News

Czym była przyczyną nerwów Adele podczas Las Vegas występu przed Lady Gaga?

Autor Halina Sikora
Halina Sikora07.12.20236 min.
Czym była przyczyną nerwów Adele podczas Las Vegas występu przed Lady Gaga?

Nerwowość Adele podczas występu w Las Vegas przed Lady Gagą wynikała z ogromnego szacunku, jaki żywiła artystka do ikony muzyki pop.

Kluczowe wnioski:
 • Adele bała się, że jej występ nie sprosta oczekiwaniom Lady Gagi.
 • Martwiła się o jakość swojego śpiewu i poczucie humoru na scenie.
 • Przeżywała koncert jako surrealistyczne doświadczenie z powodu obecności idolki.
 • Wzruszył ją także widok lekarza, który przyjął poród jej syna.
 • Po przerwie Adele wróci na scenę w styczniu 2024 roku.

Nerwowość Adele wynikała z obecności Lady Gagi

Adele przyznała, że czuła się "naprawdę, naprawdę zdenerwowana", wiedząc że Lady Gaga będzie w publiczności podczas jednego z jej występów w Las Vegas. Brytyjska piosenkarka nie lubi być informowana z wyprzedzeniem, jeśli jakaś celebrytka pojawi się na widowni jej rezydentury "Weekendy z Adele". Jednak Adele wiedziała, że autorka przeboju "Poker Face" będzie obecna i czuła niepokój przez cały występ.

Jak wyznała w wywiadzie dla magazynu "The Hollywood Reporter": "Była tam jedna osoba (celebrytka), przed którą sikałam ze strachu przez cały show. Gaga. Spędziłam z nią trochę czasu, ale szanuję ją bardzo mocno. Myślałam: 'Ten występ jest okropny. Beznadziejny. Śpiewam fatalnie. Nie jestem zabawna. Moja sukienka w tym tygodniu jest żałosna'. Oceniałam samą siebie. A ona taka nie jest. Ale sprawiła, że byłam naprawdę, naprawdę zdenerwowana."

Lady Gaga incognito na widowni

Adele dodała: "Nie jestem informowana, kto przyjdzie. Tylko wiedziałam, że przyjdzie Gaga. Przyszła w przebraniu. Cóż, nie do końca w przebraniu, po prostu nie była wystrojona."

Wśród celebrytów, którzy uczestniczyli w rezydenturze Adele znaleźli się m.in. Shania Twain, Kim Kardashian i Jennifer Lopez. W październiku Adele nie mogła powstrzymać emocji, gdy dostrzegła na widowni lekarza, który przyjął poród jej 11-letniego syna Angelo.

Przeżywała występ jako surrealistyczne doświadczenie

"To było najbardziej surrealistyczne doświadczenie w moim życiu" - wspominała. "Było tak emocjonalnie. Nie miałam pojęcia, że on tam jest. Jego córka siedziała obok niego, trzymała transparent z napisem. Więc kiedy krążyłam pomiędzy boksami, zobaczyłam tę dziewczynę i popatrzyłam na napis, pokiwałam głową. A potem zobaczyłam nazwisko jej ojca. Spojrzałam obok niej, a on tam był. O mój Boże, płakałam przez tydzień po tym".

Jak wyznała w tym samym wywiadzie, następnego dnia dostała numer telefonu lekarza i wysłała mu SMS-a.

Przerwa w rezydenturze

35-letnia obecnie Adele jest aktualnie na przerwie od swojej rezydentury. Ostatnia część potrwa od stycznia do czerwca 2024 roku.

Czytaj więcej: Paris Hilton zaskoczona surowymi komentarzami na temat swojego syna

Wzruszył ją widok lekarza, który odebrał poród

To było najbardziej surrealistyczne doświadczenie w moim życiu. Było tak emocjonalnie. Nie miałam pojęcia, że on tam jest.

Adele przyznała, że doznała ogromnego wzruszenia, gdy zobaczyła na widowni swojego występu w Las Vegas lekarza, który 11 lat wcześniej przyjął poród jej syna. Nie spodziewała się jego obecności, co sprawiło, że przeżyła ten moment jako coś surrealistycznego i bardzo emocjonalnego.

Lekarz przyszedł na koncert ze swoją córką, która trzymała transparent informujący artystkę o ich obecności. Gdy Adele to zauważyła, rozpłakała się ze wzruszenia. Przez tydzień po tym wydarzeniu wciąż płakała na samo wspomnienie tej chwili. To pokazuje, jak głęboko ją poruszyło spotkanie po latach człowieka, który pomógł jej powitać na świecie syna.

Styczeń 2024 Wznowienie rezydentury "Weekendy z Adele" w Las Vegas
Czerwiec 2024 Zakończenie ostatniej części rezydentury

Show przerwane, wznowienie od stycznia 2024

Czym była przyczyną nerwów Adele podczas Las Vegas występu przed Lady Gaga?

Po emocjonalnych doświadczeniach związanych z występami w Las Vegas i obecnością na nich bliskich sobie osób, Adele postanowiła zrobić przerwę od rezydentury. Trwa ona od października 2022 roku.

Kolejna, ostatnia część cyklu "Weekendy z Adele" została zaplanowana od stycznia do czerwca 2024 roku. Wówczas artystka ma zamiar dokończyć zaplanowane koncerty. Przerwa pozwoli jej nabrać dystansu i wrócić na scenę z nową energią, by zakończyć projekt z przytupem.

 • Styczeń 2024 - wznowienie występów
 • Czerwiec 2024 - zakończenie rezydentury

Trzymamy kciuki za Adele i czekamy na jej powrót na scenę w Las Vegas na początku przyszłego roku! Miejmy nadzieję, że tym razem występy będą dla niej jedynie powodem do radości.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem kulisy występu Adele w Las Vegas, podczas którego artystka czuła się bardzo zestresowana z powodu obecności na widowni Lady Gagi. Jak przyznała, ogromnie ceni sobie tę piosenkarkę i bała się, że jej show nie sprosta oczekiwaniom idolki. Martwiła się o jakość własnego występu, mając świadomość, kto jej się przygląda. Ten koncert był dla niej surrealistycznym przeżyciem.

Opisałem również wzruszającą scenę, gdy Adele zobaczyła na widowni lekarza, który przyjął poród jej syna 11 lat wcześniej. Nie spodziewała się jego obecności, co jeszcze bardziej spotęgowało emocje. Po tym wydarzeniu artystka postanowiła zrobić przerwę w koncertowaniu. Kolejne występy zaplanowano od stycznia 2024 roku.

Starałem się przybliżyć poczucie niepewności i stresu Adele w obliczu występu przed wielką artystką, z którą się utożsamia i której twórczość podziwia. Z drugiej strony pokazałem, jak wzruszający był dla niej udział w koncercie lekarza związanego z narodzinami jej dziecka. To sprawiło, że show stało się niezapomnianym przeżyciem.

Mam nadzieję, że artykuł pozwolił poczuć Państwu kulisy jednego z najbardziej emocjonalnych występów Adele i zrozumieć, jak wiele znaczyła dla niej obecność na nim bliskich jej osób. Jeśli spodobał się Państwu mój styl pisania, zapraszam do lektury moich kolejnych tekstów.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

 1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
 2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
 5. Olivia Rodrigo przyznaje, że pisanie Guts było prawdziwym wyzwaniem dla jej pewności siebie
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły