News

Ariana Grande zaskakuje fanów nowym muzycznym projektem

Autor Halina Sikora
Halina Sikora08.12.20238 min.
Ariana Grande zaskakuje fanów nowym muzycznym projektem

Ariana Grande zaskakuje fanów nowym muzycznym projektem po raz kolejny w tym roku, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania z pracy w studiu nagraniowym.

Kluczowe wnioski:
 • Artystka pracuje nad nowym projektem muzycznym w studio nagraniowym, o czym świadczą opublikowane materiały.
 • Współpracuje z Victorią Monét, swoją częstą współautorką tekstów.
 • Projekt jest hołdem dla jej byłego chłopaka, rapera Maca Millera, który zmarł w 2018 roku.
 • Fani z niecierpliwością czekają na efekty pracy artystki, która ostatnio wydała remiks piosenki z The Weekendem.
 • Materiały z pracy studyjnej wskazują, że wkrótce można spodziewać się premiery nowego singla lub albumu.

Współpraca z Victorią Monét

Ariana Grande udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcia i filmy wskazujące na pracę nad nowym projektem muzycznym. Na fotografiach widać artystkę w studiu nagraniowym, siedzącą przy komputerze i przeglądającą pliki audio. Jedną z osób komentujących te materiały była Victoria Monét, częsta współautorka tekstów Ariany.

Victoria napisała "She's home!", co sugeruje, że nowy projekt Ariany powstaje we współpracy z nią. Obie artystki od lat tworzą razem teksty piosenek, a Victoria jest współautorką wielu przebojów Ariany, jak "thank u, next" czy "7 rings". Jej entuzjastyczny komentarz wskazuje, że możemy spodziewać się kolejnego owocu ich współpracy.

Długa historia współpracy

Ariana Grande i Victoria Monét znają się od 2014 roku, kiedy po raz pierwszy napisały razem tekst piosenki "Honeymoon Avenue". Od tamtej pory regularnie tworzą razem kolejne hity, a Victoria stała się jedną z najczęstszych współpracowniczek Ariany.

Ich współpraca zaowocowała wieloma przebojami z albumów Ariany "Sweetener", "thank u, next" i "Positions". Fani z niecierpliwością czekają na efekty ich kolejnej sesji twórczej uwiecznionej na opublikowanych przez artystkę zdjęciach.

Nagrania studyjne Ariany Grande

Materiały udostępnione w mediach społecznościowych przez Ariane Grande przedstawiają ją podczas pracy w studiu nagraniowym. Widać na nich artystkę siedzącą przed komputerem, na którego ekranie wyświetlone są pliki audio. Sugeruje to, że Ariana pracuje obecnie nad nowymi nagraniami w studiu.

Zamieszczone zdjęcia i filmy nie zdradzają wiele szczegółów na temat projektu, nad którym pracuje wokalistka. Nie wiadomo czy są to nagrania nowych piosenek, czy może materiały do jej kolejnego albumu. Fani mogą jednak wywnioskować, że Ariana znowu szykuje dla nich muzyczną niespodziankę.

Materiały udostępnione przez Ariane Grande budzą duże emocje i podsycają spekulacje fanów na temat jej nowego projektu muzycznego.

Oczekiwania fanów

Publikacja zwiastunów pracy Ariany Grande w studiu nagraniowym wywołała duże poruszenie i emocje wśród jej fanów. Wielu z nich wyraża niecierpliwe oczekiwanie na efekty tych nagrań i liczy na premierę nowych utworów artystki.

Ostatni album Ariany "Positions" ukazał się ponad 2 lata temu, więc fani z utęsknieniem czekają na jej nowe piosenki. Udostępnione materiały dają nadzieję, że już niedługo ich oczekiwania się spełnią w postaci kolejnego wielkiego hitu Ariany Grande.

Czytaj więcej: Niewiarygodny rekord pierwszotygodniowych sprzedaży zespołu Take That - największy w historii Wielkiej Brytanii!

Hołd dla Maca Millera

Mac Miller, były partner Ariany Grande, zmarł na przedawkowanie narkotyków w 2018 roku. Od tego czasu artystka kilkukrotnie oddawała mu hołd, m.in. w teledysku do utworu "Thank U, Next" czy ostatnio w okolicznościowej wersji ich wspólnej piosenki "The Way".

Komentarz Cynthii Erivo, koleżanki Ariany ze spektaklu "Wicked" wskazuje, że nowy projekt muzyczny artystki może być również swoistym hołdem dla jej tragicznie zmarłego byłego partnera. Słowa "This project is so freaking special!" sugerują, że będzie to wyjątkowe muzyczne przedsięwzięcie związane właśnie z oddaniem czci Macowi Millerowi.

Wcześniejsze hołdy dla Maca Millera

Już wcześniej Ariana Grande kilkukrotnie honorowała pamięć o zmarłym raperze, z którym łączyły ją bliskie relacje. W teledysku do przeboju "Thank U, Next" pokazała scenę ich wspólnego ślubu. Z kolei latem 2022 roku wydała specjalną, studyjną wersję ich duetu "The Way" z 2013 roku.

Komentarz Cynthii Erivo potwierdza, że historia artystycznych hołdów Ariany dla jej byłego partnera najprawdopodobniej jeszcze się nie zakończyła. Nowy, tajemniczy projekt muzyczny wokalistki może być kolejnym z nich.

rocznica debiutanckiego albumu

Ariana Grande zaskakuje fanów nowym muzycznym projektem

We wrześniu 2022 roku miała miejsce 10. rocznica wydania debiutanckiego albumu Ariany Grande "Yours Truly". Z tej okazji artystka nagrała specjalny materiał zawierający premierowe, studyjne wersje sześciu utworów z płyty.

Być może intensywna praca Ariany w studiu, uchwycona na publikowanych w sieci zdjęciach, związana jest właśnie z przygotowywaniem kolejnych nowych wersji piosenek z jej pierwszego albumu?

Album Premiera
"Yours Truly" 3 września 2013
Specjalne wydanie z okazji 10-lecia 26 sierpnia 2022

Nowe wersje starych przebojów

W sierpniu 2022 roku, z okazji okrągłej 10. rocznicy wydania debiutanckiej płyty "Yours Truly", Ariana Grande udostępniła fanom nowe, premierowe wersje sześciu utworów z albumu. Był to miły prezent dla wszystkich, którzy od lat darzą sentymentem jej pierwsze piosenki.

Być może teraz artystka szykuje kolejną niespodziankę w postaci następnych nowych wersji swoich starych przebojów? To z pewnością ucieszyłoby fanów i oddało hołd debiutanckiemu albumowi, który na zawsze zapisał się w historii jej kariery.

Remiks z The Weeknd

Ostatni raz Ariana Grande pojawiła się gościnnie w piosence już blisko rok temu. Był to remiks utworu "Die For You" kanadyjskiego artysty The Weeknd, wydany w lutym 2022 roku. Teraz możliwe, że artyści ponownie nawiążą współpracę.

Ariana i The Weeknd już kilkukrotnie tworzyli razem, ich największym wspólnym hitem pozostaje "Love Me Harder" z 2014 roku. Być może materiały zdjęciowe z pracy w studiu mają związek z pracami nad kolejnym wspólnym projektem muzycznym tych dwóch gwiazd popu?

 • Ariana Grande wystąpiła gościnnie w remiksie piosenki The Weeknd "Die For You" w 2022 roku
 • Artyści mają na koncie kilka wspólnych hitów, jak m.in. "Love Me Harder"

Kolejny wspólny hit?

Choć od ostatniej kolaboracji Ariany i The Weeknd minął już ponad rok, gwiazdy popu wciąż darzą się sympatią i szacunkiem. Możliwe zatem, że udostępnione w mediach społecznościowych zdjęcia zwiastują ich kolejną wspólną piosenkę.

Fani na całym świecie z pewnością przyjęliby taki muzyczny "comeback" tej dwójki z wielką radością. Czy po latach uda im się stworzyć nowy hit pokroju "Love Me Harder"? O tym przekonamy się zapewne już niedługo.

Cynthia Erivo komentuje nowy projekt

Jedną z osób, które skomentowały materiały Ariany Grande z pracy w studiu nagraniowym, była aktorka i wokalistka Cynthia Erivo. Jest ona obecnie koleżanką Ariany ze spektaklu "Wicked" na Broadwayu, gdzie obie wcielają się w główne role.

Cynthia napisała: "No one is ready. I'm so freaking proud of you...This project is so freaking special!". Wyraziła więc swój zachwyt nad tajemniczym projektem muzycznym Ariany i zadeklarowała, że nikt nie jest na niego gotowy.

Słowa uznania płynące od bliskiej koleżanki wskazują, że faktycznie możemy spodziewać się czegoś wyjątkowego. Być może będzie to hołd dla tragicznie zmarłego Maca Millera, byłego partnera Ariany, jak sugerowały niektóre komentarze.

Podsumowanie

W powyższym artykule omówiłem nowy tajemniczy projekt muzyczny Ariany Grande na podstawie materiałów, które udostępniła w mediach społecznościowych. Przedstawiłem możliwe tropy i teorie na temat tego, czym może być ten projekt - nowymi nagraniami studyjnymi, hołdem dla jej zmarłego partnera Maca Millera czy kontynuacją obchodów 10-lecia debiutanckiej płyty.

Szczegółowo opisałem osoby zaangażowane we współpracę z Arianą nad tym tajemniczym przedsięwzięciem - jej częstą współautorkę tekstów Victorię Monét oraz aktorkę i piosenkarkę Cynthię Erivo. Przytoczyłem również spekulacje na temat potencjalnej kolaboracji Ariany z The Weekendem.

Starałem się wszechstronnie przeanalizować dostępne poszlaki i przedstawić prawdopodobne scenariusze, jak mogą potoczyć się dalsze losy tego projektu. Uznałem, że może to być zarówno nowy singiel Ariany, jak i pełnowymiarowy album będący hołdem dla jej tragicznie zmarłego partnera.

Mam nadzieję, że artykuł pozwolił Czytelnikom lepiej zorientować się w tym, nad czym aktualnie pracuje Ariana Grande i jakie emocje wśród fanów budzi jej nowe tajemnicze przedsięwzięcie muzyczne uwiecznione na publikowanych w Internecie zdjęciach.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
 2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Muzyczny wstęp do opery - Co musisz wiedzieć
 5. Niebywała okazja nabycia legendarnego naszyjnika Elvisa Presleya na aukcji
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły