News

David Guetta publikuje remix viralowego hitu Perfect (Exceeder) Princess Superstar z lat 00.

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska9 lutego 20246 min
David Guetta publikuje remix viralowego hitu Perfect (Exceeder) Princess Superstar z lat 00.

Remiks kultowego utworu Perfect (Exceeder) z 2006 roku autorstwa Princess Superstar, wydany przez słynnego francuskiego DJ-a Davida Guettę, przypomina o niezwykłej popularności tego hitu sprzed lat. Piosenka ponownie trafiła na listy przebojów dzięki nagraniom w serwisie TikTok, gdzie doczekała się milionów odsłon. Artyści nie kryją zaszczytu, że mogą podjąć współpracę z Guettą i stworzyć nową odsłonę kultowego już utworu. Remiks ma szansę trafić do nowego pokolenia fanów muzyki tanecznej.

Pierwotna wersja hitu Perfect (Exceeder) z 2006 roku

W 2006 roku ukazał się przebój Perfect (Exceeder) autorstwa amerykańskiej raperki Princess Superstar we współpracy z holenderskim producentem Masonem. Był to mashup utworu Princess Superstar "Perfect" z 2005 roku oraz instrumentalnego kawałka Masona "Exceeder" z 2006 roku. Połączenie tych dwóch kompozycji okazało się strzałem w dziesiątkę i zapewniło piosence ogromną popularność na całym świecie.

Pierwotna wersja Perfect (Exceeder) podbiła listy przebojów, docierając do 3. miejsca w Wielkiej Brytanii i Top 10 w USA. Stała się prawdziwym hitem klubowym i radiowym, a teledysk do utworu zyskał dziesiątki milionów wyświetleń. Kawałek na trwałe zapisał się w historii muzyki dance lat 2000.

Kultowy singiel tańczących klubowiczów

Od momentu premiery Perfect (Exceeder) był nieodłącznym elementem imprez klubowych, dyskotek i parkietów na całym świecie. Jego energetyczny bit, chwytliwy refren i charyzmatyczny wokal Princess Superstar sprawiały, że całe tłumy szalały na parkiecie. Nawet po latach od wydania, singiel wciąż elektryzował klubowiczów.

Status kultowego hitu dla miłośników muzyki tanecznej utrzymywał się przez kolejne lata. Perfect (Exceeder) wciąż pojawiał się na imprezowych playlistach, nie pozwalając o sobie zapomnieć. Choć od premiery minęło już prawie 20 lat, wciąż rozpala parkiety na całym świecie.

Remiks Davida Guetty po latach przerwy

Po blisko 20 latach od wydania oryginalnej wersji, Perfect (Exceeder) doczekał się remiksu wykonanego przez francuską gwiazdę muzyki elektronicznej - Davida Guettę. Światowej sławy DJ postanowił odświeżyć kultowy hit i dodać do niego nowoczesne brzmienie.

Guetta w profesjonalny sposób zmodernizował produkcję, nie zatracając przy tym oryginalnego klimatu utworu. Jego remiks zyskał entuzjastyczne przyjęcie ze strony Princess Superstar i Masona, którzy docenili wysiłek włożony w odświeżenie ich ponadczasowego przeboju.

Współpraca tych trzech uznanych artystów muzyki tanecznej zaowocowała nową odsłoną legendarnej już kompozycji Perfect (Exceeder). Tym razem przebój trafił do młodszego pokolenia fanów dzięki popularności w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej: Cher wraca do pracy nad autobiografią po wcześniejszym wycofaniu się

Kultowy utwór ponownie na listach przebojów

Remiks Davida Guetty sprawił, że Perfect (Exceeder) ponownie trafił na światowe listy przebojów, bijąc nowe rekordy popularności. Tym razem kluczową rolę odegrał serwis TikTok, w którym użytkownicy masowo umieszczali nagrania z tą piosenką.

Na TikToku powstało ponad 50 milionów filmów wykorzystujących sample z utworu Perfect (Exceeder). Spowodowało to gwałtowny wzrost popularności piosenki w serwisach streamingowych, takich jak Spotify. Singiel ponownie wskoczył na listy przebojów w wielu krajach, zdobywając nowych fanów.

Niespodziewany renesans tego ponadczasowego hitu pokazuje, że dobra muzyka taneczna nigdy się nie starzeje. Kultowy już utwór Perfect (Exceeder) po latach znów podbił listy i serca słuchaczy.

Siła mediów społecznościowych

Popularność remiksu Perfect (Exceeder) na TikToku udowodniła ogromną siłę mediów społecznościowych w promowaniu starych przebojów. Dzięki viralom w internecie evergreeny z poprzednich dekad mogą ponownie trafić na szczyty list i zdobyć rzesze nowych fanów. TikTok stał się skutecznym narzędziem do odkrywania klasycznych hitów przez młodsze pokolenia.

Artyści zaszczyceni współpracą z Guettą

David Guetta publikuje remix viralowego hitu Perfect (Exceeder) Princess Superstar z lat 00.

Zarówno Princess Superstar, jak i Mason wyrazili ogromny zachwyt faktem, że David Guetta zdecydował się na remix ich wspólnego hitu Perfect (Exceeder). Oboje uważają za zaszczyt możliwość współpracy z jednym z największych DJ-ów na świecie.

Nie spodziewaliśmy się, że nasz stary hit doczeka się kiedyś nowego życia. Jesteśmy zaszczyceni, że David Guetta postanowił wziąć nasz utwór i stworzyć do niego fantastyczny remiks. To dla nas powód do dumy, że tak uznany artysta docenił naszą twórczość.

Guetta z mistrzowskim kunsztem odświeżył ich kultowy już kawałek, dodając nowoczesne brzmienie, które trafiło do młodych słuchaczy. Artyści nie ukrywają, że remiks może przyciągnąć zupełnie nowe pokolenie fanów ich twórczości.

Utwór inspiruje nowe pokolenie fanów muzyki dance

Choć od premiery oryginalnej wersji Perfect (Exceeder) minęło już prawie 20 lat, utwór wciąż inspiruje kolej

Choć od premiery oryginalnej wersji Perfect (Exceeder) minęło już prawie 20 lat, utwór wciąż inspiruje kolejne pokolenia miłośników muzyki dance. Remiks Guetty pozwolił dotrzeć do młodych słuchaczy, którzy chętnie dzielą się nim w mediach społecznościowych.

Dzięki TikTokowi i streamingom piosenka zyskała drugą młodość. Trafia do nastolatków, którzy dopiero odkrywają taneczną muzykę klubową i chcą poznawać jej klasyki. Gorący rytm, chwytliwy refren i ciekawy bit wciąż potrafią porwać do zabawy.

O sukcesie remiksu świadczą miliony odsłon w sieci oraz miejsca na listach przebojów. Pokazuje to, że kultowy hit ma ogromny potencjał, aby zainspirować kolejne pokolenie do tańca. Dzięki nowoczesnej aranżacji Guetty klasyczny już utwór Perfect (Exceeder) zyskuje drugie życie wśród młodych słuchaczy.

Niewykluczone, że popularność tego ponadczasowego kawałka dopiero nabiera rozpędu. Być może już wkrótce zobaczymy sample z remiksu w kolejnych viralach i TikTokach. Muzyka dance ma to do siebie, że łączy pokolenia w tańcu i zabawie. A Perfect (Exceeder) idealnie wpisuje się w tę ideę.

Podsumowanie

Kultowy hit Perfect (Exceeder) z 2006 roku doczekał się niespodziewanego renesansu popularności po latach zapomnienia. Wszystko za sprawą remiksu wykonanego przez światowej sławy DJ-a Davida Guettę. Nowa aranżacja trafiła do młodego pokolenia dzięki TikTokowi. Utwór ponownie podbił listy przebojów i serca fanów muzyki dance. Artyści są zaszczyceni, że mogli współpracować z Guettą. Remiks pokazuje, że dobra muzyka klubowa nie starzeje się i wciąż ma potencjał, by rozpalać parkiety.

Nagły renesans tej kultowej piosenki udowadnia siłę mediów społecznościowych w odkrywaniu starych hitów. TikTok pozwolił dotrzeć do nowych słuchaczy, którzy chętnie dzielą się wiralowymi nagraniami z tym hitem. Być może popularność Perfect (Exceeder) wśród młodych dopiero nabiera rozpędu. Muzyka łączy pokolenia, a ten kawałek idealnie wpisuje się w tę ideę.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
  2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Biografia Mozarta: życie, dzieła, ciekawostki
  5. Niebywała okazja nabycia legendarnego naszyjnika Elvisa Presleya na aukcji
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły