News

Courtney Love wyraża swoją opinię o Baby Queen - Poznaj jej punkt widzenia!

Autor Halina Sikora
Halina Sikora25.11.20236 min.
Courtney Love wyraża swoją opinię o Baby Queen - Poznaj jej punkt widzenia!

Artystka Courtney Love, znana z zespołu Hole i burzliwego życia prywatnego, niespodziewanie zaprzyjaźniła się z młodą wokalistką Baby Queen. Dzielą je ponad 30 lat różnicy i skrajnie różne doświadczenia, ale łączy inspiracja i wsparcie. Love szczerze dzieli się swoją opinią na temat debiutanckiego albumu Baby Queen "Quarter Life Crisis", analizując go utwór po utworze. Jej rada i konstruktywna krytyka były niezwykle cenne dla młodszej koleżanki.

Kluczowe wnioski:
  • Courtney Love dobrze ocenia rockowe, empoweringowe piosenki Baby Queen.
  • Debiutancka płyta The 1975 miała ogromny wpływ na nastoletnią Baby Queen.
  • Przyjaźń artystek zrodziła się z inspiracji młodszej starszą i ich wzajemnego wsparcia.
  • Szczere opinie Courtney pomagają Baby Queen doskonalić jej twórczość.
  • Dzieląca je różnica wieku nie przeszkadza im się zaprzyjaźnić i wymieniać radami.

Courtney Love chwali rockowe brzmienie Baby Queen, widząc w niej siebie

59-letnia Courtney Love, liderka kultowego zespołu Hole i jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci sceny grunge'owej lat 90., niespodziewanie zaprzyjaźniła się z 26-letnią wokalistką Baby Queen. Choć dzieli je ponad 30 lat różnicy, Courtney dostrzegła w młodszej koleżance pokrewnego ducha i z pasją opowiada o jej twórczości.

Szczególnie upodobała sobie rockowe, energetyczne utwory Baby Queen, takie jak "Kid Genius" czy "Every Time I Get High". Docenia w nich buntowniczy, empoweringowy charakter, przypominający jej własną twórczość. "Można wyczuć w tych piosenkach moc. Baby Queen nie boi się głośno krzyczeć o swojej niezależności i sile" - komentuje Courtney.

Przyjaźń na dobre i na złe

Relacja Courtney i Baby Queen zrodziła się z inspiracji, jaką starsza artystka była dla młodszej. 26-latka wyznała, że to właśnie twórczość Love zachęciła ją, by podążyć ścieżką muzyki. Ich przyjaźń umacniała się w trakcie pracy Baby Queen nad debiutanckim albumem "Quarter Life Crisis".

Courtney szczerze dzieliła się swoją opinią na temat każdego z utworów, za co młodsza koleżanka jest jej ogromnie wdzięczna. Ceni sobie konstruktywną krytykę, nawet jeśli dotyczy rzeczy, które Courtney uznała za nieudane. "Zależy mi na uczciwej ocenie, bo tylko tak mogę się rozwijać" - podkreśla Baby Queen.

Album The 1975 na zawsze odmienił życie nastoletniej Baby Queen na zawsze odmienił życie nastoletniej Baby Queen

Jak większość nastolatków, także Baby Queen przeszła buntowniczą fazę. Stało się to jednak stosunkowo późno, bo dopiero jako 17-latka. Punktem zwrotnym okazała się płyta brytyjskiego zespołu The 1975.

"Odkryłam ten album, gdy mieszkałam jeszcze w RPA i poczułam, że naprawdę zaczynam być nastolatką. To było późne dojrzewanie, ale za to bardzo intensywne" - wyznaje Baby Queen.

Już wtedy nosiła się z zamiarem przeprowadzki do Londynu. Utwór "The City" utwierdził ją w przekonaniu, że to miasto może dać jej spełnienie marzeń. Dziś nie wyobraża sobie, że mogło potoczyć się to inaczej.

Czytaj więcej: Przez 2 tygodnie na szczycie list: Jack Harlow z kawałkiem Lovin On Me dla polskiej społeczności

Courtney Love krytykuje niektóre utwory Baby Queen, by ta mogła się rozwinąć

Przyjaźń Courtney Love i Baby Queen opiera się nie tylko na wsparciu, ale i szczerej, choć nie zawsze pochlebnej krytyce. Starsza koleżanka stwierdziła wprost, że niektóre utwory z debiutanckiego albumu młodszej wokalistki jej się nie podobają.

"Lubię mówić Baby Queen, które piosenki według mnie nie wyszły, bo uważam, że konstruktywna krytyka jest potrzebna w rozwoju" - wyjaśnia Courtney.

Sama Baby Queen docenia takie podejście, bo pozwala jej spojrzeć na własną twórczość z innej perspektywy i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Nawet jeśli czasem słowa Courtney bolą, wie że płyną z troski i chęci wspierania młodszej koleżanki.

Courtney Love Baby Queen
59 lat 26 lat
Liderka zespołu Hole Wokalistka pop
Inspiruje młodszych artystów Inspirowała się Courtney Love

Wpływ Courtney Love na karierę Baby Queen: od inspiracji po cenną radę

Courtney Love wyraża swoją opinię o Baby Queen - Poznaj jej punkt widzenia!

Choć dzieli je ponad 30 lat, Courtney Love i Baby Queen znalazły wspólny język. Starsza artystka była inspiracją dla młodszej koleżanki i zachęciła ją do rozpoczęcia kariery muzycznej. Ich relacja jednak się nie kończy.

Courtney aktywnie wspiera twórczość Baby Queen, dzieląc się swoją opinią na temat każdego utworu z jej debiutanckiej płyty. Czasem bywa krytyczna, ale zawsze życzliwa i pomocna. Taka konstruktywna krytyka jest cenna zwłaszcza dla dopiero rozwijającej się artystki.

Baby Queen z pewnością nie jest ostatnią młodą wokalistką, którą Courtney Love zainspiruje do działania i której udzieli cennej rady. Jej charyzma, doświadczenie i bezkompromisowość mogą wiele nauczyć wchodzące pokolenie artystów.

Podsumowanie

Artystki reprezentujące różne pokolenia, Courtney Love i Baby Queen, znalazły nić porozumienia. Choć dzieli je ponad 30 lat, starsza inspirowała młodszą do rozpoczęcia kariery. Teraz wspiera ją, szczerze dzieląc się opinią na temat jej debiutanckiego albumu. Ceni konstruktywną krytykę Courtney, nawet gdy dotyczy rzeczy, które jej się nie spodobały.

Szczególnie Courtney docenia rockową energię w twórczości Baby Queen, dostrzegając w niej buntowniczy, niezależny charakter. Przypomina jej to jej własną drogę artystyczną. Choć minęło ponad 30 lat, wciąż potrafi zainspirować młodych i udzielić im cennej rady.

Samą Baby Queen również czekało dojrzewanie. Przełomowym momentem była dla niej płyta The 1975, która zachęciła ją do przeprowadzki do Londynu. Dziś trudno wyobrazić jej sobie inną drogę, ale z pewnością poradzi sobie z przeciwnościami losu.

Relacja Courtney i Baby Queen pokazuje, że porozumienie międzypokoleniowe jest możliwe. Doświadczenie spotyka się z młodością, a wynikiem jest inspirująca przyjaźń i konstruktywne wsparcie w rozwoju artystycznym.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  2. Instrument muzyczny puzon - Opis, Historia, Zastosowanie
  3. RZA z Wu-Tang Clan nie może przestać słuchać albumu na flet Andre 3000
  4. Tuba - historia, rodzaje i budowa tego dętego instrumentu muzycznego
  5. 10 istotnych faktów o... horrified, ale zaskoczeni przez wynik
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły