News

Ed Sheeran prezentuje swój pierwszy klip muzyczny stworzony przez fanów

Autor Halina Sikora
Halina Sikora22 listopada 20236 min
Ed Sheeran prezentuje swój pierwszy klip muzyczny stworzony przez fanów

Popularny brytyjski wokalista Ed Sheeran zaprezentował swój pierwszy teledysk stworzony w całości przez fanów. Klip do piosenki "Celestial" powstał w ramach konkursu, w którym fani mogli nadesłać własne projekty graficzne i animacje. Zwycięski teledysk łączy w sobie kreatywność i pasję fanów Ed Sheerana.

Kluczowe wnioski:
  • Teledysk został wykonany w całości przez fanów wokalisty w ramach konkursu.
  • Fani przesłali własne grafiki i animacje, z których powstał teledysk.
  • Klip pokazuje kreatywność i oddanie fanów Ed Sheerana.
  • Jest to pierwszy teledysk artysty wykonany w ten sposób.
  • "Celestial" pochodzi z najnowszej płyty "=" Sheerana.

Fan-made klip muzyczny Eda Sheerana wyreżyserowany przez Beatriz Santamaria Pinha z Brazylii

Ed Sheeran zaprezentował swój pierwszy fanowski teledysk do utworu "That's On Me". Zwycięski klip został wyreżyserowany przez Beatriz Santamaria Pinha z Brazylii, która pokonała tysiące innych fanów biorących udział w konkursie.

Teledysk opowiada historię Algera Steele, niezainspirowanego i znudzonego motocyklisty. Alger widzi reklamę z udziałem samego Eda Sheerana, która zachęca go do znalezienia nowego hobby. Próbuje on wielu aktywności, takich jak pieczenie, warzenie piwa, robienie biżuterii czy nawet układanie kwiatów. Jednak dopiero, gdy zdecydował się napisać książkę zatytułowaną "Przygody Algera, motocyklisty", odnalazł szczęście.

Klip łączy w sobie zabawne i wzruszające elementy, pokazując kreatywność i oddanie fanów Eda Sheerana. Jest to pierwszy z 14 fanowskich teledysków stworzonych do piosenek z najnowszego albumu artysty "Autumn Variations".

Wybrani fani z 14 różnych krajów jako reżyserzy teledysków

Ed Sheeran osobiście wybrał 14 fanów reprezentujących różne kraje, którzy mieli stworzyć teledyski. Fani pochodzą z takich państw jak Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Australia, Holandia, Brazylia, Niemcy, Stany Zjednoczone, Francja, Japonia, Indie, Meksyk, Tajwan i Nowa Zelandia.

Artysta chciał w ten sposób pokazać kreatywność i pasję fanów z całego świata. Każdy z wybranych reżyserów miał za zadanie stworzyć własny, oryginalny teledysk do jednej z piosenek z albumu "Autumn Variations". Beatriz jako pierwsza zaprezentowała efekt swojej pracy.

Opis fabuły pierwszego fanowskiego teledysku "That's On Me"

Bohaterem teledysku Beatriz jest Alger Steele, znudzony życiem motocyklista. Pewnego dnia Alger widzi w telewizji reklamę z udziałem samego Eda Sheerana, która zachęca go do znalezienia nowego hobby i odzyskania radości życia.

Alger próbuje swoich sił w wielu aktywnościach - pieczeniu, warzeniu piwa, robieniu biżuterii czy układaniu kwiatów. Jednak żadna z tych czynności nie sprawia mu prawdziwej satysfakcji. W końcu motocyklista decyduje się napisać książkę o swoich przygodach. To właśnie twórczość literacka okazuje się być tym, co pozwala Algerowi na nowo poczuć pasję i sens życia.

Klip łączy w sobie zabawne sceny z poszukiwań nowego hobby przez motocyklistę z wzruszającym zakończeniem, gdy ten odnajduje swoje powołanie. Jest świetnym połączeniem humoru i emocji.

Czytaj więcej: Travis Kelce ujawnia, jak rozpoczęła się jego romantyczna relacja z Taylor Swift

Ed Sheeran ogłasza premierę 14 fanowskich teledysków

Sam Ed Sheeran ogłosił na Instagramie wydanie 14 fanowskich teledysków do utworów z jego najnowszego albumu "Autumn Variations". Jak wyjaśnił, chciał w ten sposób dać szansę fanom na całym świecie i pokazać ich kreatywność.

"Miesiąc temu zamieściłem filmik, w którym mówiłem o teledyskach do 'Autumn Variations'. Chciałem, żeby zostały stworzone przez fanów i pochodziły z całego świata."

Dziś swoją premierę miał pierwszy z fanowskich teledysków do utworu "That's On Me" w reżyserii Brazylijki Beatriz Santamaria Pinha. Kolejne klipy będą sukcesywnie publikowane na YouTube w nadchodzących tygodniach.

Ed Sheeran zachwycony pracami fanów z całego świata

Ed Sheeran prezentuje swój pierwszy klip muzyczny stworzony przez fanów

Ed Sheeran jest oczarowany kreatywnością i pasją, z jaką fani podchodzą do realizacji teledysków. Artysta docenia wysiłek włożony w stworzenie filmów i jest pod wrażeniem efektów pracy fanów z 14 różnych krajów.

Jak stwierdził:

"Mam nadzieję, że wam się spodobają. Pochodzą one z 14 różnych krajów i są niesamowite."

Ed z pewnością docenia starania fanów, którzy z takim oddaniem podchodzą do tworzenia teledysków. Artysta wierzy, że ich kreatywność i pasja będzie inspiracją dla innych osób na całym świecie.

Premiera 13 pozostałych fanowskich teledysków Eda Sheerana

Teledysk Brazylijki Beatriz Santamaria Pinha był tylko pierwszym z 14 klipów wybranych w konkursie dla fanów Eda Sheerana. W nadchodzących tygodniach na kanale YouTube artysty będą publikowane kolejne fanowskie produkcje.

Pozostałe 13 teledysków zostało wyreżyserowanych przez fanów z: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Australii, Holandii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Francji, Japonii, Indii, Meksyku, Tajwanu i Nowej Zelandii. Z pewnością będzie to interesująca podróż po kreatywności fanów Eda Sheerana z całego świata.

Kraj Reżyser
Brazylia Beatriz Santamaria Pinha
13 pozostałych krajów Fani wybrani w konkursie

Podsumowanie

Ed Sheeran po raz kolejny pokazuje, jak ważni są dla niego fani. Tym razem artysta zorganizował wyjątkowy konkurs, w którym fani mogli zostać reżyserami teledysków do jego najnowszego albumu. Zwycięzcy reprezentują 14 różnych krajów, a ich kreatywność i pasja naprawdę robią wrażenie.

Pierwszy fanowski klip do utworu "That's On Me" w reżyserii Beatriz z Brazylii już ujrzał światło dzienne. Przedstawia on wzruszającą i zabawną historię Algera, motocyklisty poszukującego swojego powołania. Teledysk pokazuje, z jakim oddaniem i pomysłowością fani podchodzą do projektu.

W nadchodzących tygodniach zostaną opublikowane kolejne fanowskie produkcje z 13 krajów. Będzie to z pewnością fascynująca podróż po kreatywności fanów Eda Sheerana z całego świata. Sam artysta jest pod ogromnym wrażeniem efektów pracy swoich wiernych słuchaczy.

Konkurs na fanowskie teledyski to świetny przykład zaangażowania Eda Sheerana i budowania wyjątkowych relacji z fanami. Artysta docenia ich pasję, a oni z kolei z ogromnym entuzjazmem podchodzą do tworzenia filmów do jego utworów. To z pewnością początek niesamowitej artystycznej podróży.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.50 Liczba głosów: 2

5 Podobnych Artykułów:

  1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
  2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Muzyczny wstęp do opery - Co musisz wiedzieć
  5. Potwierdzone: Charli XCX powiedziała tak! Zobaczcie najnowsze szczegóły zaręczyn!
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły