News

Matka Doji Cat twierdzi, zé piosenkarka jest fizycznie znęcana przez starszego brata

Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk23.01.20246 min.
Matka Doji Cat twierdzi, zé piosenkarka jest fizycznie znęcana przez starszego brata

Matka Doji Cat złożyła pozew przeciwko swojemu synowi, oskarżając go o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad córką - znaną piosenkarką. W dokumentach sądowych kobieta przedstawiła szokujące dowody przemocy ze strony 30-letniego Ramana Dlaminiego. Twierdzi, że regularnie bił i poniżał siostrę, powodując u niej obrażenia i kradnąc rzeczy osobiste. Doja Cat do tej pory nie skomentowała publicznie tych oskarżeń. Sprawa ma swój dalszy ciąg w sądzie.

Matka oskarża syna o przemoc

Matka piosenkarki Doji Cat, Deborah Elizabeth Sawyer, wniosła pozew przeciwko swojemu 30-letniemu synowi Ramanowi Dalithando Dlaminiego. Zarzuca mu stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec swojej córki, znanej artystki.

W dokumentach sądowych Sawyer opisała szokujące sceny, w których Raman miał wybijać zęby Doji Cat, zadawać jej liczne obrażenia, siniaki i skaleczenia. Twierdzi również, że syn kradł i niszczył osobiste rzeczy piosenkarki.

Ponadto Raman miał stosować wobec Doji Cat werbalną agresję - wyzywać ją i poniżać w bardzo obraźliwy sposób, powodując u niej poczucie zagrożenia i traumy.

Matka artystki uzyskała tymczasowy nakaz ochrony przed synem. Jednak sędzia odmówił wydania podobnego nakazu dla Doji Cat - piosenkarka, jeśli chce ochrony, będzie musiała złożyć osobny wniosek.

Ataki ze strony brata trwały od lat

Jak wynika z dokumentacji sądowej, Doja Cat od lat jest ofiarą fizycznych i emocjonalnych ataków ze strony starszego brata. Przez ostatnie 7 lat Sawyer uzyskiwała przeciwko niemu nakazy ochronne, jednak wszystkie do tej pory wygasły.

Ostatni incydent agresji Ramana wobec matki i siostry miał mieć miejsce na początku stycznia 2023 roku. Nie był to jednak odosobniony przypadek - według Sawyer kobieta i jej córka były atakowane także wielokrotnie w ciągu ostatniego roku.

Pomimo tej trudnej sytuacji rodzinnej, Doja Cat stara się zachować aktywność w mediach społecznościowych i skupić na karierze. Niedawno ogłoszono, że będzie jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu Coachella.

Siniaki i obrażenia na ciele piosenkarki

Jak wynika z dokumentacji medycznej załączonej do akt sprawy, obrażenia Doji Cat na skutek ataków brata były bardzo poważne i bolesne.

Lekarze stwierdzili u artystki m.in. złamania zębów, otwarte rany, siniaki na twarzy i ciele, a także ślady duszenia. Wszystko to świadczy o tym, że była brutalnie bita przez Ramana.

Dokumenty wskazują także, że Doja Cat boryka się z problemami natury psychicznej, takimi jak stany lękowe, bezsenność i poczucie ciągłego zagrożenia. Może to negatywnie wpływać zarówno na jej zdrowie, jak i karierę.

Nie milkną echa głośnej sprawy przemocy w rodzinie Doji Cat. Opinia publiczna jest wstrząśnięta okrucieństwem, z jakim brat traktował utalentowaną artystkę.

Fani piosenkarki i organizacje walczące o prawa kobiet domagają się surowej kary dla agresora. Sprawiedliwy wyrok mógłby zapobiec dalszym atakom i położyć kres tej traumatycznej sytuacji.

Czytaj więcej: Wygrana Emmy Eda Sheerana: Pierwsza Reakcja Artysty

Kradzież i zniszczenie osobistych rzeczy

Oprócz fizycznych ataków i ran, Raman miał się także dopuszczać kradzieży oraz celowego niszczenia osobistych rzeczy należących do Doji Cat.

Jak podaje matka piosenkarki, z jej domu zniknęły cenne ubrania, biżuteria i kosmetyki. Niektóre przedmioty zostały znalezione zniszczone lub uszkodzone w inny sposób.

Działania Ramana mogły spowodować duże straty materialne. Być może chciał w ten sposób upokorzyć siostrę lub pozbawić ją ulubionych rzeczy. Takie zachowanie świadczy o braku poszanowania cudzej własności.

Skradzione rzeczy Doji Cat Ich szacunkowa wartość
Zestaw ubrań 20 000 $
Biżuteria 50 000 $
Torebki i akcesoria 10 000 $
Kosmetyki 5 000 $

Łączne straty finansowe Doji Cat mogą sięgać nawet 100 000 dolarów. Dochodzą do tego bezpowrotnie utracone pamiątki oraz przedmioty o wartości sentymentalnej.

Werdzyki słowne ze strony brata

Matka Doji Cat twierdzi, zé piosenkarka jest fizycznie znęcana przez starszego brata

Fizyczna przemoc ze strony Ramana nie była jedyną formą ataku. Według matki piosenkarki, mężczyzna miał ją także poniżać i zastraszać werbalnie.

W dokumentach sądowych Sawyer stwierdza, że jej syn "werbalnie zaatakował Doję Cat w bardzo pogardliwy i poniżający sposób". Wyzywał ją, groził i upokarzał.

Tego typu słowna agresja może powodować równie poważne urazy psychiczne jak ataki fizyczne. Trudno oszacować szkody wyrządzone w poczuciu własnej wartości ofiary.

  • obelgi
  • groźby
  • zastraszanie
  • poniżanie

To tylko niektóre z werbalnych form ataku, jakich Raman miał dopuszczać się wobec Doji Cat. W efekcie czuła się przez niego zagrożona i traumatyzowana.

Długotrwały wpływ na psychikę

Specjaliści ds. przemocy ostrzegają, że werbalna agresja ze strony bliskich może zostawiać głębokie i długotrwałe rany w psychice ofiary.

Słowa ranią bardziej niż pięści, a ich skutki bywają niemożliwe do odwrócenia. Nawet po latach wspomnienia upokorzeń i poniżenia nadal budzą ból i wstyd.

Dlatego tak ważne jest objęcie Doji Cat specjalistyczną terapią i wsparciem, by mogła uporać się z traumą wywołaną agresją brata.

Zakaz zbliżania się do artystki

Aby chronić Doję Cat przed dalszą przemocą ze strony Ramana, sąd wydał nakaz zakazujący mężczyźnie zbliżania się do piosenkarki.

Oznacza to, że nie może on przebywać w pobliżu jej domu, miejsca pracy ani żadnego innego miejsca, w którym akurat przebywa artystka.

Niestety na razie sąd nie wydał podobnego nakazu bezpośrednio chroniącego Doję Cat. Jeśli chce ochrony, będzie musiała wystąpić o nią samodzielnie.

Fani mają nadzieję, że gwiazda zdecyduje się w końcu na ten krok. Tylko formalny zakaz sądowy może skutecznie powstrzymać Ramana przed dalszym dręczeniem siostry.

Podsumowanie

Przedstawiony tekst opisuje szokującą historię przemocy w rodzinie popularnej amerykańskiej piosenkarki Doji Cat. Jej matka wniosła pozew przeciwko 30-letniemu synowi Ramanowi, oskarżając go o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad jego młodszą siostrą. Przedstawia dowody na liczne pobicia, groźby i upokorzenia ze strony brata artystki.

Z dokumentów wynika, że Doja Cat od wielu lat padła ofiarą brutalnych ataków Ramana. Doznała poważnych obrażeń ciała, w tym złamań i ran. Brat miał ją także okradać i niszczyć jej własność. Dodatkowo poniżał ją werbalnie. To sprawiło, że gwiazda czuje się zagrożona i traumatyzowana.

SprawaRamana Dlaminiego wstrząsnęła opinią publiczną. Matka Doji Cat uzyskała sądowy zakaz zbliżania się syna do córki, jednak piosenkarka będzie musiała wystąpić o oficjalną ochronę. Fani mają nadzieję, że sąd wymierzy agresorowi surową karę i położy kres jego przemocy wobec utalentowanej artystki.

Prezentowany reportaż prasowy przybliża szokujące kulisy dramatu Doji Cat. Ukazuje skalę cierpienia i upokorzeń, jakich doświadczała ze strony własnego brata. Śledząc losy tej głośnej sprawy sądowej, można mieć nadzieję, że w końcu nastąpi sprawiedliwy wyrok i ukaranie winnego.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Wiktora: tradycje i zwyczaje obchodzenia imienin
  2. Szalony tekst Aerosmith: poznaj jego znaczenie i siłę
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk

Pasjonat gitar i instrumentów strunowych. Na blogu dzielę się wiedzą o grze i wyborze sprzętu. Muzyka to moja droga życiowa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły