News

Jessie James Decker powitała czwarte dziecko

Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk19.02.20246 min.
Jessie James Decker powitała czwarte dziecko

Jessie James Decker powitała czwarte dziecko ze swoim mężem, byłym zawodnikiem futbolu amerykańskiego Erikiem Deckerem. Para doczekała się syna, któremu nadali imię Denver. Noworodek przyszedł na świat 9 lutego 2024 roku. Dla 35-letniej piosenkarki country i jej męża to już czwarte dziecko. Mają także 9-letnią córkę Vivianne oraz 8-letniego Erica i 5-letniego Forresta. Ciąża była dla Jessie niespodzianką, ale para jest szczęśliwa i podekscytowana powiększeniem rodziny.

Jessie James Decker powitała czwarte dziecko

Popularna piosenkarka country Jessie James Decker właśnie powitała na świecie swoje czwarte dziecko. 9 lutego 2024 roku na świat przyszedł synek o imieniu Denver Calloway Decker. Jessie i jej mąż, były zawodnik futbolu amerykańskiego Eric Decker, są już rodzicami 9-letniej Vivianne Rose Decker, 8-letniego Erica Thomasa Deckera II oraz 5-letniego Forresta Bradleya Deckera.

Jessie opublikowała radosną nowinę na swoim Instagramie, dzieląc się z fanami zdjęciem noworodka leżącego na jej piersi w szpitalnym łóżku. 35-letnia gwiazda była wyraźnie szczęśliwa z powodu przyjścia na świat ich czwartego dziecka. Ciąża była dla niej całkowitym zaskoczeniem.

Niespodziewana ciąża Jessie James Decker

W sierpniu 2023 roku Jessie ogłosiła, że jest w ciąży, publikując na Instagramie wideo, na którym prezentuje swój rosnący brzuch. Później wyjawiła fanom w sesji pytań i odpowiedzi, że ciąża była dla niej ogromnym zaskoczeniem.

- Czułam, że nasza rodzina jest już kompletna i nagle Bóg postanowił inaczej. To był szok, ale jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani - wyznała wokalistka.

W listopadzie podczas występu w programie Today Show Jessie potwierdziła, że spodziewa się syna.

Denver dołącza do rodzeństwa

9 lutego 2024 roku na świat przyszedł Denver Calloway Decker - trzeci syn Jessie i Erica. Denver ważył 8,7 funta (około 4 kg) w chwili urodzenia. Dołączył do starszego rodzeństwa - 9-letniej Vivianne, 8-letniego Erica oraz 5-letniego Forresta.

- Nasz piękny chłopiec jest już z nami. Denver Calloway Decker, 8,7 funta, 2/9/2024 - napisała dumna mama na Instagramie.

Rodzina Jessie i Erica jest teraz 5-osobowa. Gwiazda muzyki country nie ukrywała, że czwarte dziecko było dla niej zaskoczeniem, ale w konsekwencji bardzo pozytywnym. Podobnie jak miliony jej fanów na całym świecie, jest podekscytowana przyjściem na świat małego Denvera i obserwowaniem, jak będzie rósł razem ze swoim rodzeństwem.

Czwarty potomek gwiazdy muzyki country Jessie James

Urodzony 9 lutego 2024 roku Denver Calloway Decker dołączył do grona dzieci jednej z najpopularniejszych gwiazd muzyki country. Jego mama, Jessie James Decker, jest bardzo dobrze znaną i lubianą piosenkarką country, autorką tekstów i projektantką mody.

 • starsza córka Vivianne Rose (ur. 2014)
 • starszy syn Eric Thomas II (ur. 2016)
 • młodszy syn Forrest Bradley (ur. 2019)
 • najmłodszy syn Denver Calloway (ur. 2024)

Jessie wychowuje dzieci razem ze swoim mężem Erikiem Deckerem, byłym zawodowym zawodnikiem futbolu amerykańskiego. Para wzięła ślub w 2013 roku. Ciąża z Denverem była dla Jessie całkowitym zaskoczeniem, ale jest bardzo szczęśliwa, że ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka.

Czytaj więcej: Noah kahan utrzymuje się miesiąc na pozycji numer 1 ze swoim singlem stick season i zdobywa najwyższe miejsce z nowym utworem homesick z samem fenderem

Trzeci syn piosenkarki country oraz byłego zawodnika NFL

Denver Calloway Decker to trzeci syn utalentowanej piosenkarki country Jessie James Decker oraz byłego zawodowego zawodnika futbolu amerykańskiego, Erica Deckera. 9 lutego 2024 przyszedł na świat, ważąc 8,7 funta (około 4 kg).

Dla swoich sławnych rodziców Denver jest już czwartym dzieckiem. Mają córkę Vivianne (9 lat), syna Erica (8 lat) i syna Forresta (5 lat). Jessie i Eric poznali się na wakacjach, a w 2013 roku wzięli ślub. Od tamtej pory tworzą zgodną i kochającą się rodzinę.

Nasz piękny chłopiec jest już z nami. Denver Calloway Decker, 8,7 funta, 2/9/2024 - ogłosiła szczęśliwa mama tuż po narodzinach synka.

Choć ciąża była niespodziewana, Jessie nie ukrywała swojego entuzjazmu i ekscytacji z powodu przyjścia na świat kolejnego dziecka. Podobnie jak fani gwiazdy z całego świata, z niecierpliwością będzie obserwować, jak Denver będzie rósł razem ze swoim rodzeństwem.

Nowy synek Jessie James Decker o imieniu Denver

Jessie James Decker powitała czwarte dziecko

9 lutego 2024 roku Jessie James Decker, popularna piosenkarka country, powitała na świecie swoje czwarte dziecko - Denvera Callowaya Deckera. Chłopiec przyszedł na świat w szpitalu, ważąc 8,7 funta (około 4 kg). Denver dołączył do swojego starszego rodzeństwa - 9-letniej Vivianne, 8-letniego Erica oraz 5-letniego Forresta.

Jessie i jej mąż, były zawodnik futbolu amerykańskiego Eric Decker, doczekali się już czwórki dzieci. Ciąża z Denverem była całkowitym zaskoczeniem dla pary, która myślała, że ich rodzina jest już kompletna. Jednak oboje z radością przyjęli nowego członka rodziny.

Imię: Denver Calloway Decker
Data urodzenia: 9 lutego 2024
Waga: 8,7 funta (około 4 kg)

Zarówno fani Jessie James Decker, jak i jej najbliżsi z niecierpliwością będą obserwować pierwsze miesiące i lata małego Denvera. Z pewnością wniesie on wiele radości, miłości i zabawy do domu już 5-osobowej rodziny!

Kolejne dziecko Jessie James Decker i jej męża

9 lutego 2024 roku na świat przyszedł Denver Calloway Decker - kolejne dziecko gwiazdy muzyki country Jessie James Decker oraz jej męża, byłego zawodnika futbolu amerykańskiego Erica Deckera.

Ich czwórka dzieci to:

 • córka Vivianne Rose (ur. 2014),
 • syn Eric Thomas II (ur. 2016),
 • syn Forrest Bradley (ur. 2019),
 • syn Denver Calloway (ur. 2024).

Jessie i Eric pobrali się w 2013 roku i od tamtej pory tworzą szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Choć ciąża z Denverem była zupełnym zaskoczeniem, przyjęli nowy nabytek z radością i ekscytacją.

- Nasz piękny chłopiec już jest z nami. Denver Calloway Decker, 8,7 funta, 2/9/2024 - napisała uradowana mama tuż po porodzie.

Zarówno bliscy Jessie i Erica, jak i miliony fanów gwiazdy na całym świecie z utęsknieniem obserwować będą pierwsze miesiące i lata Denvera. Na pewno wspaniale odnajdzie się w gronie kochającego rodzeństwa!

Podsumowanie

Popularna piosenkarka country Jessie James Decker powitała 9 lutego 2024 roku na świecie swoje czwarte dziecko. Razem z mężem, byłym zawodnikiem futbolu amerykańskiego Erikiem Deckerem doczekali się syna, któremu nadali imię Denver. Denver dołączył do rodzeństwa: 9-letniej Vivianne, 8-letniego Erica oraz 5-letniego Forresta. Ciąża była dużym zaskoczeniem dla pary, która myślała, że ich rodzina jest już kompletna z trójką dzieci.

Artykuł opisuje reakcję Jessie James Decker i jej męża na czwartą ciążę celebrytki, a także przedstawia nowego członka ich rodziny - Denvera Callowaya Deckera. Przybliża również starsze rodzeństwo chłopca: Vivianne Rose, Erica Thomasa II i Forresta Bradleya. Para celebrytów z radością powitała nowy nabytek.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.50 Liczba głosów: 2

5 Podobnych Artykułów:

 1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
 2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Biografia Mozarta: życie, dzieła, ciekawostki
 5. Niebywała okazja nabycia legendarnego naszyjnika Elvisa Presleya na aukcji
Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk

Pasjonat gitar i instrumentów strunowych. Na blogu dzielę się wiedzą o grze i wyborze sprzętu. Muzyka to moja droga życiowa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły