News

Czy Britney Spears i Sam Asghari są na granicy rozwodu? Dowiedz się więcej

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska27.11.20236 min.
Czy Britney Spears i Sam Asghari są na granicy rozwodu? Dowiedz się więcej

Po burzliwym i pełnym zwrotów akcji związku, Britney Spears i Sam Asghari wzięli ślub w czerwcu 2022 roku. Niestety, po niespełna roku małżeństwa, para złożyła papiery rozwodowe. Co poszło nie tak w relacji gwiazdy pop i jej przystojnego partnera? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o kulisach rozstania tej medialnej pary.

Kluczowe wnioski:
 • Britney i Sam po 6 latach związku wzięli huczny ślub, ale małżeństwo trwało tylko rok
 • Para celebrytów rzadko ze sobą rozmawia mimo „kordialnych” relacji
 • TMZ donosi, że trwają rozmowy w sprawie sfinalizowania rozwodu
 • Sam wyprowadził się z domu Britney, która opłaca jego nowe luksusowe mieszkanie
 • Prawnicy pracują nad polubownym zakończeniem sprawy rozwodowej

Rozwód Britney i Sama przed sądem

Po niemal roku burzliwego małżeństwa, Britney Spears wniosła pozew o rozwód od męża Sama Asghariego. Model i trener fitness potwierdził w sierpniu złożenie pozwu rozwodowego, powołując się na "nie do pogodzenia różnice". Prawnicy obojga stron intensywnie pracują nad polubownym zakończeniem sprawy.

Jak donosi TMZ, relacje między byłą parą są "kordialne" i Sam nie będzie kwestionować zawartej przed ślubem intercyzy. Mimo to kontakt między Britney i Samem jest znikomy. Po odejściu z domu Britney, Sam wprowadził się do luksusowego apartamentu w Los Angeles. Koszty najmu w wysokości 10 tys. dolarów miesięcznie pokrywa gwiazda pop.

Nieporozumienia i kłótnie powodem rozpadu związku

Jak twierdzą informatorzy, 41-letnia Britney i 29-letni Sam od pewnego czasu mieli coraz więcej kłótni, a relacja była w kryzysie. W pewnym momencie piosenkarka "nie mogła znieść bólu" i para przestała się obserwować w mediach społecznościowych. Po latach udanego związku, małżeństwo okazało się zbyt trudne dla celebryckiej pary.

Britney i Sam pobrali się w czerwcu 2022 roku, po 6 latach spotykania się. Huczna ceremonia w Los Angeles zgromadziła wiele gwiazd show-biznesu. Niestety już pod koniec lipca 2023 wyszło na jaw, że para się rozstała po zaledwie roku małżeństwa.

Britney pokrywa koszty utrzymania Sama po rozstaniu

Od momentu wyprowadzki z domu Britney, Sam zamieszkał w luksusowym apartamencie w Los Angeles. Czynsz sięga 10 tys. dolarów miesięcznie, które gwiazda pop pokrywa za byłego męża.

Sam najwyraźniej nie zamierza rezygnować z wysokiego standardu życia, do którego przyzwyczaił się u boku sławnej partnerki. Opuszczając rezydencję Britney, nie zawahał się wybrać prestiżowego i bardzo kosztownego mieszkania. Być może liczy, że wokalistka będzie finansować jego utrzymanie jeszcze przez jakiś czas po rozwodzie.

Relacje między byłą parą określane są jako "kordialne", jednak kontakt Britney i Sama jest znikomy.

Trudno orzec, czy to roszczeniowe zachowanie nie wpłynie na dalsze układanie sobie życia przez rozwodzącą się parę celebrytów. Póki co Britney godzi się pokrywać rachunki byłego partnera, mimo braku kontaktu między nimi.

Czytaj więcej: Adele potwierdza: Wyszła za mąż za Richa Paula - najnowsze doniesienia

Para celebrytów bez kontaktu mimo „kordialnych” relacji

Według informacji podawanych przez tabloidy, stosunki między Britney i Samem określane są jako "kordialne". Jednak jak przyznaje informator Page Six, bardziej adekwatne byłoby stwierdzenie, że kontakt między parami celebrytów jest znikomy.

Rozwód z pewnością jest bolesnym przeżyciem, zwłaszcza gdy tak niedawno odbył się huczny ślub, transmitowany przez media na całym świecie. Być może dlatego Britney i Sam nie potrafią ze sobą normalnie rozmawiać. A może po latach związku po prostu nie mają sobie już nic do powiedzenia?

Prawnicy obojga starają się jak najszybciej sfinalizować rozwód. Być może dopiero wtedy celebryci będą mogli z dystansem spojrzeć na swoją relację i ewentualnie zacząć utrzymywać ze sobą kontakt. Na razie jednak para koncentruje się na budowaniu życia na nowo - osobno.

Ślub po 6 latach związku - małżeństwo tylko przez rok

Czy Britney Spears i Sam Asghari są na granicy rozwodu? Dowiedz się więcej

Britney Spears i Sam Asghari spotykali się przez 6 lat nim zdecydowali się na ślub. Ceremonia, która odbyła się w czerwcu 2022 roku, była hucznym wydarzeniem transmitowanym przez światowe media. Niestety, małżeństwo przetrwało zaledwie rok.

 • Czerwiec 2022 - ślub Britney i Sama po 6 latach związku
 • Lipiec 2023 - po 12 miesiącach małżeństwa para się rozstaje

Prawnicy gwiazdy pop i modela pracują obecnie nad sfinalizowaniem rozwodu. Według informatorów, para celebrytów od pewnego czasu się kłóciła, a ich związek przechodził kryzys. Podjęta pochopnie decyzja o ślubie tylko pogłębiła problemy.

Rok po hucznym ślubie, Britney i Sam ogłosili więc separację. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Być może gdyby gwiazdy nie brały ślubu, ich związek potrwałby dłużej. Teraz muszą na nowo poukładać swoje życie - już osobno.

Przyszłość byłych partnerów - układanie życia na nowo

Rozstanie Britney Spears i Sama Asghariego po roku małżeństwa z pewnością jest bolesne dla obojga. Po latach związku i wspólnego życia, teraz muszą zacząć wszystko od nowa - oddzielnie.

Według informacji TMZ, prawnicy pary celebrytów intensywnie pracują nad sfinalizowaniem rozwodu. Być może dopiero formalne zakończenie małżeństwa pozwoli Britney i Samowi odzyskać równowagę emocjonalną i z dystansem spojrzeć na swój związek.

Na razie model zamieszkał w luksusowym apartamencie opłacanym przez byłą partnerkę. Gwiazda pop również stara się poukładać na nowo swoje życie. Co przyniesie przyszłość tej celebryckiej parze? Czy zdołają zostać przyjaciółmi i utrzymywać ze sobą kontakt? Czas pokaże.

Podsumowanie

Rozwód Britney Spears i Sama Asghariego po zaledwie roku burzliwego małżeństwa z pewnością jest bolesny dla obojga. Po wielu latach udanego związku i hucznego ślubu w 2022 roku, ich drogi niespodziewanie się rozeszły.

Jak wynika z informacji prasowych, przyczyną rozstania były coraz częstsze kłótnie i trudności w porozumieniu się parze celebrytów. Być może pochopna decyzja o ślubie tylko pogłębiła problemy między zakochanymi.

Obecnie prawnicy Britney i Sama intensywnie pracują nad sfinalizowaniem rozwodu. Para nie utrzymuje ze sobą kontaktu, choć relacje określane są jako "kordialne". Czy po formalnym zakończeniu małżeństwa uda im się zostać przyjaciółmi?

Na razie gwiazda pop i model muszą na nowo poukładać swoje życie - oddzielnie. Sam wprowadził się do luksusowego apartamentu opłacanego przez byłą żonę. Oboje starają się odnaleźć równowagę po trudnych przeżyciach związanych z rozwodem. Życzymy im powodzenia w układaniu przyszłości na nowo!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
 2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
 5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły