News

Kasabian zapowiada mocne hity na Happenings - Kliknij dla szczegółów

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska07.12.20236 min.
Kasabian zapowiada mocne hity na Happenings - Kliknij dla szczegółów

Kasabian zapowiada mocne hity na nowej płycie Happenings, która ukaże się latem przyszłego roku. Zespół jest przekonany, że fani pokochają nowe brzmienia i utwory z albumu będą mocnymi hitami na koncertach. Członkowie grupy twierdzą, że nowe kawałki są chwytliwe i od razu wciągające. Dodają, że nowe hity z łatwością wejdą na setlistę obok starych klasyków.

Kluczowe wnioski:
 • Nowy album Kasabian ukaże się latem 2024 roku.
 • Zespół spodziewa się, że nowe utwory będą przebojami koncertowymi.
 • Członkowie grupy chwalą chwytliwość i wciągające brzmienie nowych piosenek.
 • Nowe hity mają szansę wejść do setlisty obok starych klasyków Kasabian.
 • Fani mają powody do ekscytacji - czekają ich mocne brzmienia na żywo.

Kasabian zapowiada nowe mocne hity

Brytyjski zespół rockowy Kasabian ogłosił, że ich nowy album "Happenings", który ukaże się latem 2024 roku, zawierać będzie kilka mocnych, chwytliwych hitów. Członkowie formacji twierdzą, że fani od razu pokochają nowe brzmienia i z niecierpliwością będą czekać, by usłyszeć je na żywo.

Lider grupy, Serge Pizzorno powiedział w wywiadzie dla NME, że na płycie znajdzie się siedem lub osiem utworów, które z łatwością mogłyby trafić na setlistę koncertową. Dodał, że będą to prawdziwe "hity", które dorównają poziomem starym przebojom Kasabian.

Nowe brzmienia elektryzują fanów

Gitarzysta Chris Edwards stwierdził, że nowe piosenki są chwytliwe i od razu "wciągają" słuchacza. Nie trzeba żyć z nimi kilka miesięcy, by je polubić. Dodał, że fani Kasabian szybko je pokochają i będą niecierpliwie czekać, by usłyszeć je na żywo podczas koncertów.

Nowy materiał studyjny grupy zapowiada się więc elektryzująco. Najwyraźniej zespół stworzył kilkanaście świetnych, chwytliwych hitów. O ich jakości świadczy fakt, że członkowie grupy już teraz typują je jako przyszłe przeboje koncertowe. Fani mają więc powody do ekscytacji!

Nowy album wywróci dotychczasową setlistę

Kasabian są znani z takich hitów jak "Empire", "Fire", czy "Club Foot". Te piosenki od lat goszczą w setliście ich koncertów, będąc ulubionymi numerami fanów. Jednak jak zapowiadają członkowie zespołu, kilka nowych hitów z nadchodzącej płyty na tyle mocno przypadnie fanom do gustu, że wyrugują ze setlisty stare, dobrze znane kawałki.

Lider grupy Serge Pizzorno powiedział, że będą musieli "wymyślić na nowo" listę granej na koncertach. Dodał, że nowe hity będą musiały dorównać poziomem starym przebojom, by zasłużyć na miejsce obok klasyków. Z kolei Chris Edwards stwierdził, że to właśnie "nowe mocne brzmienia" wyrugują ze setlisty kilka starych hitów.

Fani Kasabian mają więc szansę usłyszeć na żywo zupełnie nowy zestaw hitów, wzbogacony o świeże, chwytliwe brzmienia z najnowszej płyty.

Ogromny koncert w Leicester

Kasabian zagrają 6 lipca 2024 roku wielki koncert powrotny do rodzinnego miasta - Leicester. Będzie to wydarzenie "Summer Solstice II" w Victoria Park, na którym fani po raz pierwszy będą mogli usłyszeć na żywo nowy materiał z albumu "Happenings".

Dla grupy będzie to pierwszy występ przed rodzimą publicznością od czasu odejścia w 2020 roku kontrowersyjnego wokalisty Toma Meighana. Kasabian kontynuują jednak karierę w czteroosobowym składzie z liderem Serge Pizzorno jako głównym wokalistą i autorem tekstów.

Czytaj więcej: Sean Diddy Combs załatwia sprawę sądową z Cassie - Najnowsze wieści ze świata gwiazd

Kasabian bez Toma Meighana brzmi świeżo

Odejście charyzmatycznego, acz problematycznego frontmana Toma Meighana nie zaszkodziło Kasabian. Wręcz przeciwnie, jak przyznał Serge Pizzorno, objęcie przez niego roli głównego wokalisty i lidera pozwoliło na świeże, kreatywne podejście do tworzenia nowej muzyki.

Jak stwierdził, jest mu łatwiej wizualizować show na żywo, kiedy to on sam wykonuje autorskie teksty. Ma większą swobodę kreatywną i artystyczną wizję całości. Dlatego nowy album Kasabian brzmi świeżo i wnosi zupełnie nową jakość do ich twórczości.

2020 Odejście Toma Meighana z zespołu
2022 Album "The Alchemist's Euphoria" z Serge Pizzorno jako wokalistą
2024 Premiera nowego albumu "Happenings" i wielki koncert w Leicester

Nowy wokalista dodaje energii na scenie

Kasabian zapowiada mocne hity na Happenings - Kliknij dla szczegółów

Serge Pizzorno jako lider i główny wokalista Kasabian wnosi nową energię i kreatywność na scenę. Jak sam przyznał, od zawsze podchodził do muzyki w bardzo autorski, osobisty sposób. Teraz, wykonując własne teksty, może w pełni vyrazić ich przekaz poprzez charyzmatyczne show.

Dzięki temu koncerty Kasabian nabrały zupełnie nowego wymiaru. Fani dostrzegają większe zaangażowanie i emocjonalny ładunek w występach Serge'a jako frontmana. Nowy album zapowiada się równie ekscytująco i z pewnością przyniesie wiele świetnych momentów na koncertach w nadchodzącym roku.

 • Odejście Meighana ożywiło zespół
 • Pizzorno wnosi więcej energii i kreatywności
 • Fani dostrzegają jego zaangażowanie na scenie
 • Nowy album przyniesie świetne momenty koncertowe

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem najnowsze zapowiedzi dotyczące zespołu Kasabian i ich przyszłorocznej płyty "Happenings". Opierając się na wywiadach z członkami grupy, przedstawiłem kluczowe informacje na temat tego wyczekiwanego albumu oraz planów koncertowych formacji.

Przede wszystkim Kasabian zaprezentują fanom kilka nowych, mocnych hitów, które mają szansę stać się przyszłymi przebojami granymi na koncertach. Sami muzycy chwalą chwytliwość i atrakcyjność tych nowych piosenek. Fani mają więc powody do ekscytacji!

Ponadto, jak donoszę, nowe hity na tyle spodobają się słuchaczom, że wyrugują ze standardowego zestawu koncertowego kilka starych przebojów zespołu. Lista granej na występach ulegnie zmianie. Omówione zostały również kulisy koncertu Kasabian w Leicester, ich rodzinnym mieście.

W artykule poruszam także wątek odejścia kontrowersyjnego wokalisty Toma Meighana i wpływu, jaki miało to na zespół i jego lidera Serge'a Pizzorno. Jak pokazuję, zmiana na pozycji frontmana wniosła nową energię do muzyki i występów Kasabian.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Imieniny Wiktora: tradycje i zwyczaje obchodzenia imienin
 2. Szalony tekst Aerosmith: poznaj jego znaczenie i siłę
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Bas gitara elektryczna - Najwiępszy wybór modeli
 5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły