News

Cher wraca do pracy nad autobiografią po wcześniejszym wycofaniu się

Autor Halina Sikora
Halina Sikora24.11.20239 min.
Cher wraca do pracy nad autobiografią po wcześniejszym wycofaniu się

Cher ogłosiła, że wraca do pracy nad swoją niedokończoną autobiografią, po tym jak wcześniej "całkowicie się z tego wycofała". Artystka wyznała w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, że początkowo "spięła kurek", ponieważ nie umieściła pewnych niewygodnych rzeczy, które jednak powinny się w niej znaleźć. Dlatego teraz musi "zmobilizować się" i uzupełnić brakujące fragmenty.

Kluczowe wnioski:
 • Cher początkowo ogłosiła pracę nad autobiografią w 2018 r.
 • Wycofała się z niej, ponieważ nie wpisała pewnych niewygodnych faktów.
 • Teraz deklaruje, że musi dokończyć książkę i "zmobilizować się".
 • Nie ma jeszcze tytułu ani daty wydania autobiografii.
 • Cher uważa, że książka powinna być jak "encyklopedia" jej życia.

Cher ujawnia powody wycofania się z pracy nad memoir

Cher wyznała w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, że początkowo "spięła kurek" przy pisaniu swojej autobiografii i całkowicie się z niej wycofała. Gwiazda przyznała, że nie umieściła pewnych niewygodnych faktów ze swojego życia, które jednak powinny się w niej znaleźć.

„Nie, wiecie dlaczego? Bo po prostu całkowicie się wycofałam, nie wiem, czym się kierowałam. Po prostu całkowicie się wycofałam" - wyznała 77-letnia artystka.

Cher dodała, że teraz musi „zmobilizować się” i uzupełnić brakujące fragmenty. „Nie wpisałam pewnych rzeczy, które powinny się tam znaleźć. Choć nie są komfortowe, to jednak trzeba je umieścić. Więc muszę wrócić do tego i zmobilizować się” - stwierdziła.

Prowadzący Jimmy Fallon zachęcał ją, by dokończyła autobiografię. Cher jednak wydawała się niepewna, czy uda jej się zmobilizować do tego zadania. Wygląda na to, że gwiazda obawia się zmierzenia z bolesnymi wspomnieniami, które powinna opisać ze szczegółami w swojej książce.

Dylematy Cher przy pisaniu autobiografii

Trzeba przyznać, że Cher ma za sobą bogatą karierę i burzliwe życie osobiste, które mogłyby wypełnić całe tomy wspomnień. Być może właśnie dlatego artystka czuje się przytłoczona zadaniem zawarcia wszystkiego w jednej książce.

"Przeżyłam zbyt wiele i zrobiłam zbyt wiele, więc powinno to być jak encyklopedia" - stwierdziła Cher. Jej autobiografia wciąż nie ma nawet tytułu, nie mówiąc już o dacie premiery. Być może gwiazda wciąż zmaga się z wyborem najważniejszych wątków, które chciałaby przedstawić czytelnikom.

Cher dzieli się szczegółami niedokończonej autobiografii

Mimo że Cher wycofała się z pracy nad swoją autobiografią, to i tak zdradziła kilka szczegółów na jej temat podczas występu u Jimmy'ego Fallona.

Artystka potwierdziła, że próbowała pisać wspomnienia już w 2018 roku, kiedy to ogłosiła tę wiadomość na Twitterze. Początkowo informowała fanów, że książka ukaże się w 2020 roku, jednak ostatecznie z tych planów nic nie wyszło.

Cher wyjaśniła, że nie czuła się komfortowo, opisując pewne wydarzenia ze swojego życia. „Nie wpisałam rzeczy, które powinny się tam znaleźć. Choć nie są komfortowe, to jednak trzeba je umieścić” - tłumaczyła.

Być może niedokończona autobiografia Cher zawierała szokujące historie z jej burzliwego małżeństwa z Sonny Bono, romansów czy kariery w show-biznesie. Cokolwiek to było, na razie pozostaje tajemnicą.

Czy Cher ujawni kulisy swojego życia?

Póki co przyszli czytelnicy autobiografii Cher będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Niewykluczone, że artystka w końcu „zmobilizuje się” i dokończy pisanie wspomnień, dzieląc się szokującymi historiami.

Być może uda jej się zebrać w jedną całość najważniejsze i najbardziej sensacyjne wątki ze swojego życia. Cher ma przecież na koncie liczne małżeństwa, romanse, dramatyczne rozstania i wielkie sukcesy artystyczne.

Na razie trudno przewidzieć, czy i kiedy autobiografia Cher ujrzy światło dzienne. Być może artystce potrzeba jeszcze trochę czasu, by emocjonalnie przygotować się do tego wyzwania. Jej fani na pewno bardzo liczą na to, że w końcu spełni swoją obietnicę i opublikuje wspomnienia.

Czytaj więcej: Troye Sivan uważa, że społeczność LGBT powinna wspierać się na całym świecie

Cher przyznaje, że „spiął kurek” przy pracy nad książką

Nie, wiecie dlaczego? Bo po prostu całkowicie się wycofałam, nie wiem, czym się kierowałam. Po prostu całkowicie się wycofałam

Przyznanie się do porażki nie jest łatwe, tym bardziej publicznie. Cher jednak ze szczerością wyjawiła, że zupełnie „spięła kurek” przy pisaniu własnej autobiografii, całkowicie się z tego wycofując.

77-letnia artystka nie ukrywała rozczarowania sobą. Stwierdziła, że nie potrafi wytłumaczyć, dlaczego nagle straciła motywację do pracy nad książką wspomnień. Po prostu poczuła, że to zbyt trudne wyzwanie jak na ten moment.

Być może presja, by zmieścić całe bogate życie w jednym memoir, okazała się zbyt duża. A może to emocjonalny bagaż bolesnych wspomnień został zbyt ciężki do udźwignięcia. Niezależnie od powodu, Cher na razie odpuszcza pracę nad autobiografią.

Jednak jej słowa wskazują, że to nie musi być decyzja ostateczna. Być może po pewnym czasie artystka znajdzie w sobie dość sił i odwagi, by powrócić do niedokończonego projektu. Oby tak się stało, bo jej fani na całym świecie z pewnością chcieliby poznać nieznane dotąd historie z jej barwnego życia.

Cher musi „zmobilizować się” i dokończyć pisanie wspomnień

Cher wraca do pracy nad autobiografią po wcześniejszym wycofaniu się
 • Cher wycofała się z autobiografii, ponieważ unikała tematów, które „nie są komfortowe”
 • Artystka przyznaje, że musi zmobilizować się i uwzględnić te niewygodne wątki
 • Prowadzący program zachęcał Cher, by dokończyła pisanie memoir
 • Książka miała pierwotnie ukazać się już w 2020 roku
 • Autobiografia wciąż nie ma nawet tytułu ani daty publikacji

Cher nie ukrywa, że jej autobiografia to wciąż niedokończony projekt. Artystka wycofała się z pracy nad książką wspomnień, ponieważ unikała pewnych niewygodnych tematów, które jednak powinny się w niej znaleźć.

„Nie wpisałam rzeczy, które muszą być zawarte. Nie są komfortowe, ale trzeba je umieścić. Więc muszę wrócić do tego i zmobilizować się” - wyznała szczerze Cher.

Prowadzący program Jimmy Fallon próbował zmotywować artystkę, mówiąc „Musisz to zrobić”. Cher jednak wydawała się niezdecydowana, czy uda jej się zebrać do tego siłę i odwagę.

Tymczasem fani czekają na autobiografię gwiazdy od 2018 roku, kiedy to po raz pierwszy zwiastowała wydanie książki. Początkowo memoir Cher miał się ukazać już dawno, bo w 2020 roku. Jednak najwyraźniej ciągle jeszcze nie jest gotowy do publikacji.

Cher: książka powinna być jak „encyklopedia” mojego życia

Cher nie ukrywa, że ma za sobą bogate i burzliwe losy, które mogłyby wypełnić wiele tomów autobiografii. Dlatego podchodzi z wielkim respektem do wyzwania, jakim jest zawarcie całego swojego życia tylko w jednej książce.

Liczba małżeństw 3
Słynne romanse m.in. z Tomem Cruise i Richardem Gere
Hity na listach
przebojów
ponad 40!

„Przeżyłam zbyt wiele i zrobiłam zbyt dużo, więc powinno to być jak encyklopedia" - stwierdziła Cher podczas programu u Jimmy'ego Fallona. To prawda - artystka ma na koncie wiele barwnych historii: trzy małżeństwa, głośne romanse, rozstania i ponad 40 hitów na listach przebojów.

Streszczenie tego wszystkiego w jednej książce to z pewnością nie lada wyzwanie. Być może właśnie dlatego Cher na razie nie radzi sobie z dokończeniem autobiografii. Jej perfekcjonizm każe jej zawrzeć w memoir absolutnie wszystko, niczego nie pomijając. A to zadanie może przyprawić o zawrót głowy.

Autobiografia bez tytułu i daty premiery

Na razie fani Cher muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na finał pracy gwiazdy nad autobiografią. Książka wciąż pozostaje bez tytułu, a jej data premiery owiana jest tajemnicą. Być może artystka potrzebuje jeszcze trochę czasu, by zebrać myśli i siły przed ostatecznym zwieńczeniem swojego memoir.

Miejmy nadzieję, że w końcu Cher znajdzie w sobie odwagę, by zmierzyć się z przeszłością i podzielić z fanami najbardziej osobistymi i intymnymi historiami. Jej barwne życie z całą pewnością dostarczyłoby czytelnikom wielu fascynujących opowieści. Trzymamy kciuki, by memoir w końcu ujrzał światło dzienne!

Podsumowanie

Cher szczerze wyznała, że po prostu "spięła kurek" przy pisaniu autobiografii, całkowicie się z niej wycofując. Nie umieściła pewnych niewygodnych faktów, które jednak powinny się tam znaleźć. Teraz przyznaje, że musi "zmobilizować się" i uzupełnić brakujące fragmenty. Zadanie jest trudne, bo jak sama mówi, przeżyła zbyt wiele, by zmieścić to w jednej książce. Ale mamy nadzieję, że znajdzie w sobie siłę, by podzielić się z fanami tymi historiami!

Cher początkowo pracowała nad autobiografią już w 2018 roku, ale szybko się z tego wycofała. Nie czuła się komfortowo, opisując pewne fakty ze swojego życia. Jimmy Fallon starał się zmotywować ją do dokończenia memoir, na który czekają zniecierpliwieni fani. Być może zawiera szokujące historie z jej burzliwych małżeństw, romansów i kariery?

Przyznajemy, że upchnięcie tak barwnego życia Cher w jednej książce to nie lada wyzwanie. 3 małżeństwa, kilka głośnych romansów i ponad 40 przebojów - tego nie da się streścić w krótkim memoarze. Dlatego zupełnie rozumiemy jej obawy. Miejmy nadzieję, że znajdzie w sobie odwagę, by podjąć to wyzwanie i podzielić się fascynującymi historiami ze swojego życia z fanami na całym świecie.

Na razie autobiografia Cher pozostaje bez tytułu i daty premiery. Być może artystka potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby emocjonalnie przygotować się do tego projektu. Trzymamy kciuki, że w końcu zmobilizuje się i wyda tę niecierpliwie wyczekiwaną książkę. Bo jej barwne losy z pewnością dostarczyłyby fanom wielu niezapomnianych wrażeń podczas lektury!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

 1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
 2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
 5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły