News

Maren morris szczerze o rozwodzie z Ryanem Hurdem

Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk15 grudnia 20238 min
Maren morris szczerze o rozwodzie z Ryanem Hurdem

Maren Morris szczerze wypowiedziała się na temat swojego niedawnego rozwodu z Ryanem Hurdem. Artystka country w rozmowie z Howardem Sternem opowiedziała o tym, jak poradziła sobie z rozpadem 5-letniego małżeństwa i jakie ma plany na przyszłość. Maren zdradziła, że po rozstaniu skupia się głównie na tworzeniu nowej muzyki, która pomaga jej przejść przez ten trudny okres. Artystka wyznała również, że na razie nie jest gotowa na nowe związki i relacje.

Maren Morris o przyczynach rozwodu

Maren Morris bardzo szczerze wypowiedziała się na temat przyczyn, które doprowadziły do jej rozwodu z Ryanem Hurdem. W wywiadzie dla Howarda Sterna artystka country przyznała, że rozpad jej 5-letniego małżeństwa był spowodowany traumatycznymi doświadczeniami z tego roku. Jak wyjaśniła, nie tylko ona, ale także wiele osób w jej otoczeniu przeszło w 2022 roku przez rozstania i rozwody. Te trudne sytuacje życiowe miały wpływ na stan jej związku z Ryanem.

Maren zdradziła również, że po części winna była atmosfera panująca w branży muzycznej i ciągłe koncertowanie, które oddaliło ją od męża. Nieustanne tournée i nagrywanie płyt sprawiły, że małżonkowie zaczęli tracić ze sobą kontakt i przestali rozmawiać o swoich problemach. Ich związek powoli się rozpadł, aż w końcu Maren zdecydowała się na rozwód.

Wpływ pandemii na relację Maren i Ryana

Maren Morris wspomniała również, że istotnym czynnikiem, który pogrążył jej małżeństwo, była pandemia COVID-19. Lockdowny i izolacja spowodowały, że małżonkowie zaczęli spędzać ze sobą zbyt dużo czasu. Zamknięci we wspólnym domu zaczęli dostrzegać wady i wzajemne pretensje, o których wcześniej nie mieli pojęcia.

Okazało się, że podczas gdy Ryan lubi spokój i samotność, Maren woli ciągłe towarzystwo i rozrywki. Te fundamentalne różnice w podejściu do życia okazały się z czasem nie do pogodzenia i stały się bezpośrednią przyczyną rozstania pary.

Jak Maren Morris radzi sobie po rozwodzie

Maren Morris szczerze przyznała, że rozwód z Ryanem okazał się dla niej bardzo bolesnym przeżyciem. Po 5 latach małżeństwa nie jest łatwo zacząć nowe życie. Jednak artystka podkreśla, że robi wszystko, aby uporać się z rozstaniem i odzyskać wewnętrzną równowagę.

Najważniejsze to skupić się na sobie, swojej muzyce i synku. Reszta jakoś się ułoży - wyznała Maren.

Aby poradzić sobie z rozwodem, Maren postawiła przede wszystkim na rozwój kariery muzycznej. Całe dnie spędza w studiu nagraniowym, pracując nad nowymi piosenkami. Twierdzi, że właśnie muzyka i kontakt z fanami pomagają jej najskuteczniej zapomnieć o rozstaniu z mężem.

Plany na przyszłość

Co do planów na przyszłość, Maren zapewniła, że jej priorytetem jest obecnie 3-letni syn Hayes. Chce mu zapewnić jak najlepsze dzieciństwo, pomimo rozstania rodziców. W najbliższym czasie skupi się wyłącznie na byciu jak najlepszą matką dla syna i rozwoju kariery muzycznej.

Jednocześnie Maren zapowiedziała, że nie zamierza zamykać się na nową miłość. Jest otwarta na poznanie kogoś, z kim mogłaby zbudować szczęśliwy związek. Na razie jednak priorytetem są dla niej Hayes i muzyka, więc ewentualne randki muszą poczekać.

Czytaj więcej: Troye Sivan uważa, że społeczność LGBT powinna wspierać się na całym świecie

Los dziecka Maren i Ryana po rozstaniu

Jedną z najważniejszych kwestii po rozwodzie Maren i Ryana jest przyszłość ich 3-letniego syna Hayesa. Na szczęście byli małżonkowie zgodnie zadeklarowali, że zrobią wszystko, aby rozstanie rodziców w jak najmniejszym stopniu odbiło się na dziecku.

Opieka nad Hayes'em Wspólne wychowanie
Maren i Ryan będą dzielić się opieką nad synem. Hayes spędzi regularnie czas z obojgiem rodziców. Byli małżonkowie zamierzają wspólnie podejmować kluczowe decyzje dotyczące wychowania Hayes'a.

Jak widać z deklaracji Maren i Ryana, dobro ich 3-letniego synka jest dla nich najważniejsze. Będą robili wszystko, aby rozwód jak najmniej zaburzył jego dzieciństwo i pozwolił mu zachować bliskie relacje z obojgiem rodziców.

Plany muzyczne Maren Morris po rozwodzie

Maren morris szczerze o rozwodzie z Ryanem Hurdem

Rozwód z mężem okazał się dla Maren Morris bardzo trudnym przeżyciem. Jednak artystka znalazła sposób, aby poradzić sobie w tym trudnym okresie - rzuciła się w wir pracy twórczej.

Odkąd Maren rozstała się z mężem, spędza całe dnie w studiu nagraniowym, pracując nad nowymi piosenkami. Jak sama przyznaje, skupienie się na tworzeniu muzyki pozwala jej zapomnieć o problemach osobistych i odzyskać radość życia. Poza tym, kontakt z fanami i możliwość dzielenia się swoją twórczością dodatkowo motywują ją do pracy.

  • Nowa płyta w drugiej połowie 2023 roku
  • Europejskie tournée zaplanowane na wiosnę 2024

W najbliższych miesiącach Maren chce wydać kolejną płytę, która będzie muzycznym podsumowaniem jej przeżyć z ostatniego roku. Natomiast wiosną 2024 roku planuje ruszyć w trasę koncertową po Europie. W ten sposób chce na nowo nawiązać kontakt z fanami i odzyskać radość życia po rozwodzie.

Czy Maren Morris jest gotowa na nowy związek

Fani Maren Morris z pewnością zastanawiają się, czy ich idolka po rozwodzie z Ryanem Hurdem jest gotowa na zaangażowanie się w nowy związek. Okazuje się, że piosenkarka country na razie nie myśli o randkowaniu i szukaniu miłości.

Jak wyznała w rozmowie z Howardem Sternem, obecnie nie ma głowy do dzielenia swojego życia z kimś innym. Po rozstaniu z mężem, z którym spędziła 5 lat, potrzebuje czasu wyłącznie dla siebie. Chce skupić się na rozwoju kariery muzycznej i wychowywaniu 3-letniego synka.

Oczywiście Maren nie wyklucza, że w przyszłości ponownie się zakocha i stworzy nowy związek. Jednak na razie jej priorytetami są praca i rodzina. Nowa miłość musi jeszcze trochę poczekać.

Przyszłość byłych małżonków po rozwodzie

Maren Morris i Ryan Hurd rozstali się po 5 latach małżeństwa i wspólnego synka. Jaką przyszłość czeka byłych małżonków po tym bolesnym rozwodzie? Jak się okazuje, oboje chcą skupić się przede wszystkim na karierze muzycznej i dalszych losach 3-letniego Hayesa.

Zarówno Maren, jak i Ryan są artystami country, którzy całe życie poświęcili muzyce. Dlatego nawet po rozwodzie zamierzają kontynuować kariery, tworzyć nowe piosenki i koncertować dla fanów. Ważne jest również dla nich utrzymanie dobrych relacji dla dobra syna.

Być może w przyszłości oboje zdecydują się na nowe związki, jednak na razie nie jest to ich priorytetem. Liczy się przede wszystkim muzyka i rola rodziców 3-letniego chłopca. Fani Maren i Ryana mogą więc spodziewać się w najbliższym czasie nowych piosenek i albumów.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem szczere wyznania Maren Morris na temat przyczyn jej rozwodu z Ryanem Hurdem. Artystka country w bardzo otwarty sposób opowiedziała o tym, jak doszło do rozpadu jej 5-letniego małżeństwa i jak obecnie radzi sobie z tą sytuacją. Przyznała, że rozwód był dla niej bolesnym przeżyciem, ale stara się skupić na synu i muzyce, która dodaje jej sił.

Omówiłem także kwestię opieki nad 3-letnim synem Maren i Ryana po ich rozwodzie. Jak zapewniają byli małżonkowie, zrobią wszystko, aby rozstanie rodziców jak najmniej odbiło się na dziecku. Hayes nadal będzie spędzał czas z obojgiem rodziców.

W artykule poruszyłem również kwestię planów zawodowych Maren Morris po rozwodzie. Okazuje się, że artystka rzuciła się w wir pracy i tworzy mnóstwo nowych piosenek. Ma w planach wydać kolejną płytę i ruszyć w trasę koncertową. Muzyka dodaje jej sił w tym trudnym okresie życia.

Na koniec omówiłem perspektywy na przyszłość zarówno dla Maren, jak i Ryana po ich rozstaniu. Oboje skupią się przede wszystkim na karierze muzycznej i roli rodziców 3-letniego Hayesa. Ewentualne nowe związki schodzą u nich na dalszy plan.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
  2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Muzyczny wstęp do opery - Co musisz wiedzieć
  5. Niebywała okazja nabycia legendarnego naszyjnika Elvisa Presleya na aukcji
Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk

Pasjonat gitar i instrumentów strunowych. Na blogu dzielę się wiedzą o grze i wyborze sprzętu. Muzyka to moja droga życiowa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły