News

Adele potwierdza: Wyszła za mąż za Richa Paula - najnowsze doniesienia

Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska20.11.20238 min.
Adele potwierdza: Wyszła za mąż za Richa Paula - najnowsze doniesienia

Najnowsze doniesienia wskazują, że gwiazda Adele wyszła za mąż za swojego długoletniego partnera Richa Paula. Para trzymała swój związek raczej z dala od blasku fleszy, jednak teraz potwierdzili, że złożyli sobie przysięgę małżeńską. Fani Adele z całego świata cieszą się razem z nią z tej radosnej nowiny.

Kluczowe wnioski:
 • Adele i Rich Paul pobrali się po kilku latach związku - para starała się trzymać swoją relację z dala od mediów.
 • Ślub odbył się w tajemnicy, a informację potwierdzili dopiero teraz w wywiadzie dla magazynu The Sun.
 • Fani Adele są zachwyceni, że ich idolka znalazła swoje szczęście u boku ukochanego mężczyzny.
 • Małżeństwo to kolejny rozdział w życiu Adele, która ostatnio skupiała się na wychowywaniu syna i karierze muzycznej.
 • Wszyscy życzą parze wiele szczęścia i spełnienia w nowej roli małżonków.

Adele potwierdza małżeństwo z Richem Paulem podczas stand-upu Alana Carra

Podczas niedawnego występu komediowego Alana Carra w Los Angeles, Adele publicznie potwierdziła, że wyszła za mąż za swojego partnera, agenta sportowego Richa Paula. Dwóch widzów obecnych na show przekazało plotkarskiemu portalowi DeuxMoi, że artystka ogłosiła tę radosną nowinę, gdy Alan zapytał publiczność, czy ktoś ostatnio się pobrał. "Byłam dzisiaj na show komediowym Alana Carra w LA i Adele siedziała w publiczności. Alan zapytał, czy ktoś się ostatnio ożenił, a Adele krzyknęła: 'Ja tak!'", relacjonował jeden ze świadków.

Inny dodał: "Kiedy zapytał, czy ktoś się ostatnio pobrał, ona krzyknęła: 'Ja!'. To było bardzo urocze. Była bardzo miła, ale wyszła tuż przed końcem show". Świadek kontynuował: "Adele siedziała tuż za mną z przyjaciółką i świetnie się bawiła. Jej ochrona przynosiła jej jedzenie. Nie przejmowała się, że ludzie ją rozpoznają. Dobrze zna Alana i cały czas rzucała w jego stronę żartobliwe komentarze".

Zaskakujące wyznanie gwiazdy

Ogłoszenie małżeństwa przez Adele podczas występu komediowego było dość zaskakujące i nietypowe. Artystka znana jest z tego, że strzeże swojego prywatnego życia. Jednak tym razem w dość swobodny i niespodziewany sposób postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną. Widać było, że czuje się swobodnie w towarzystwie Alana Carra, z którym łączy ją długoletnia przyjaźń. Fani cieszą się, że Adele publicznie potwierdziła plotki na temat ślubu z Richardem Paulem, które krążyły od jakiegoś czasu.

Świadkowie zdradzają szczegóły z ogłoszenia małżeństwa Adele podczas show komediowego

Osoby obecne podczas show komediowego Alana Carra, na którym Adele potwierdziła swój ślub z Richardem Paulem, podzieliły się w sieci szczegółami tego wyjątkowego momentu. Jeden ze świadków zdradził, że gwiazda bawiła się świetnie i bez skrępowania reagowała na żarty komika. Gdy padło pytanie o śluby, bez zawahania krzyknęła "Ja tak!", co wywołało aplauz i zachwyt widowni.

Inny fan, który również był na show, dodał, że Adele siedziała wraz z przyjaciółką i nie kryła się z obecnością wśród publiczności. Jej ochrona przynosiła jej jedzenie, a ona sama swobodnie komentowała występ Alana Carra, z którym łączy ją bliska przyjaźń. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda czuła się na tyle swobodnie w tym towarzystwie, że bez skrępowania postanowiła podzielić się radosną nowiną ze zgromadzonymi fanami.

Relacja Adele z Alanem Carrem

Adele i Alan Carr przyjaźnią się od wielu lat. Komik był nawet prowadzącym jej ślubu z byłym mężem w 2018 roku. Gwiazda często pojawia się na jego show, czując się wśród przyjaciół. Dlatego prawdopodobnie to właśnie podczas występu Alana zdecydowała się potwierdzić plotki na temat swojego małżeństwa z Richardem Paulem. Widać, że łączy ich zażyłość i zaufanie, skoro Adele zdradziła tę osobistą informację właśnie w tym gronie.

Czytaj więcej: David Guetta nie planował wydać utworu z Bebe Rexha - nowości w muzyce

Rich Paul udziela wypowiedzi na temat plotek o ślubie z Adele

Choć Adele już potwierdziła, że wyszła za mąż za Richa Paula, sam zainteresowany dotąd unikał jednoznacznej deklaracji. W wywiadzie dla programu CBS Mornings w październiku zapytany przez prowadzącą, czy może nazywać Adele "panią Paul", odparł tajemniczo: "Może pani mówić, co tylko pani chce. Ale moje życie prywatne nie jest dla mediów".

Wcześniej, we wrześniu podczas koncertu w Las Vegas, sama Adele zwróciła się do mężczyzny per "mąż". Wygląda jednak na to, że para wolała trzymać szczegóły swojego związku z dala od zainteresowania opinii publicznej. Oficjalne ogłoszenie ze strony Adele nastąpiło dopiero teraz, w swobodnej atmosferze show komediowego Alana Carra.

Dyskrecja pary wobec mediów

Zarówno Adele, jak i Rich Paul stronią od rozgłosu wokół swojego związku i skupiają się na życiu prywatnym. Cenią sobie spokój i niechętnie dzielą się szczegółami osobistymi. Dlatego informacja o ich małżeństwie zaskoczyła opinię publiczną. Fani cieszą się jednak, że para w końcu oficjalnie potwierdziła plotki na swój temat i wyjawiła, że ich relacja nabrała tak poważnego i stałego charakteru.

Początek związku Adele i Richa Paula

Adele potwierdza: Wyszła za mąż za Richa Paula - najnowsze doniesienia

Romans Adele i agenta sportowego Richa Paula rozpoczął się w 2021 roku, choć para znała się już wcześniej. Po rozstaniu z mężem w 2019 roku, Adele skupiła się na synu i karierze. W międzyczasie zaprzyjaźniła się z Richardem Paulem. Między nimi zaiskrzyło i od 2021 roku zaczęli spotykać się regularnie. Unikali jednak rozgłosu wokół związku.

Rich Paul był menadżerem takich sportowców jak LeBron James czy Anthony Davis. Poznali się z Adele na imprezie sylwestrowej, po czym zaczęli się regularnie widywać. W 2021 roku zostali przyłapani przez paparazzi na meczu NBA. Od tego momentu media zaczęły spekulować na temat ich relacji. Jednak para konsekwentnie unikała komentarzy.

My z Richardem po prostu jesteśmy szczęśliwi - powiedziała Adele w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone w 2021 roku, gdy zaczęły krążyć plotki o ich związku.

Rozwój relacji

Adele i Rich Paul bardzo powoli i dyskretnie budowali swoją relację, chroniąc ją przed zainteresowaniem mediów. Czasem pojawiali się razem publicznie na różnych wydarzeniach, ale unikali wywiadów i oficjalnych deklaracji. Widać jednak było, że ich uczucie jest coraz głębsze. W końcu zdecydowali się na małżeństwo, choć starali się zachować tę informację w tajemnicy.

Ślub Adele i Richa Paula - od plotek do potwierdzenia

Przez długi czas informacje o małżeństwie Adele i Richa Paula miały status jedynie plotek i domysłów. Jednak fani dostrzegali coraz więcej poszlak, które wskazywały, że para wzięła ślub.

 • We wrześniu 2022 Adele nazwała Richa "mężem" podczas jednego z koncertów.
 • W październiku 2022 Rich Paul wyraził się enigmatycznie, gdy zapytano go wprost o ślub z piosenkarką.
 • Adele nosiła pierścionek zaręczynowy i obrączkę, co podsycało plotki.
 • Para zamieszkała wspólnie w luksusowej posiadłości w Beverly Hills.

Jednak dopiero spontaniczne wyznanie Adele podczas show komediowego przekonało fanów, że plotki się potwierdziły. Gwiazda ujawniła w końcu, że ona i Rich Paul są małżeństwem. Para wzięła ślub w tajemnicy, ale w końcu postanowiła podzielić się tą wieścią ze swoimi wielbicielami. Z pewnością była to dla fanów Adele bardzo mile widziana informacja.

Podsumowanie

Najnowsze doniesienia wskazują, że Adele i Rich Paul wzięli ślub! Gwiazda potwierdziła tę radosną nowinę osobiście podczas występu komediowego swojego przyjaciela Alana Carra. W atmosferze żartów i swobody ujawniła, że jest już mężatką. Myślę, że wielu fanów, tak jak ja, cieszy się szczęściem pary i życzy im dużo miłości na nowej drodze życia!

Informacja o ślubie z pewnością jest miłą niespodzianką, choć od dłuższego czasu pojawiały się poszlaki, że Adele i Rich są po słowie. Strzegli swojej prywatności, ale w końcu postanowili podzielić się dobrą nowiną. Myślę, że to dowód zaufania gwiazdy do swoich fanów. Ja osobiście cieszę się jej szczęściem.

Ślub Adele z Richardem Paulem pokazuje, że miłość potrafi zaskoczyć i rozkwitnąć w najmniej oczekiwanym momencie. Spotkali się, gdy gwiazda była już po rozwodzie i skupiona na synu. Jednak uczucie okazało się silniejsze. Życzę im, by ta miłość trwała i rosła z każdym dniem.

Ogólnie rzecz biorąc, ślub Adele to bardzo radosna informacja dla jej fanów. Życzymy jej i mężowi dużo szczęścia w małżeństwie. Myślę, że większość wielbicieli gwiazdy cieszy się z tej wiadomości i dołącza się do życzeń! Trzymamy kciuki za tę parę.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Imieniny Neli: tradycje i zwyczaje związane z tym świętym
 2. Piosenki Elżbiety Adamiak: magia kryjąca się w ich słowach
 3. Jak wybrać wzmacniacz do gitary elektrycznej? Poradnik i wskazówki dla początkujących
 4. Krzesimir Dębski - polski kompozytor
 5. Światowym zaskoczeniem- Sean 'Diddy' Combs rezygnuje z Revolt po głośnej aferze
Autor Marta Kwapińska
Marta Kwapińska

Wokalistka z duszą, zachęcam do eksploracji własnego głosu. Techniki wokalne i emocjonalny przekaz piosenek to moja specjalność. Muzyka łączy naszą duszę z melodią życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły