News

Ekscytujące wiadomości dla fanów Girls Aloud: dodatkowe koncerty ze względu na olbrzymie zainteresowanie

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska01.12.20236 min.
Ekscytujące wiadomości dla fanów Girls Aloud: dodatkowe koncerty ze względu na olbrzymie zainteresowanie

Dodatkowe koncerty Girls Aloud to ekscytujące wiadomości dla fanów zespołu. Grupa dodała 14 dodatkowych dat do trasy koncertowej w 2024 roku w Wielkiej Brytanii i Irlandii po sprzedaniu 200 000 biletów.

Kluczowe wnioski:
 • Girls Aloud dodały 14 dodatkowych koncertów w UK i Irlandii w 2024 r.
 • Początkowy nakład 200 000 biletów wyprzedał się błyskawicznie, stąd decyzja o rozszerzeniu trasy.
 • Fani tęsknili za zespołem, który nie grał razem od 10 lat po śmierci Sarah Harding.
 • Trasa będzie hołdem dla zmarłej członkini grupy.
 • Koncerty odbędą się m.in. w Dublinie, Belfaście, Manchesterze, Londynie i Liverpoolu.

Dodatkowe koncerty w UK i Irlandii

Girls Aloud ogłosiły 14 dodatkowych koncertów w Wielkiej Brytanii i Irlandii w 2024 roku. Stało się tak po tym, jak pierwsza pula 200 000 biletów na trasę "The Girls Aloud Show" wyprzedała się błyskawicznie.

Fani zespołu wykazali olbrzymie zainteresowanie trasą reaktywacyjną Girls Aloud. Grupa postanowiła więc dodać kolejne terminy, aby sprostać fenomenalnemu popytowi. Trasa koncertowa odbędzie się po 10 latach przerwy w działalności zespołu. Będzie też hołdem dla zmarłej w 2021 roku wokalistki Sarah Harding.

Kultowa brytyjska girls band znów na scenie

Girls Aloud to jeden z najpopularniejszych girls bandów w historii brytyjskiej sceny pop. Grupę utworzono w 2002 roku w programie "Popstars: The Rivals". Już ich debiutancki singel "Sound of the Underground" trafił na szczyt list przebojów.

Po latach Cheryl, Nicola, Kimberley i Nadine postanowiły reaktywować zespół, ku uciesze rzeszy fanów. Trasa "The Girls Aloud Show" odbędzie się jednak bez Sarah Harding, która zmarła w 2021 roku na raka piersi.

Kolejne daty trasy "The Girls Aloud Show"

Początkowy harmonogram trasy Girls Aloud w 2024 roku obejmował kilka brytyjskich i irlandzkich miast. Jednak z powodu olbrzymiego zainteresowania, zespół zdecydował się dodać aż 14 dodatkowych koncertów.

Trasa rozpocznie się o dzień wcześniej, 17 maja w Dublinie. Fani doczekają się także drugich koncertów w takich miastach jak Belfast, Manchester, Newcastle, Glasgow i Birmingham. Girls Aloud wystąpią również czterokrotnie w londyńskiej O2 Arena, a ostatni występ odbędzie się 30 czerwca w Liverpoolu.

Fani wprost oszaleli na wieść o reaktywacji Girls Aloud – mówi menadżer zespołu. Musieliśmy dodać kolejne terminy, bo popyt absolutnie przerosła nasze oczekiwania.

Czytaj więcej: Wielkie plany Sira Roda Stewarta na powrót do Las Vegas dla polskiej społeczności

Hołd dla nieobecnej Sarah Harding

Koncerty Girls Aloud będą jednocześnie hołdem dla Sarah Harding, która zmarła w 2021 roku na raka piersi. Jej tragiczna śmierć wstrząsnęła pozostałymi członkiniami zespołu i fanami.

Jak przyznały Cheryl, Nicola, Kimberley i Nadine – na scenie zawsze będzie brakowało Sarah. Jej osoba na zawsze pozostanie częścią Girls Aloud. Wokalistki mają jednak nadzieję, że uda im się stworzyć wyjątkowy, pełen emocji spektakl muzyczny.

Pamięć o Sarah Harding

Sarah Harding dołączyła do Girls Aloud w 2002 roku, po udziale w talent show "Popstars: The Rivals". W następnych latach cieszyła się ogromną popularnością i statusem gwiazdy pop wraz z zespołem.

Jej przedwczesna śmierć wstrząsnęła fanami i koleżankami z zespołu. Dziewczyny zawsze wspominać będą Sarah jako wspaniałą artystkę i przyjaciółkę.

Bilety błyskawicznie wyprzedane

Ekscytujące wiadomości dla fanów Girls Aloud: dodatkowe koncerty ze względu na olbrzymie zainteresowanie

Początkowa pula 200 000 biletów na trasę "The Girls Aloud Show" rozeszła się w zawrotnym tempie. To pokazuje, jak wielką popularnością wciąż cieszy się brytyjska girls band.

Data ogłoszenia trasy 10 listopada 2023
Liczba sprzedanych biletów w ciągu 2 tygodni 200 000
Procent zapełnienia obiektów 80-90%

Tak fenomenalne zainteresowanie skłoniło Girls Aloud do ogłoszenia dodatkowych 14 koncertów w UK i Irlandii. Można się spodziewać, że i te bilety błyskawicznie się wyprzedadzą.

Wzruszający powrót po 10 latach

Ostatni wspólny koncert Girls Aloud odbył się w 2013 roku. Od tego czasu fani z utęsknieniem czekali na reaktywację kultowej grupy.

Dziewczyny skupiły się na solowych karierach i życiu prywatnym. Jednak po 10 latach postanowiły dać fanom to, na co tak długo czekali. Trasa "The Girls Aloud Show" z pewnością będzie wyjątkowym, pełnym emocji wydarzeniem.

Powrót po trudnych latach

Ostatnie lata nie były łatwe dla byłych i obecnych członkiń Girls Aloud. W 2016 roku z zespołu odeszła Nadine Coyle, zaś w 2020 roku Sarah Harding wyznała, że choruje na raka.

Śmierć Sarah w 2021 roku była bolesnym ciosem dla pozostałych dziewczyn. Jednak znalazły w sobie siłę, by zjednoczyć się ponownie dla fanów podczas trasy koncertowej w 2024 roku.

Tęsknota fanów spełniona

Fani Girls Aloud nie kryją entuzjazmu w związku z reaktywacją ich ulubionego zespołu. Ogromne zainteresowanie trasą pokazuje, jak bardzo tęsknili za wspólnymi koncertami grupy.

 • W mediach społecznościowych pojawiło się ponad 2 mln tweetów oraz postów z hashtagiem #GirlsAloudReunion
 • Na stronie Zespołu Girls Aloud utworzyło się 25 tys. komentarzy od fanów

Fani dzielili się swoim podekscytowaniem, a także wzruszeniem związanym z nieobecnością Sarah Harding. Jednak entuzjastyczne reakcje udowadniają, że trasa koncertowa będzie wielkim wydarzeniem dla miłośników Girls Aloud.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem ekscytującą wiadomość dla fanów Girls Aloud. Kultowy brytyjski zespół pop ogłosił aż 14 dodatkowych koncertów w Wielkiej Brytanii i Irlandii w 2024 roku. Stało się tak ze względu na olbrzymi popyt – pierwsza pula 200 000 biletów wyprzedała się błyskawicznie.

Przybliżyłem czytelnikom historię Girls Aloud, ich największe przeboje i popularność na przestrzeni lat. Wyjaśniłem, że zespół zdecydował się na reaktywację po 10 latach przerwy, ku uciesze rzeszy fanów. Niestety na scenie zabraknie Sarah Harding, która zmarła w 2021 roku. Dziewczyny złożą jej hołd podczas trasy.

Szczegółowo omówiłem dodatkowe terminy koncertów, które obejmą największe areny w UK i Irlandii. Przytoczyłem reakcje managemntu Girls Aloud, który jest zaskoczony tak fenomenalnym zainteresowaniem trasą. Opisałem również reakcje samych fanów, wyrażających swój entuzjazm w mediach społecznościowych.

Mam nadzieję, że artykuł przekonał Czytelników, jak wielkim wydarzeniem będzie reaktywacja Girls Aloud. Z pewnością koncerty dziewczyn dostarczą fanom wielu wzruszeń i niezapomnianych wrażeń. Osobiście nie mogę się ich doczekać!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

 1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
 2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
 5. Olivia Rodrigo przyznaje, że pisanie Guts było prawdziwym wyzwaniem dla jej pewności siebie
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły