News

Billie Eilish zdradza nowe szczegóły na temat swojej orientacji seksualnej

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska03.12.20235 min.
Billie Eilish zdradza nowe szczegóły na temat swojej orientacji seksualnej

Billie Eilish zdradza nowe szczegóły na temat swojej orientacji seksualnej podczas wydarzenia Variety's Hitmakers. Artystka wyznała, że zawsze czuła głęboki związek z kobietami, ale myślała, że dla fanów jest to oczywiste. Okazało się jednak, że coming out był dla wielu osób ważny.

Kluczowe wnioski:
  • Billie zwierza się, że zawsze bardziej ciągnęło ją do kobiet i czuje się z nimi najlepiej.
  • Nie sądziła, że musi formalnie ujawniać swoją orientację, bo myślała, że dla fanów jest to oczywiste.
  • Podziwia piękno i charyzmę kobiet, czuje z nimi głęboką więź.
  • Artykuł uświadomił jej, że coming out był dla wielu osób ważny.
  • Kocha swoje przyjaciółki i rodzinę, ważne relacje z kobietami w jej życiu.

Zamiast ujawniać orientację, Billie woli po prostu istnieć

Billie Eilish niedawno zdradziła nowe szczegóły na temat swojej orientacji seksualnej. Podczas wydarzenia Variety's Hitmakers wyznała, że nigdy nie czuła potrzeby formalnego ujawniania, że czuje pociąg do kobiet. Myślała, że dla fanów jest to oczywiste.

"Tak naprawdę nigdy w to (coming out) nie wierzyłam. Po prostu jestem taka: czemu nie możemy po prostu istnieć? Robię to od dawna i po prostu o tym nie mówiłam. Ups" - stwierdziła artystka.

Jednak publikacja artykułu uświadomiła jej, że dla wielu osób jej coming out był ważny. Kocha swoje przyjaciółki i rodzinę, a z kobietami w jej życiu łączą ją głębokie relacje.

Nieświadoma reakcji fanów

Billie przyznała, że nie zdawała sobie sprawy, iż ludzie nie wiedzieli o jej orientacji. Myślała, że dla fanów ten fakt jest oczywisty.

"Tak jakby sądziłam, że to było oczywiste. Nie zdawałam sobie sprawy, że ludzie o tym nie wiedzą" - powiedziała wokalistka.

Okazało się jednak, że dla wielu osób formalny coming out był bardzo ważny. Billie nie spodziewała się aż tak emocjonalnych reakcji.

Czuje się najlepiej w towarzystwie kobiet

Billie Eilish od dawna czuła, że łączą ją wyjątkowe relacje z kobietami. Jak sama przyznaje, zawsze czuła się z nimi bardzo dobrze i bezpiecznie.

"Nigdy tak naprawdę nie czułam, że mogę dobrze odnaleźć się wśród dziewczyn. Kocham je bardzo. Kocham je jako ludzi. Czuję do nich pociąg jako do ludzi. Jestem do nich fizycznie pociągana." - zwierza się artystka.

Billie podkreśla, że łączą ją głębokie więzi z kobietami w jej życiu - przyjaciółkami i rodziną. Ich piękno i charyzma ją onieśmielają.

Szczere wyznanie o uczuciach

W wywiadzie dla Variety Billie Eilish po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o swoim pociągu do kobiet i relacjach z najbliższymi przyjaciółkami.

Jak przyznaje, fizycznie ją pociągają, ale równocześnie onieśmiela ich piękno i charyzma. Łączą ją z nimi wyjątkowo głębokie więzi.

To pierwszy raz, kiedy artystka publicznie przyznała, że czuje romantyczny i fizyczny pociąg do kobiet. Wcześniej unikała jednoznacznych deklaracji na temat orientacji.

Czytaj więcej: Czy Axl Rose jest oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne? Dowiedz się więcej

Artykuł unaocznił, jak ważny był coming out

Publikacja wywiadu w Variety unaoczniła Billie, że jej coming out był dla wielu osób bardzo ważny.

Jak sama przyznaje, wcześniej w ogóle nie zdawała sobie z tego sprawy. Myślała, że jej orientacja i pociąg do kobiet są dla fanów oczywiste.

Okazało się jednak, że wywiad wywołał lawinę pozytywnych i wdzięcznych komentarzy. Fani dziękowali za odwagę i szczerość.

"Kiedy zobaczyłam artykuł pomyślałam: och, chyba właśnie się ujawniłam. Okej, fajnie" - podsumowuje Billie.

Dla wokalistki było to miłe zaskoczenie. Nie spodziewała się, że jej słowa będą miały dla wielu osób aż tak duże znaczenie.

Podsumowanie

Billie Eilish zdradza nowe szczegóły na temat swojej orientacji seksualnej

W moim artykule omówiłem wyznanie Billie Eilish na temat jej orientacji seksualnej. Artystka długo unikała jednoznacznych deklaracji w tej kwestii, ale teraz postanowiła się przed fanami otworzyć.

Billie przyznała, że zawsze czuła romantyczny i fizyczny pociąg do kobiet. Łączą ją z nimi głębokie relacje emocjonalne. Jednak nie czuła potrzeby formalnego coming outu, bo myślała że dla fanów jej orientacja jest oczywista.

Okazało się, że publikacja wywiadu była dla wielu osób bardzo ważna. Fani dziękowali jej za odwagę i szczerość. Dla Billie to miłe zaskoczenie - nie spodziewała się aż tak pozytywnego odzewu.

W artykule pokrótce streściłem najważniejsze wyznania artystki na temat jej uczuć do kobiet. To emocjonalny i szczery wgląd w życie prywatne Billie. Jak się okazuje, wokalistka od dawna akceptuje swoją orientację i cieszy się szczęściem u boku bliskich kobiet.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Imieniny Wiktora: tradycje i zwyczaje obchodzenia imienin
  2. Szalony tekst Aerosmith: poznaj jego znaczenie i siłę
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Bas gitara elektryczna - Najwiępszy wybór modeli
  5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły