News

Czy Sharon Osbourne zwolniła mężczyzn, którzy nadużywali pozycji względem jej pracownic?

Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk26.11.20235 min.
Czy Sharon Osbourne zwolniła mężczyzn, którzy nadużywali pozycji względem jej pracownic?

Sharon Osbourne, znana menadżerka muzyczna, ujawniła w wywiadzie dla "The Mirror", że w przeszłości była zmuszona zwolnić kilku mężczyzn ze swojego zespołu za niewłaściwe zachowanie i wykorzystywanie pozycji wobec młodszych pracowniczek. 71-latka pracuje w branży od wielu lat i niejednokrotnie musiała interweniować, gdy dostrzegła nieodpowiednie traktowanie kobiet. Czy rzeczywiście miała do czynienia z takimi sytuacjami?

Kluczowe wnioski:
 • Sharon twierdzi, że wielokrotnie zwalniała mężczyzn za molestowanie młodszych pracowniczek.
 • Jeden z pracowników, który pracował dla niej 40 lat, miał nadużywać pozycji wobec kobiet.
 • Niektórzy próbowali upijać młodsze koleżanki i wykorzystywać je.
 • Sharon uniknęła podobnych sytuacji dzięki silnej osobowości - była "zbyt przerażająca".
 • Jej zdaniem kluczem udanego związku jest wzajemna akceptacja.

Zwolnieni za molestowanie młodszych pracowniczek

Sharon Osbourne, znana menadżerka muzyczna i żona legendarnego Ozzy'ego Osbourne'a, ujawniła w wywiadzie dla "The Mirror", że w przeszłości była zmuszona zwolnić kilku mężczyzn ze swojego zespołu za niewłaściwe zachowanie i wykorzystywanie pozycji wobec młodszych pracowniczek.

71-latka pracuje w branży od wielu lat i niejednokrotnie musiała interweniować, gdy dostrzegła nieodpowiednie traktowanie kobiet. Jak przyznała, przez lata zatrudniała wielu mężczyzn, którzy "polowali" na młodsze dziewczyny w firmie.

Niektórzy pracownicy od lat wykorzystywali pozycję

Sharon zdradziła, że jeden z jej pracowników, który pracował dla niej przez 40 lat, wielokrotnie nadużywał swojej pozycji wobec kobiet i stosował wobec nich molestowanie. Kiedy tylko dowiadywała się o takich sytuacjach, natychmiast pozbywała się takich osób ze swojego zespołu.

Jak stwierdziła, z biegiem lat coraz więcej słyszała o mężczyznach, którzy wykorzystywali młodsze koleżanki. Niektórzy z nich próbowali je upijać i namawiać do nieodpowiednich zachowań. Sharon nie tolerowała takich sytuacji i reagowała błyskawicznie.

The amount of men that have worked for me that have been looking for those young girls - powiedziała w wywiadzie.

Zbyt przerażająca, by dać się wykorzystywać

Prowadzący wywiad z Sharon zapytał ją także, czy sama kiedykolwiek była ofiarą molestowania ze strony mężczyzn. Jak stwierdziła, uniknęła takich sytuacji, gdyż zawsze była postrzegana jako osoba zbyt przerażająca i trudna do zaatakowania.

Sharon wyjaśniła, że nigdy nie chciała pokazywać się jako kobieta słaba czy bezbronna. Zwłaszcza gdy zaczynała swoją karierę w branży, w której nie było wielu kobiet-menedżerek. Musiała przyjąć twardą postawę, aby przetrwać.

Twarda postawa Sharon kluczem do sukcesu

Jak dodała, to właśnie jej często postrzegana jako trudna osobowość pozwoliła jej odnieść sukces w męskim świecie show-biznesu. Inaczej, jak stwierdziła, zostałaby "pożarta" przez konkurencję.

Dzięki silnemu charakterowi i stanowczości Sharon zbudowała bardzo udana karierę i pozycję wpływowej menadżerki muzycznej. Nie bała się też walczyć o prawa kobiet w swojej firmie i reagować na wszelkie przejawy molestowania.

Czytaj więcej: Osiągnięto porozumienie w sprawie byłego pracownika marki Yeezy

Zwolniła, bo nadużywali pozycji

Podsumowując, Sharon Osbourne przyznała otwarcie, że faktycznie wielokrotnie musiała interweniować i zwalniać mężczyzn, którzy wykorzystywali swoją pozycję do molestowania młodszych pracownic. Nie zamierzała tolerować takich praktyk.

Ilość zwolnionych pracowników Kilku
Okres zatrudnienia Nawet 40 lat
Powód zwolnień Molestowanie, nadużycia

Jak widać, Sharon nie wahała interweniować nawet wobec wieloletnich pracowników, jeśli naruszali godność i dobre imię jej firmy. Nie godziła się na żadne próby wykorzystywania kobiet, niezależnie od tego, kto je inicjował.

Akceptacja kluczem udanego małżeństwa

Czy Sharon Osbourne zwolniła mężczyzn, którzy nadużywali pozycji względem jej pracownic?

Na koniec Sharon Osbourne zdradziła też sekret swojego długoletniego, prawie 40-letniego małżeństwa z Ozzym Osbournem. Jak stwierdziła, kluczem jest wzajemna akceptacja i zrozumienie.

 • Sharon i Ozzy pobrali się w 1982 roku.
 • Mają troje dzieci: Aimee, Kelly i Jacka.
 • Ich małżeństwo trwa już ponad 4 dekady.
 • Sekretem jest akceptacja wad drugiej osoby.

Sharon i Ozzy przeszli razem przez wiele trudnych sytuacji, kryzysów i problemów zdrowotnych. Jak twierdzi Sharon, kluczem do udanego związku jest właśnie wzajemne wsparcie, wyrozumiałość i akceptacja.

Dzięki temu ich małżeństwo kwitnie od ponad 40 lat i jest inspiracją dla wielu par na całym świecie. Pokazują, że mimo problemów i kłótni, miłość i szacunek mogą przetrwać całe dekady.

Podsumowanie

W powyższym artykule omówiliśmy bardzo ciekawe wyznanie Sharon Osbourne. Znana menadżerka muzyczna i żona Ozzy'ego bez owijania w bawełnę przyznała, że wielokrotnie musiała zwalniać mężczyzn ze swoich firm za molestowanie młodszych pracowniczek.

Jak się okazuje, Sharon od lat mierzyła się z problemem pracowników wykorzystujących pozycję do nękania kobiet. Jeden z nich, pracujący dla niej ponad 40 lat, notorycznie nadużywał swojej pozycji, napastując koleżanki. Inni próbowali je upijać. Sharon nie zamierzała tego akceptować.

Co ciekawe, sama uniknęła podobnych ataków. Jak twierdzi, jej silny charakter i trudna reputacja sprawiły, że mężczyźni bali się ją tknąć. Wyjaśniła też sekret swojego 40-letniego małżeństwa z Ozzym - kluczowa jest wzajemna akceptacja i wyrozumiałość na problemy partnera.

Mam nadzieję, że ta historia Sharon pokazała Ci, z jakimi wyzwaniami muszą się czasem mierzyć kobiety-menadżerki. Na szczęście Sharon nigdy nie bała się walczyć o godność swoich pracownic i reagować na wszelkie nadużycia. Jej postawa zasługuje na uznanie i szacunek.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
 2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Muzyczny wstęp do opery - Co musisz wiedzieć
 5. Potwierdzone: Charli XCX powiedziała tak! Zobaczcie najnowsze szczegóły zaręczyn!
Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk

Pasjonat gitar i instrumentów strunowych. Na blogu dzielę się wiedzą o grze i wyborze sprzętu. Muzyka to moja droga życiowa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły