B na temat kulis życia prywatnego w zespole Spice Girls. Gwiazda ujawniła, że dziewczyny ze słynnej grupy zawsze spały razem w jednym łóżku podczas tras koncertowych. Dla nich był to sposób na zacieśnianie więzi i budowanie silnych przyjaźni.

Te szczere wyznania Mel B pozwalają fanom lepiej poznać kulisy funkcjonowania jednego z najpopularniejszych girls bandów lat 90. Okazuje się, że mimo osobnych pokoi hotelowych, gwiazdy wolały dzielić ze sobą jedno łóżko. Świadczy to o ich bliskich relacjach.

Artykuł przybliża również mało znane fakty dotyczące zwyczajów nocnych panujących w zespole. Mel B opowiedziała o tym, jak wyglądał ich prywatny, dziewczęcy rytuał spania wspólnie w jednym łóżku. Dla fanów są to zapewne zaskakujące rewelacje.

Podsumowując, tekst w ciekawy sposób odsłania kulisy życia prywatnego Spice Girls. Dzięki zwierzeniom Mel B możemy lepiej poznać niecodzienne zwyczaje i silne więzi łączące członkinie legendarnej grupy lat 90.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imagine Dragons: analiza wokalisty i ich najpopularniejszego utworu
  2. Adam Stachowiak: odkryj życiowe inspiracje tego mistrza
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk

Pasjonat gitar i instrumentów strunowych. Na blogu dzielę się wiedzą o grze i wyborze sprzętu. Muzyka to moja droga życiowa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły