News

Blac chyna opisuje bolesną operację redukcji piersi

Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk23.01.20245 min.
Blac chyna opisuje bolesną operację redukcji piersi

Blac Chyna opisuje bolesną operację redukcji piersi, którą przeszła w grudniu 2022 roku. Gwiazda reality show ujawniła, że zdecydowała się na zabieg ze względu na komplikacje po poprzedniej operacji zmniejszenia biustu w marcu. Niestety pierwsza operacja spowodowała bardzo bolesne zrosty i zwłóknienie tkanek wokół implantów piersi. W grudniu Chyna zdecydowała się na kolejną, tym razem udaną operację, podczas której usunięto część tkanek i zastąpiono duże implanty znacznie mniejszymi.

Chyna o swojej pierwszej operacji

Blac Chyna opowiedziała o swojej pierwszej operacji redukcji piersi, którą przeszła w marcu 2023 roku. Gwiazda reality show wyjaśniła, że zdecydowała się na zabieg, ponieważ jej duże implanty piersiowe i pośladki nie pasowały już do jej ciała i stylu życia.

Chyna stwierdziła, że jej biust 585cc był zbyt duży jak na jej drobną budowę ciała. Duży rozmiar implantów powodował także ból pleców i inne dolegliwości zdrowotne. Modelka chciała więc zredukować implanty do 385cc i sprawdzić, jak jej skóra zareaguje na mniejsze implanty.

Powikłania po pierwszej operacji

Niestety pierwsza operacja redukcji piersi Chyny nie poszła zgodnie z planem. Z powodu zbyt małych implantów jej lewa pierś uległa zapadnięciu, a mięsień wokół protezy ściągnął się, powodując ból.

Jak wyjaśniła Chyna, jej lewy implant został otoczony przez mięsień piersiowy, który ściągnął się wokół niego, powodując niezwykle bolesne włóknienie i bliznowcenie.

Ból po nieudanej pierwszej operacji

Modelka przyznała, że ból po pierwszej, nieudanej operacji był bardzo dotkliwy. Bliznowacenie i włóknienie tkanek wokół lewego implantu piersiowego powodowało nieustający dyskomfort i przeszywający ból.

Chyna musiała codziennie stosować leki przeciwbólowe, aby poradzić sobie z konsekwencjami nieudanego zabiegu. Niestety żadne leczenie zachowawcze nie pomogło zredukować bolesnych blizn i zrostów wokół protezy piersi.

Dolegliwości po pierwszej operacji Wpływ na codzienne funkcjonowanie
Bolesne blizny i zrosty tkankowe Stały, przeszywający ból
Zwłóknienie w obrębie implantu Konieczność codziennego przyjmowania leków
Zapadnięcie lewej piersi Dyskomfort i pogorszenie wyglądu biustu

W tej dramatycznej sytuacji Chyna zdecydowała się na kolejną operację, mając nadzieję na poprawę swojego stanu zdrowia i wyglądu biustu.

Czytaj więcej: Dlaczego Cher obawiała się pracy z Alexanderem Edwardsem nad nowym albumem?

Decyzja o kolejnej operacji

W grudniu 2022 roku, po niemal roku walki z bólem, Chyna podjęła decyzję o przeprowadzeniu kolejnej operacji piersi. Tym razem postanowiła zredukować implanty do zaledwie 190cc, aby uniknąć dalszych powikłań.

Jak stwierdziła gwiazda, obie operacje były niezwykle kosztowne. Jednak konieczność usunięcia blizn, zrostów i wymiany implantów była dla niej ważniejsza niż finanse.

Druga operacja

Druga operacja redukcji piersi Chyny została przeprowadzona 21 grudnia 2022 roku. Tym razem lekarze usunęli część blizn i tkanki włókniste, które otaczały zapadnięty lewy implant. Następnie wszczepili mniejsze 190cc protezy piersiowe.

Blac Chyna stwierdziła, że mimo bolesnej drogi, którą musiała przejść, jest bardzo zadowolona z ostatecznego efektu operacji. Dołączyła do grona celebrytek z "maleńkimi piersiami" i nie ukrywa, że cieszy się, iż jej koszmar się skończył.

Wyniki drugiej operacji redukcji piersi

Blac chyna opisuje bolesną operację redukcji piersi

Druga operacja piersi Chyny zakończyła się sukcesem. Usunięcie blizn i włóknienia, a także wstawienie mniejszych implantów sprawiło, że jej biust wygląda zgrabnie i naturalnie.

Nie mogę się doczekać 2024 roku. 2023 naprawdę wiele mnie nauczył i byliście ze mną na każdym kroku, wspierając mnie. Nie potrafię wyrazić, jak bardzo jestem wam wdzięczna - podsumowała całą historię Chyna.

Modelka stwierdziła, że po przejściach związanych z operacjami cieszy się, że w końcu może normalnie funkcjonować bez codziennego bólu i dyskomfortu. Rozmiar 190cc idealnie pasuje do jej ciała, a efekt zabiegów jest zgodny z jej oczekiwaniami.

Podsumowanie

W moim artykule opisałem historię operacji piersi, które przeszła celebrytka Blac Chyna. Najpierw poddała się zabiegowi zmniejszenia biustu, ponieważ jej duże implanty 585cc nie pasowały do drobnej budowy ciała. Niestety pierwsza operacja zakończyła się komplikacjami. Lewy implant ściągnął mięsień piersiowy, który spowodował bolesne bliznowacenie. Chyna musiała codziennie zażywać silne leki przeciwbólowe.

W moim tekście analizuję, w jaki sposób nieudana pierwsza operacja wpłynęła na życie codzienne celebrytki. Opisuję również motywy, którymi kierowała się, decydując się na kolejną operację zmniejszenia biustu po niemal roku cierpienia. Tym razem lekarze usunęli część blizn z jej piersi i wszczepili mniejsze, 190cc implanty.

Podsumowując, celebrytka przeszła bolesną drogę, zanim osiągnęła zadowalający efekt zabiegów. Po drugiej operacji dołączyła do grona gwiazd z "maleńkimi piersiami" i cieszy się, że koszmar związany z komplikacjami po pierwszym zabiegu wreszcie się skończył.

Mam nadzieję, że moje podsumowanie historii operacji piersi Blac Chyny pozwoliło Ci lepiej zrozumieć dramatyczne przejścia, jakich doświadczyła celebrytka. Jeśli interesuje Cię los celebrytów i operacje plastyczne gwiazd, serdecznie zapraszam do lektury całego artykułu.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Wiktora: tradycje i zwyczaje obchodzenia imienin
  2. Szalony tekst Aerosmith: poznaj jego znaczenie i siłę
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
  5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Błażej Szewczyk
Błażej Szewczyk

Pasjonat gitar i instrumentów strunowych. Na blogu dzielę się wiedzą o grze i wyborze sprzętu. Muzyka to moja droga życiowa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły