News

ariana grande podpisuje kontrakt z menedżerem demi lovato przed wydaniem nowego albumu

Autor Halina Sikora
Halina Sikora11.12.20235 min.
ariana grande podpisuje kontrakt z menedżerem demi lovato przed wydaniem nowego albumu

Ariana Grande podpisuje kontrakt z menedżerem Demi Lovato przed wydaniem nowego albumu. Ariana zdecydowała się na współpracę z Brandonem Creedem, który niedawno założył wytwórnię Good World Management. Nowy menadżer ma pomóc jej w realizacji planów artystycznych i wydaniu kolejnej płyty. Ariana aktywnie nagrywa w studiu z Maxem Martinem. Fani z niecierpliwością czekają na premierę.

Kluczowe wnioski:
  • Ariana Grande zmieniła menadżera na Brandona Creeda, który prowadzi Good World Management.
  • Nowy menadżer ma pomóc jej skupić się na twórczości i karierze muzycznej.
  • Ariana nagrywa w studiu nowy album, pracując m.in. z Maxem Martinem.
  • Fani usłyszeli nieoficjalne nagrania Ariany z sesji do nowej płyty, które wyciekły do internetu.
  • Oprócz muzyki, Ariana skupia się teraz na musicalu "Wicked", w którym gra główną rolę.

Ariana Grande podpisuje kontrakt z menedżerem Demi Lovato

Ariana Grande zdecydowała się na zmianę menedżera. Podpisała kontrakt z Brandonem Creedem, który prowadzi wytwórnię Good World Management. To ta sama osoba, która reprezentuje Demi Lovato.

Nowy menedżer Ariany zastąpił Scootera Brauna, z którym współpracowała przez wiele lat. Brandon Creed dopiero co założył swoją wytwórnię, ale Ariana ufa, że pomoże jej w dalszym rozwoju kariery. Liczy, że skupi się na jej talencie i wizji artystycznej.

Nowy menedżer ma wesprzeć Ariane Grande w realizacji planów

Ariana Grande jest obecnie bardzo zajęta. Pracuje zarówno nad kolejnym albumem, jak i nad musicalem „Wicked”, w którym gra główną rolę. Dlatego potrzebuje silnego wsparcia menedżerskiego, by pogodzić te projekty.

Brandon Creed doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Chce pomóc Arianie Grande zrealizować jej plany i ambicje. Rozumie, że dla artystki priorytetem jest przede wszystkim twórczość. Dlatego umieści jej wizję ponad inne kwestie.

Zmiana menedżera to dla Ariany Grande początek nowego rozdziału w karierze. Liczy, że Brandon Creed pomoże jej spełnić marzenia zarówno muzyczne, jak i aktorskie. Fani czekają na efekty tej współpracy.

Ariana Grande intensywnie nagrywa w studiu nowy album

Oprócz aktorstwa, Ariana Grande skupia się teraz przede wszystkim na muzyce. Wróciła do studia nagraniowego, gdzie pracuje nad kolejnym albumem – kontynuacją płyty „Positions” z 2020 roku.

W sesjach nagraniowych towarzyszy jej Max Martin, producent, z którym współpracowała przy poprzednich albumach. Możemy się więc spodziewać podobnego brzmienia – catchy popu z mocnymi refrenami. Sama Ariana nie zdradza jednak zbyt wiele na temat nowej płyty.

„Niech najpierw ją zrobię!”

– odpowiedziała, gdy zapytano ją o tytuł albumu. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje od samej artystki.

Wyciekłe nagrania Ariany Grande z sesji do nowej płyty

Niestety, mimo starań, utrzymanie nowych nagrań Ariany Grande w tajemnicy okazało się niemożliwe. W sieci pojawiły się fragmenty utworów pochodzące prawdopodobnie z sesji do przygotowywanej płyty.

Sama artystka skomentowała wyciek następująco: „Słyszeliście już wszystkie moje złe i durne dema. Niemożliwym jest, żeby cokolwiek przed wami ukryć!”. Nie wiadomo jednak, czy wyciekłe nagrania faktycznie trafią na nowy album.

Czytaj więcej: Nieskończona pasja do tworzenia muzyki? Tajemnica Taylor Swift

Ariana Grande skupia się również na musicalu „Wicked”

Priorytetem Ariany Grande w ostatnich dwóch latach była rola Glindy w filmowej adaptacji musicalu „Wicked”. Artystka poświęciła temu projektowi bardzo dużo czasu.

Zdjęcia do produkcji wciąż trwają, więc Ariana nadal intensywnie pracuje na planie. Ma jednak chwilową przerwę związaną ze strajkiem związku aktorskiego SAG-AFTRA, którą wykorzystuje na pracę w studiu nagraniowym.

Fani nie mogą doczekać się zarówno nowej płyty Ariany, jak i musicalu „Wicked” z jej udziałem. Artystka daje z siebie wszystko, by sprostać oczekiwaniom.

Gościnny występ Ariany Grande w piosence The Weeknd

ariana grande podpisuje kontrakt z menedżerem demi lovato przed wydaniem nowego albumu

Na początku 2023 roku Ariana Grande gościnnie pojawiła się w piosence innego artysty. Był to remix utworu „Die For You” kanadyjskiego piosenkarza The Weeknd.

Artyści nagrali nową wersję tego hitu z 2016 roku. Ich współpraca nie jest niczym nowym – wcześniej Ariana śpiewała gościnnie w przeboju „Love Me Harder”. Fani z entuzjazmem przyjęli kolejny wspólny projekt tych dwojga artystów.

Występ Ariany Grande w piosence The Weeknd pokazuje, że mimo wytężonej pracy nad własnymi projektami, znajduje też czas na inne muzyczne kolaboracje. A zapowiada się, że 2023 będzie dla niej wyjątkowo pracowity!

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem aktualne wydarzenia związane z Ariana Grande. Na początku skupiłem się na jej zmianie menedżera. Ariana zdecydowała się podpisać kontrakt z Brandonem Creedem, który prowadzi wytwórnię Good World Management. Liczy, że nowy menedżer pomoże jej rozwijać karierę i skupić się na twórczości.

Następnie przyjrzałem się pracy Ariany nad nowym albumem. Artystka wróciła do studia z producentem Maxem Martinem i intensywnie nagrywa kolejne piosenki. Niestety, w sieci wyciekły nieoficjalne fragmenty tych nagrań. Fani z niecierpliwością czekają na premiery nowych utworów.

Omówiłem również zaangażowanie Ariany Grande w musical "Wicked". Jest to obecnie jej priorytet, choć znalazła czas na sesje nagraniowe. Zagra tam główną rolę, więc fani czekają również na tę produkcję.

Na koniec wspomniałem o gościnnym występie Ariany w remiksie przeboju The Weeknd "Die For You". Artyści już wcześniej nagrali razem hit "Love Me Harder", więc ich fani dobrze przyjęli kolejną kolaborację.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. "Hurt" Załogi G: Rozkodowanie emocji zawartych w tekście
  2. 2Koncerty wiolonczelowe: Unikaj wszelkich błędów i rozczarowań
  3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
  4. Muzyczny wstęp do opery - Co musisz wiedzieć
  5. Niebywała okazja nabycia legendarnego naszyjnika Elvisa Presleya na aukcji
Autor Halina Sikora
Halina Sikora

Recenzentka koncertów i ekspertka muzyki klasycznej. Moje pióro maluje dźwięki na papierze, analizując dzieła mistrzów. Zapraszam do odkrywania świata dźwięków.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły