News

Madonna przeprasza za wskazanie złego miasta podczas koncertu

Autor Halina Sikora
Halina Sikora16.01.20246 min.
Madonna przeprasza za wskazanie złego miasta podczas koncertu

Madonna przeprasza za wskazanie złego miasta podczas koncertu. Podczas niedawnego występu w Toronto w ramach trasy "Celebration Tour", legendarna piosenkarka przywitała publiczność słowami "Cześć Bostonie!". Szybko zorientowała się, że popełniła komiczną pomyłkę i przeprosiła rozbawionych fanów żartując, że mogliby pomyśleć, iż na scenie występuje Lady Gaga. Ten zabawny incydent nie zepsuł jednak nastroju i artystka kontynuowała świetny koncert ku uciesze przybyłych.

Madonna przeprasza fanów w Toronto

Podczas piątkowego koncertu w Toronto, będącego częścią trasy "Celebration Tour", Madonna popełniła zabawną pomyłkę. Witając publiczność powiedziała: "Jesteście gotowi, Bostonie!", myląc kanadyjskie miasto z amerykańskim. Gdy zorientowała się w gafie, natychmiast przeprosiła rozbawionych fanów.

"Czy jesteście na mnie źli, bo powiedziałam "Cześć Bostonie"? Przepraszam. Co za popieprzona sprawa" - stwierdziła 65-letnia artystka. "To tak jakbyście mówili "O, dziś gra Lady Gaga!". Nie lubiłabym tego. Nic do Gagi nie mam, kocham ją. Kocham każdego, kto jest ode mnie niższy" - zażartowała ze swojego błędu.

Komiczny występ gwiazdy

Mimo początkowego zakłopotania, Madonna kontynuowała fantastyczny show ku uciesze zgromadzonej publiczności. Jej dystans do własnej pomyłki i umiejętność żartowania z samej siebie z pewnością przypadły fanom do gustu.

Ten zabawny incydent pokazuje, że nawet wielkie gwiazdy sceny muzycznej nie są nieomylne. Choć trasa "Celebration Tour" trwa już od października, artystka wciąż potrafi zaskoczyć i rozbawić fanów.

Artystka myli Toronto z Bostonem

Niecodzienna pomyłka Madonny, która prawdopodobnie wynikała z napiętego grafiku trasy koncertowej, wywołała falę komentarzy i memów w mediach społecznościowych. Wideo z koncertu trafiło m.in. na TikToka.

Trzeba przyznać, że pomylenie Toronto z Bostonem jest dość komiczne. Te kanadyjskie i amerykańskie miasta dzieli przecież niemal 700 kilometrów odległości!

Zagęszczony harmonogram trasy

Być może gęsty harmonogram występów sprawił, że legendarna piosenkarka na moment straciła orientację. Od października 2022 r. daje przecież koncerty w ramach swojego tournée niemal bez przerwy.

Trzeba jednak przyznać, że artystka obróciła tę sytuację w żart, a fani z pewnością jej wybaczyli tę niewinną pomyłkę.

Czytaj więcej: Niespodzianka od Paula McCartneya i Wings - wydanie specjalne Band on the Run

Wokalistka żartuje z pomyłki

Madonna szybko zreflektowała się ze swojej pomyłki i z dystansem podeszła do całej sytuacji. Już chwilę później żartowała, przepraszając rozbawionych fanów.

"Czy jesteście na mnie źli, bo powiedziałam 'Cześć Bostonie'? Przepraszam. Co za popieprzona sprawa. To tak jakbyście mówili 'O, dziś gra Lady Gaga!'. Nie lubiłabym tego" - skomentowała ze śmiechem 65-letnia gwiazda.

Kocham każdego, kto jest ode mnie niższy

Ten cytat dobrze oddaje poczucie humoru artystki i jej dystans do samej siebie. Nawet po 40 latach kariery w show-biznesie Madonna potrafi z udawaną zazdrością zażartować z młodszej koleżanki po fachu.

Kontynuacja trasy koncertowej

Mimo żartobliwego incydentu, Madonna kontynuowała znakomity występ, nie zważając na początkową wpadkę. Publiczność nagrodziła ją gromkimi brawami, doceniając jej dystans i poczucie humoru.

Następne koncerty w ramach "Celebration Tour" odbędą się już w Detroit i Montrealu. Bilety na wszystkie występy wyprzedane są od miesięcy, co świadczy o niesłabnącej popularności tej legendarnej artystki.

Traska "Celebration Tour" Madonny

Madonna przeprasza za wskazanie złego miasta podczas koncertu

"Celebration Tour" to trasa koncertowa Madonny z okazji 40-lecia jej kariery muzycznej. Obejmuje aż 98 występów w Ameryce Północnej i Europie. Rozpoczęła się 14 października 2022 r. i potrwa do 26 kwietnia 2023 r.

Rozpoczęcie trasy 14 października 2022
Liczba koncertów 98
Kraje objęte trasą USA, Kanada, Wielka Brytania, Szwecja, Dania, Francja i inne

Jest to duże wyzwanie logistyczne, zważywszy na ogromną liczbę koncertów i częste zmiany lokalizacji. Być może napięty harmonogram był powodem pomyłki wokalistki w Toronto.

Kontynuacja trasy

Po występach w Detroit i Montrealu artystka uda się do Nowego Jorku, a następnie do Europy. Tournée zakończy się 26 kwietnia koncertem w Mexico City. Bilety na wszystkie show wyprzedane są od miesięcy.

Koncert gwiazdy w Detroit

Po zabawnym incydencie w Toronto, Madonna szykuje się już do kolejnego koncertu w trasie "Celebration Tour". Tym razem wystąpi w Detroit, gdzie zaśpiewa przed fanami w hali Little Caesars Arena.

Wokalistka na pewno nie doczeka się tam przywitania "Witaj w Bostonie!". Choć dystansowała się ze swojej pomyłki w Kanadzie, na pewno będzie teraz bardziej uważać z lokalizacją kolejnych miast koncertowych.

  • Koncert w Detroit odbędzie się 24 stycznia (wtorek)
  • Miejsce: Little Caesars Arena
  • Pojemność areny: ponad 20 tysięcy widzów
  • Bilety wyprzedane od miesięcy

Następnie Madonna uda się do Montrealu, gdzie kolejne koncerty zaplanowane są na czwartek i sobotę. Lekcja z Toronto z pewnością zapadnie jej w pamięć!

Występy w Montrealu

Po występie w Detroit, Madonna uda się do kanadyjskiego Montrealu, gdzie kolejne dwa koncerty w ramach trasy "Celebration Tour" zaplanowane zostały na 26 i 28 stycznia.

Tym razem gwiazda na pewno nie pomylimy kanadyjskiego miasta! Po fali memów i żartów, jaka rozeszła się po sieci po jej wcześniejszej wpadce, z pewnością będzie bardziej skoncentrowana i uważna przy kolejnych koncertach w Kanadzie.

Bilety na oba występy w Montrealu również rozeszły się bardzo szybko, potwierdzając status Madonny jako jednej z największych gwiazd sceny muzycznej na świecie. 40 lat po debiucie wciąż przyciąga tłumy oddanych fanów!

Podsumowanie

W niniejszym artykule omówiono zabawną pomyłkę, jaką popełniła legendarna piosenkarka Madonna podczas jednego ze swoich koncertów. Witając fanów w Toronto powiedziała: "Cześć Bostonie!", myląc te dwa miasta. Szybko zreflektowała się ze swojego błędu i z dystansem zażartowała z całej sytuacji, przepraszając rozbawionych fanów.

Incydent ten stał się swego rodzaju viralem w mediach społecznościowych. Nie zepsuł on jednak nastroju - Madonna kontynuowała świetny występ, a publiczność doceniła jej dystans i poczucie humoru. Artykuł przybliża kulisy trwającej aktualnie trasy koncertowej "Celebration Tour", z okazji 40-lecia kariery wokalistki.

Przedstawiono w nim także dalszy harmonogram występów gwiazdy w ramach tournée, które potrwa do kwietnia 2023 r. Następne koncerty odbędą się m.in. Detroit, Montrealu, Nowym Jorku, a także w Europie. Bilety na wszystkie show wyprzedane są od miesięcy, co pokazuje niegasnącą popularność Madonny.

Podsumowując, artykuł w humorystyczny i przystępny sposób opisuje wpadkę wokalistki, nie zapominając jednak o jej kunszcie i charyzmie. Ukazuje Madonnę jako prawdziwą profesjonalistkę, która nawet z takiej sytuacji potrafi zrobić żart, bawiąc i zaskakując swoich oddanych fanów.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
  2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Biografia Mozarta: życie, dzieła, ciekawostki
  5. Niebywała okazja nabycia legendarnego naszyjnika Elvisa Presleya na aukcji
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły